|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hrvaška-apartma ob morju
22.3.2011 21:16:59   
memole80
Ali katera pozna kakšen apartma na Hrvaškem (do otoka Paga) ob morju. Po možnosti, da je lepa plaža, primerna za otroke. Lani smo bili v Vidaličih, ampak je kar je....

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hrvaška-apartma ob morju
23.3.2011 9:10:15   
sakuL
hm...jaz hodim v Staro novaljo (Pag), kjer imajo apartma čez cesto.... ima pa "svojo plažo". (mi se sicer vozimo na "Čisto plažo")

Sem pa tam okrog hodila peš in je veliko apartmajev čisto ob morju, pa veliko slovencev je (nevem ali je to pozitiven podatek ali ne...user posted image ).

Da bi pa imela kakšno direktno številko pa zaenkrat nimam...





_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hrvaška-apartma ob morju
23.3.2011 12:00:47   
Luni
Mi tudi hodimo v Staro Novaljo, apartma imamo čez cesto, bližina urejene plaže Planjke.... sakuL, mi smo čisto na začetku Stare Novalje, pa vi?


_____________________________



(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hrvaška-apartma ob morju
23.3.2011 12:03:25   
Luni
sakuL, a plažo Jadro ste že odkrili?

_____________________________



(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hrvaška-apartma ob morju
23.3.2011 12:21:57   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: memole80

Ali katera pozna kakšen apartma na Hrvaškem (do otoka Paga) ob morju. Po možnosti, da je lepa plaža, primerna za otroke. Lani smo bili v Vidaličih, ampak je kar je....

Hvala.


Kva pa je narobe v Vidaličah?

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hrvaška-apartma ob morju
24.3.2011 8:10:28   
sakuL
luni: mi smo nekje na sredini - bolj proti tisti majhni trgovini (če veš kje je?) Plaža Jadro? hm...je to tam nad starim pristaniščem?
mi hodimo(se vozimo) kar na Čisto plažo.


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hrvaška-apartma ob morju
24.3.2011 8:58:44   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: memole80

Ali katera pozna kakšen apartma na Hrvaškem (do otoka Paga) ob morju. Po možnosti, da je lepa plaža, primerna za otroke. Lani smo bili v Vidaličih, ampak je kar je....

Hvala.


Kva pa je narobe v Vidaličah?




Meni so tud Vidalići všeč, tako zelo, da gremo letos spet.user posted image user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hrvaška-apartma ob morju
24.3.2011 20:30:16   
memole80
Kva???? HJa, za tisto malo plaže ki jo imajo, ...pa še gramoz je nametan, poleg tega se nimaš kje kopati, ker je vse polno čolnov.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hrvaška-apartma ob morju
24.3.2011 21:44:59   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: memole80

Kva???? HJa, za tisto malo plaže ki jo imajo, ...pa še gramoz je nametan, poleg tega se nimaš kje kopati, ker je vse polno čolnov.


Meni osebno je plaža dovolj velika, všeč mi je ker ni nobene gužve, pa tudi tisti pesek mi je čist ok.

Načeloma mi na Pagu prakticiramo da smo na tej plaži kakšno urco, dve, potem pa se vsak dan peljemo nekam kopat. Za tovrstna potovanja so Vidalići odlično izhodišče, do vsake plaže je par km. Smo pa imeli apartma tu res enkraten, težko najdem kje drugje boljšega. In ko vse potegnem skupaj, je to to.user posted image user posted image

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?