|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Herpes pri dojenčku?!
15.5.2005 20:47:05   
HuAnita
Kako naj pomagam prinčipesi, ki je ob kotičku ustnic menda dobila herpes? (vsaj meni se tako vidi)
Pa ne me prosim pošilajt k zdravniku, itak sva tam skoarj vsak teden...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Herpes pri dojenčku?!
15.5.2005 21:18:41   
Lunca1
Nisem prepričana, ampak mislim da pomaga propolis.:zmeden:

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Herpes pri dojenčku?!
15.5.2005 21:42:40   
HuAnita
O, Lunca!, kako kaj Pina;)?

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Herpes pri dojenčku?!
15.5.2005 22:05:38   
Anonimen
Tibor ga tudi trenutno ima, prvič, ampak ga čisto nič ne moti. A prinčipeso moti?

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Herpes pri dojenčku?!
15.5.2005 22:09:53   
nejcko
Mi se ravnokar borimo z njim. Mala je stara 10,5 mes in se ji je herpes pojavil najprej na sredini zgornje ustnice, zdaj pa se ji je razširil že vse naokoli in v usta. Pazi, da se tudi vam to ne zgodi, ker je GROZNOOOOOOOO. Očitno smo zaključili z dojenjem, tudi po flaški ne more piti, je lahko samo redko hrano - bog ne daj, da je kakšen večji košček vmes, recimo sadje v jogurtu. Naša je res boga.
Pri zdravniku smo dobili Virolex kremo, ki je fajn, ampak žal smo mi malček prepozni - herpes se je že razširil. Virolex sem dobila na recept, ampak mislim, da ga lahko dobiš tudi brez, ker jaz sem ga morala tako ali tako plačati.
Ne vem, pa š čim naj ji mažem znotraj ust.

Hitro ukrepaj, da ne bo tako kot pri nas, ker je res grozno. Naša mala krvavi iz ust in tega ne privoščim nikomur.


SREČNO!!!!!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Herpes pri dojenčku?!
15.5.2005 22:15:54   
Anonimen
Aja, a tudi kaj takega se lahko zgodi, o groza. Upam, da bo čimprej bolje, nejcko.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Herpes pri dojenčku?!
15.5.2005 22:21:00   
Gina
U, najcko, to je pa res hudo. Pravijo, da je lahko tako prvič, ko dobijo. Jaz sem bila zaradi herpesov že na infekcijski, ker sem jih imela ne le na ustih (več kot 10 hkrati), ampak tudi v njih in so se bali, da bo šlo po grlu navzdol. To toooolk boli, da si mislit ne moreš. Niti glave nisem smela obrnit, jesti pa nisem mogla nič. In ni res, da nimajo nič za pomagat, samo ne vem, če ni mala premajhna za to. Obstajajo tablete viroleks in še močnejše tablete valtrex. Oboje so konjske in zelo pomagajo. Mene so rešile groznega trpljenja takrat in še velikokrat. Daj vprašaj zdravnico, če jih vaša bejba lahko dobi.

Sicer pa tudi virolex krema ni slaba. Čeprav se ji je razširilo, lahko vsaj od zunaj ustaviš še večje širjenje. Maži ji ne le 3x na dan, ampak komot večkrat in ne na tanko, ampak kar fejst, ker tako pomaga v roku 12 ur. Zihr ustavi, če ustavi pri meni, ki imam take invazije herpesov, kot noben, ki ga poznam. Pa res ji daj še vitamine zraven, ker pripomoreju k zdravljenju, ko se začne sušiti.

Res želim, da bi :duda: čim prej ozdravela.:)
Aja, pravijo, da naslednjič ni nikoli tako hudo kot prvič. Po moje bi to moralo držati, da se ne boš bala za naprej.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Herpes pri dojenčku?!
15.5.2005 22:46:58   
nejcko
Gina, ti bom pisla na privat, da ne bova po nepotrebnem paniko širili.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?