|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grabljenje
19.10.2004 17:35:05   
mala Zala
Kadarkoli vzamem Zalo (stara je 4,5 mesecev) v naročje ali pa če se samo nagnem k njej na previjalni mizi, me začne obupno grabit za lase, ušesa, skratka kamorkoli me pač tisti trenutek doseže. Zgrabi pa tako močno, da mi skoraj solze na oči pridejo:((:((...

Skoraj z grozo jo vzamem v naročje, saj vem, kaj bo sledilo. Kaj pravite, kako bi jo tega odvadila? Pa zakaj sploh pride do takega vedenja? Naj povem še to, da to dela večinoma le meni.

Če imate kake izkušnje, prosim za pomoč.

Hvala in lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Grabljenje
19.10.2004 17:42:00   
Anonimen
Po mojem je tvoja Zala tako vesela, ko vidi, da bo šla k tebi, da zato začne grabit. Lepo te pač še ne zna prijet. Bolj kot bo večja in bo obvladala svoje rokice, manj bo cukala in grabila.

Do takrat pa bo najbrž treba malce potrpeti :((!

Lea je stara skoraj 1 leto, pa ji včasih rečem, če bo mamico pobožala :), in me poboža z nohtki, tako da me popraska :( . Njej se pa potem tooolk fino zdi, ker je mamico pobožala. Jaz pa tudi potem pozabim, ko vidim, da se ji fino zdi,
da zna :zmeden2: pobožati!

Lp

(odgovor članu mala Zala)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Grabljenje
19.10.2004 18:13:34   
kimi
Tudi moj je tak. Ko zagrabi ne spusti

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Grabljenje
19.10.2004 19:23:47   
kati
Tudi pri nas je tako, da naš :modri: vleče za lase samo mene. Zagrabi zelo močno in potem me še povleče k sebi. Ko se to konča ima v rokah vedno nekaj mojih las:(.

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Grabljenje
19.10.2004 20:09:48   
ZARA
ja se pridruzujem klubu...mene je vceri vlekla za lase,ko sm pa rekla auchyyyy mi je pa se nogo v usta porinla (pojma nimam kako ji je to ratal)in vlekla vse na svojo stran...jst sm vpila :(( Zara se je pa naglas smejala :)-...


paapaa

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Grabljenje
19.10.2004 20:15:18   
anaj
Odgovor enak. Tudi pri nas je tako.:((
Anaj:kuza:

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Grabljenje
19.10.2004 20:18:00   
tina.nika
Madona kako pa mene Nika vlece za lase in potem ko jaz:(( ji je pa to ful smesno. Zelo rada pa me tudi za trpalnice in usesa vlece, sploh zvecer ko se spravljamo spat.Pa tudi krempeljcke si rada nabrusi na meni.:((:(
Nic ne pomaga tudi ce jaz jocem ali zavpijem - samo glasno se smeji kot da je neki ful fajnega postudirala.Pravi mali:hudicek:
lp, Tina

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Grabljenje
19.10.2004 21:36:26   
mala Zala
Joj, ti naši sončki!!! Saj vem, da ona tega ne dela iz "žlehtnobe", samo vseeno ni prijetno, saj veste. A mislite, da se tega ne da odvaditi? Poskušam njeno pozornost usmeriti drugam, npr. na kako igračko, ma jok:hudicek:!! Zgrabi mamico in jo pocukaj...

No, moj mali srček že panča. Joj, kako je sladka, kar pojedla bi jo9nebesa!!

Pa lp!

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Grabljenje
20.10.2004 4:07:20   
Anonimen
Normalno, gre za refleks, ki je otrokom prirojen, in kasneje izgine.

(odgovor članu mala Zala)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Grabljenje
21.10.2004 0:03:43   
mateja 26
Oj.Tudi naša tamala ves čas grabi,praska,ščipa itd...
Ampak to baje čez čas mine.




Lp Mateja

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Plavanje
CatJa

Kdaj so vaši otroci začeli plavat brez rokavčkov/obroča?

Pri 4-ih letih (51%)

Pri 5-ih letih (22%)

Pri 6-ih letih (14%)

Kasneje (13%)


Število vseh glasov: 145

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!