|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Garderoba
8.4.2014 8:01:08   
Jabček
Ok, verjetno nisem edina. Cunj imam za eno malo državo. Pa to takih brezveznih. Recimo šparam usnjene hlače, številka 32, ki sem jih nosila, ko sem imela še dolge pa špilaste noge. Potem imam recimo en kup majic v smislu ''ttabopajačistfajnzakosit'. Omare imam natrpano polne (recimo imam ogrrrooomno majic, pajkic, celo štramplov in kril, ki jih nikoli ne nosim). Natrpano polno imam tudi pod posteljo (tiste vrečke, ki jih s sesalcem skup posesaš - res imam puloverje ala puli varianta iz časa študenta in pulijev sploh ne nosim!!!)
In to moram uredit. Ok, zdaj sem našla eno dekle, ki bi mogoče pa te stvari res nujno potrebovala. In sem se odločila, da naredim red, ker če recimo bomba pade na našo hišo bodo moje cunje frčale okol.

Zdaj pa me zanima, kaj ve smatrate pod must-have kose in kaj imate obvezno v omari. Vredu od svojih lauf cunj se ne bom ločila, to je dejstvo.
Potem sem razmišljala, da obdržim vse kavbojke (user posted image ).
Zavrgla bom vse jopiče in si moram kupiti dva res dobra. Enga bolj umirjenega, poslovnega, enga pa čist casual -Suknjiče rada nosim na kavbojke pa tut kavbojke-kratke hlače.
Potem bom zavrgla vse majice, ki so razvlečene in bom održala samo tiste še, ki so OK - torej rabim spet dokupit nekaj BASIC majčk - črtastih, belih, črnih - kje imajo luštne basic majice (z izjemo H&Ma, ker po parih pranjih smrdijo user posted image ) - a bo imel Benetton kakšno akcijo? user posted image user posted image
Ok, potem rabim ene res hude kavbojke - ala Diesel - čist Casual. Navadne. Al kaj kupujete?
Potem bom zavrgla vse srajce, ki sem jih kupila zgolj po navdihu, ker je na nekomu drugemu ful dobro izgledala. Torej obdržim samo eno belo? Ena bela je ok? Ok, pa moram si kupit eno črno na body - sam tist jeseni, zdej je ne rabim.
Obdržim vse jope. Jopce mam rada, čeprav jih imam milijon. Sploh zdaj za spomladi so kul. Sploh te bombažne.

Kaj je še med MUST-HAVE kosi? A imate organizirane omare? Jaz zjutraj itak nič ne najdem in si delam ogggromnoo dela.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Garderoba
8.4.2014 8:21:42   
HuAnita
Po moje vsaka različno...
Jaz rabim službeno precej reklcev, srajc in modnih dodatkov, tako da to čim bolj redno 'apdejtam', sicer pa nosim kavbojke in kake odštekane majice rada, tako da imam nekih basic kosov zelo malo. Precej za v službo mi zašije odlična šivilja, kake stvari naročim z neta, kako pa lahko najdem tudi v Mani ali podobnih trgovinah, kjer sicer nkih presežkov ni. Imam še nekaj kosov 'hudih' oblačil, unikatov iz kakovostnega materiala, za kake posebne priložnosti, tako da to je to.
Nimam omare urejene tako, kot so v filmihuser posted image
Probam imeti čim manj takih impulzivnih nakupov, ker večina potem res pristane v materinskem domu, kamor večkrat zapeljem oblačila...

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Garderoba
8.4.2014 8:25:09   
Tippi
jaoooo jaz zdej vidim, da sem čist netipična baba user posted image

lahko bi rekla, da si že mal zbirateljica navlake user posted image  Ti imaš resen problem. Znebila bi se stvari, v istem stavku pa že pišeš, kako boš kupila nekaj novih kosov user posted image  to dvoje ne gre skupaj. znebi se tistih stvari, ki jih ne nosiš, ne kupuj novih in nosi stvari, ki jih imaš. zdaj je sploh moderno, da se ''predelajo'' stara oblačila in se jih nosi. bodi malo eko! user posted image

Torej. Pri meni je tako. če kakšno stvar ne nosim dve leti (včasih tudi manj!), jo odstranim! če je fejst znucana, jo dam v smeti, če je še kokr tolk uporabna, jo nesem v humana zabojnik. nekatere zelo dobre stvari, ki jih ne nosim, podarim prijateljem, znancem, včasih mi kakšno hčera sune, nekatere stvari vzame mama, skratka po določenem času, se znebim cot, ki jih nisem oblekla in se ne grem tistega: kaj pa če bom še rabila. ne!

Treba je vedeti, da vse kar ne nosiš, lovi pozitivno energijo. kko boš stvari odstranila, boš čutila na sebi, kako se je sprostila ujeta energija in boš res zadihala.




< Sporočilo je popravil Tippi -- 8.4.2014 8:26:47 >

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Garderoba
8.4.2014 8:32:14   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Ok, verjetno nisem edina. Cunj imam za eno malo državo. Pa to takih brezveznih. Recimo šparam usnjene hlače, številka 32, ki sem jih nosila, ko sem imela še dolge pa špilaste noge. Potem imam recimo en kup majic v smislu ''''ttabopajačistfajnzakosit''. Omare imam natrpano polne (recimo imam ogrrrooomno majic, pajkic, celo štramplov in kril, ki jih nikoli ne nosim). Natrpano polno imam tudi pod posteljo (tiste vrečke, ki jih s sesalcem skup posesaš - res imam puloverje ala puli varianta iz časa študenta in pulijev sploh ne nosim!!!)
In to moram uredit. Ok, zdaj sem našla eno dekle, ki bi mogoče pa te stvari res nujno potrebovala. In sem se odločila, da naredim red, ker če recimo bomba pade na našo hišo bodo moje cunje frčale okol.

Zdaj pa me zanima, kaj ve smatrate pod must-have kose in kaj imate obvezno v omari. Vredu od svojih lauf cunj se ne bom ločila, to je dejstvo.
Potem sem razmišljala, da obdržim vse kavbojke (user posted image ).
Zavrgla bom vse jopiče in si moram kupiti dva res dobra. Enga bolj umirjenega, poslovnega, enga pa čist casual -Suknjiče rada nosim na kavbojke pa tut kavbojke-kratke hlače.
Potem bom zavrgla vse majice, ki so razvlečene in bom održala samo tiste še, ki so OK - torej rabim spet dokupit nekaj BASIC majčk - črtastih, belih, črnih - kje imajo luštne basic majice (z izjemo H&Ma, ker po parih pranjih smrdijo user posted image ) - a bo imel Benetton kakšno akcijo? user posted image user posted image
Ok, potem rabim ene res hude kavbojke - ala Diesel - čist Casual. Navadne. Al kaj kupujete?
Potem bom zavrgla vse srajce, ki sem jih kupila zgolj po navdihu, ker je na nekomu drugemu ful dobro izgledala. Torej obdržim samo eno belo? Ena bela je ok? Ok, pa moram si kupit eno črno na body - sam tist jeseni, zdej je ne rabim.
Obdržim vse jope. Jopce mam rada, čeprav jih imam milijon. Sploh zdaj za spomladi so kul. Sploh te bombažne.

Kaj je še med MUST-HAVE kosi? A imate organizirane omare? Jaz zjutraj itak nič ne najdem in si delam ogggromnoo dela.


Ženska klasika. Cunj toliko, da se drek dela z njih, pol pa čistka in seveda bo nujno treba dokupit to pa ono, pa tretje in na koncu bo šlo pet majšk in ena srajca v smeti, iz štacune pridejo pa tri polne vrečke.....user posted image

< Sporočilo je popravil kalbo -- 8.4.2014 8:33:03 >

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
8.4.2014 8:34:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jabček)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Garderoba
8.4.2014 8:35:08   
Jabček
Jaz si res vsak mesec kaj kupim. user posted image Mislim če kaj drugega ne mal tko za dušo.
Pa saj nimam navlake, mogoče se res bere tako. Mislim ja, ok imam cunjarsko navlako nepotrebno, sam mam res vse zloženo user posted image
Eko sm na druge načine, nem cunj predelovala, resno.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Garderoba
8.4.2014 8:35:53   
Tippi
Aja, moja omara je organizirana. V komodi imam predalnike za spodnje perilo, predal za pižame in predal za nogavice.

v omari imam kupčke z reklamnimi mikicami in tistimi za po vrtu hahah, in kupček s talepšimi mikicami. posebi kupček z majčkami z naramnicami.
podobno imam s hlačami, če glih niso neke lepe, ki mi itak visijo na obešalniku. posebi kupček s trenerkami in posebi kupček z đez hlačami, pajkicami ipd. na obešalnikih mam srajce in oblekce. aja, pa kupček s kiklcami mam tud.

imam pa še omaro posebi za športna oblačila, pohodne hlače, kolesarske cote, švic majce, itd. v tej omari imam tudi puloverje, flise, itd.

ja, jaz imam kar precej organizirano omaro in nikoli nimam problema, da ne bi česa najdla, kar sem si zamislila, da bi oblekla. in spomladi oz. pozimi, redno bekslam stvari na podstreho. zimske gor, letne dol in potem spet zamenjam. pri menjavi vedno kakšen kos oblačila odstranim.

to je to user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 8.4.2014 8:37:02 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Garderoba
8.4.2014 8:37:24   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Ok, verjetno nisem edina. Cunj imam za eno malo državo. Pa to takih brezveznih. Recimo šparam usnjene hlače, številka 32, ki sem jih nosila, ko sem imela še dolge pa špilaste noge. Potem imam recimo en kup majic v smislu ''''ttabopajačistfajnzakosit''. Omare imam natrpano polne (recimo imam ogrrrooomno majic, pajkic, celo štramplov in kril, ki jih nikoli ne nosim). Natrpano polno imam tudi pod posteljo (tiste vrečke, ki jih s sesalcem skup posesaš - res imam puloverje ala puli varianta iz časa študenta in pulijev sploh ne nosim!!!)
In to moram uredit. Ok, zdaj sem našla eno dekle, ki bi mogoče pa te stvari res nujno potrebovala. In sem se odločila, da naredim red, ker če recimo bomba pade na našo hišo bodo moje cunje frčale okol.

Zdaj pa me zanima, kaj ve smatrate pod must-have kose in kaj imate obvezno v omari. Vredu od svojih lauf cunj se ne bom ločila, to je dejstvo.
Potem sem razmišljala, da obdržim vse kavbojke (user posted image ).
Zavrgla bom vse jopiče in si moram kupiti dva res dobra. Enga bolj umirjenega, poslovnega, enga pa čist casual -Suknjiče rada nosim na kavbojke pa tut kavbojke-kratke hlače.
Potem bom zavrgla vse majice, ki so razvlečene in bom održala samo tiste še, ki so OK - torej rabim spet dokupit nekaj BASIC majčk - črtastih, belih, črnih - kje imajo luštne basic majice (z izjemo H&Ma, ker po parih pranjih smrdijo user posted image ) - a bo imel Benetton kakšno akcijo? user posted image user posted image
Ok, potem rabim ene res hude kavbojke - ala Diesel - čist Casual. Navadne. Al kaj kupujete?
Potem bom zavrgla vse srajce, ki sem jih kupila zgolj po navdihu, ker je na nekomu drugemu ful dobro izgledala. Torej obdržim samo eno belo? Ena bela je ok? Ok, pa moram si kupit eno črno na body - sam tist jeseni, zdej je ne rabim.
Obdržim vse jope. Jopce mam rada, čeprav jih imam milijon. Sploh zdaj za spomladi so kul. Sploh te bombažne.

Kaj je še med MUST-HAVE kosi? A imate organizirane omare? Jaz zjutraj itak nič ne najdem in si delam ogggromnoo dela.


Ženska klasika. Cunj toliko, da se drek dela z njih, pol pa čistka in seveda bo nujno treba dokupit to pa ono, pa tretje in na koncu bo šlo pet majšk in ena srajca v smeti, iz štacune pridejo pa tri polne vrečke.....user posted image



user posted image user posted image

Ne, resno. Problem imam!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
8.4.2014 8:40:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
8.4.2014 8:42:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Garderoba
8.4.2014 8:42:40   
mateyka
ja, vidim da hrček sindrom prihaja v tvojo hišo. v bistvu ma že eno nogo not..

kaj pa vem, jaz bi tko nardila:
1. obdržala vse kar nosim.
2. če nisem obleka več kot leto-dve, mora it.
3. pogledala kaj nosim, odstranila znošeno in dokupila kak kos, da je "svež"*
4. obdržala redke kose, ki jih nosiš za posebne priložnosti (kot je huanita omenila - "huda" oblačila)**
in to je to.

*če nosis basic majce, pač to - če jih ne nosiš pa ne bi. vsaj ne zato "ker se to baje nosi"
** "pa ne "huda" oblačila, ki so ti premajhna (kot une fensi ampak premajhne usnjene hlače)

in ne bi delala izjem; obdržiš samo to kar nosiš. ker vse drugo ti bo samo stalo v omari.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
8.4.2014 9:15:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Garderoba
8.4.2014 9:35:49   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, vidim da hrček sindrom prihaja v tvojo hišo. v bistvu ma že eno nogo not..

kaj pa vem, jaz bi tko nardila:
1. obdržala vse kar nosim.
2. če nisem obleka več kot leto-dve, mora it.
3. pogledala kaj nosim, odstranila znošeno in dokupila kak kos, da je "svež"*
4. obdržala redke kose, ki jih nosiš za posebne priložnosti (kot je huanita omenila - "huda" oblačila)**
in to je to.

*če nosis basic majce, pač to - če jih ne nosiš pa ne bi. vsaj ne zato "ker se to baje nosi"
** "pa ne "huda" oblačila, ki so ti premajhna (kot une fensi ampak premajhne usnjene hlače)

in ne bi delala izjem; obdržiš samo to kar nosiš. ker vse drugo ti bo samo stalo v omari.


1. ja, to je moj osnovni namen
2. se strinjam
3. se strinjam
4. ja - recimo imam svojo maturansko obleko od Stanke Blatnik - to bi si dala predelat?

* ja, basic mam najraje - imam drugače močne barvne dodatke
** usnjene hlače bi obdržala user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Garderoba
8.4.2014 9:39:51   
RIJA*
no, jaz pa nisem trešjena na cote...
v službi pride v poštev itak samo kakšna športna varianta, ne klasična bombažna trenirka, ampak nekaj med trenirko in športnimi hlačami...zgoraj kakšen športni pulover (rada mam under armour) ali pa poleti najraje firmska majčka...

tak, da jaz nisem neki porabnik cot....vsaj zdaj, ko mam tak posel...prej sem seveda več šopingirala user posted image

sicer pa<: ene ali dvojne dobre kavbojke, potem dvojne dobre črne hlače, take bolj obične, ne neka eleganca...par finih majčk, pa kakšen netipičen desigualov plašček....kakšni dobri čevlji ala camper..za boleti klasika: birkenstock user posted image vse ostalo pa pri meni ne prođe....pa kakšne fajn bombažne oblekce za poleti, da ni treba preveč kombninirati user posted image

jaz sem v tem smislu ženska, kakšno si želi povprečen dedc user posted image user posted image nič preveč zašopingirana, nikoli nimam premalo cot....še te ko mam, me moj dobesedno prisili, da si jih kupim....user posted image user posted image
se je lani prav hecal, da je bil najlepši del našega dopusta povratek in šopingiranje v g-staru, ko sem si celo 3 kose nabavila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Garderoba
8.4.2014 9:41:37   
Jabček
Oh, prosim, ne rečt, da se vsako leto ustavite v Outletih user posted image pri Zagrebu...moj kr ošpice dobi user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Garderoba
8.4.2014 9:43:43   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Oh, prosim, ne rečt, da se vsako leto ustavite v Outletih user posted image pri Zagrebu...moj kr ošpice dobi user posted image



user posted image user posted image user posted image v Arena centru, ker je tam G-STAR, kar je edino, kar moj nosi user posted image user posted image pa če bi bilo po moje, bi šli samo jestuser posted image zeljovo solato v KFC user posted image

imamo pa rezervirano že v Parndorfu hotel....user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Garderoba
8.4.2014 9:46:59   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Oh, prosim, ne rečt, da se vsako leto ustavite v Outletih user posted image pri Zagrebu...moj kr ošpice dobi user posted image



user posted image user posted image user posted image v Arena centru, ker je tam G-STAR, kar je edino, kar moj nosi user posted image user posted image pa če bi bilo po moje, bi šli samo jestuser posted image zeljovo solato v KFC user posted image

imamo pa rezervirano že v Parndorfu hotel....user posted image


user posted image user posted image
Parndorf - Outlet - DUNAJ???!???
user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Garderoba
8.4.2014 9:50:27   
RIJA*
ja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Garderoba
8.4.2014 9:53:17   
noranate
Moj recept: Ko sem bila najbolja jezna , mi je kar para uhajala skoz lukneuser posted image , sem se najdla pri omari, in ta je fasala...Vse, kar sem imela spravljeno, kao bo rabilo, je romalo v vrečo, ostalo je le tisto, kar je bilo za prat. Seveda se še kdaj spomnim, jooooj, to bi pa rabila....Sam ven ne grem pa nikol nagauser posted image . A ni zanimivo ,kako se imam še vedno v kaj za oblečt za doma?!
Pa še omare boš pocajtala, ne bodo pokale po šivih user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Garderoba
8.4.2014 10:02:53   
alda
Ko sem spoznala,da kljub količini cunj,ki jih imam oblečem eno in iste, sem naredila popolno čistko in tako je res ostalo le
tisto kar res nosim.
Ni dosti je pa dovolj.
pri meni je bolj kriza barva,ker je več ali manj vse črno ali temno vijola .
meni sicer najljubše barve,ampak včasih bi mogoče-ja mogoče -pasala tudi druga barva user posted image .

ja in nisem tipična ženska baje:NE maram nakupovanja, pomerjanja, Se moram teden dni prej fizično in psihično pripravljat na te podvige, če se da pa kar prek neta naročim.

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Garderoba
8.4.2014 10:12:55   
Jabček
Očitno tipična ženska ni več tipična. user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Garderoba
8.4.2014 10:14:23   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Očitno tipična ženska ni več tipična. user posted image


jaz sem baje totalno Ne-tipična user posted image  in všeč mi je

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Garderoba
8.4.2014 13:07:36   
malaMravljica
Jaz sem tipicna zenska kar se tice tega. Imam polno omaro, stvari res dovolj in to vecinoma zelo lepe zadeve. In ko gremo kam tko, da se morem mal leps oblect ne najdem nic za oblect, pol oblacil iz omare vzamem ven in pomerim in mi ne stoji/ne pase/ni pravih za priloznost/... Pol zacnem jokat, da nimam nic za oblect in naslednja stopnja je, da jokam mojmu naj gre sam, ket jaz nimam nic za oblect. Na koncu oblecem kar neki, kar mi pride pod roke in pol ko koncno grem ven ugotovim, da sem full dobro oblecena in jok ni bil potreben, tudi polovica razmetane omare, ki jo je pol treba spet v red dat, tudi to za brezveze.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Garderoba
8.4.2014 14:34:24   
ronja
Eko sm na druge načine, nem cunj predelovala, resno.

Ti živi po svoje, če ti je luštno kupovat cotke in se v tem dobro počutiš in te tvoj nima poln kufer, se res nimaš kaj sekirat, če nekdo drug drugače prav na forumu. Vsako tele ma svoje veselje. Vsak ma svoj hobi, ni ni narobe, če si rada urejena in se zrihtaš.

Moji must have kosi? Nimam pojma, nosim, kar dobim. Zdaj ma veliko srečo, da dobivam obleke od ene punce, ki ima enako postavo kot jaz, kar je fuuuul fajn, ker mi je vse pravuser posted image . Za nameček ima še zelo podoben stil, kot bi si ga sama izbrala - bolj športen, kavbojke in puliji,... Res, ful mi je fino - zadnjič sem ravno razmišljala, kaj bi bilo fajn kako novo reč met - in dobim celo škatlo, prav luštne zadeve!user posted image user posted image user posted image
Sicer pa sem si tazadnjo stvar kupila leta 2007 - modrc za dojenjeuser posted image . Brez skrbi, zapravim pa za kaj drugega, saj pravim, vsako tele ma svoje vesele, glihkar mi montirajo eno veliiiiko kuhinjo, verjetno je stala več kot vse tvoje cote skupuser posted image - no, al pa tam nekje, nimam pojma, koliko stanejo cote...

Če bi morala nekaj zbrat: must have so mi kavbojke, perilo, nogavice, trenirke, kak pulover, majce in puliji (obožujem pulije, ker me non stop zebe, pa še tamali (in tavelik) ni skoz v skušnjaviuser posted image ). V službi, kjer sem delala, nisem rabila bit zrihtana, niti ne rabim bit zdaj domauser posted image , lubi ni na cote mahnjen, njemu je najbolj všeč, če nimam nič, tak da mu je vseeno, koliko se zrihtam ali ne in je super. Zato so moje potrebe precej drugačne kot od nekoga, ki mora bit urejen v službi in imajo partnerja, ki si želi videt zrihtano ženo itd...

Treba je vedeti, da vse kar ne nosiš, lovi pozitivno energijo. kko boš stvari odstranila, boš čutila na sebi, kako se je sprostila ujeta energija in boš res zadihala.

Če to verjameš, gotovo. Ampak nismo vsi enaki. Zadnjič sem dobila ene 7 vreč neuporbnih cotk za razrezat - in sem bila fuuuuul vesela, veš kaj vse bom naredila iz njih! Ma, meni je to prav dalo pozitivno energijo, hehe:).

Tudi kar se moje garderobe tiče: en čas nisem nosila pulijev, ker sem pač non stop dojila in so res ultra nepraktični za dojenje (jaz jih vedno zatlačim globoko v hlače, ker me kot rečeno skoz zebe). Pa jih zato nisem dala stran, ker sem vedela, da jih bom zelo rada nosila, čim bo spet možno - kar je res.

haha, kalbo, mene pa lubi ves čas pošilja, da naj si že grem kaj kupit za oblečtuser posted image , pa mu skoz govorim, da mam vsega dost. Hecno, kak smo različni. Moja mami je bila pa ista kot ti pišeš - "nimam kaj za oblečt", pa omare pokajo po šivih:D. No, zadnjič mi je bil pa kar mal fauš, ko sem dobila celo škatlo oblek, pa še v šoping mi ni bilo treba (kar sploh ni zanemarljivo, ker noben od naju glih ne uživa v nakupovanju cot:D).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Garderoba
8.4.2014 14:56:40   
ronja
Organizacija: pod posteljo imava en predal, kjer je not posteljnina, rjuhe in najino perilo in nogavice (vse od obeh).
V garderobi imava pa en poličnik, kjer imava gor vse hlače, majce in puloverje, zloženo po podobnem sistemu kot tippi. Moje poletne stvari so trenutno v eni škatli, ki komaj čaka, da pride na vrsto (oz. jaz to komaj čakam, ker oboužjem poletje - ne bi nikoli uganili, ne?user posted image ), najine zimske bunde/plašč,... so v drugi škatli in to je to.

Nimam pa kaj dosti cot za uradne zadeve - na svoj zagovor sem šla v hlačah, ki jih je mami mela, ko je bila mlada (ene volnene na rob), na srečo so mi še prav, hehe. Za poroke imam navadno kar svojo maturantsko obleko (sem takrat računala na to, da jo bom lahok še nosila), za pogrebe pa ali te iste hlače (so zelo temno modre) ali pa nosečniško obleko (se jo da nosit tudi, če nisi noseča, tak kroj:), ker je maturantska mal prekratka za na pogreb;). Aja, pa eno fensi obleko imam, ki mi jo je enkrat mami kupila, ampak tudi ni primerna za pogrebe.

Ti 2 leti ne nosenja sta meni mal tako - ne vem, pri meni se to menja - odvisno od tega, kaj počnem. En čas ene stvari ful nosim, potem jih pa nič ne rabim, ekr se mi življenjski stil spremeni (okoliščine - dojenje, služba ali porodniška, itd...) zadnjih 8 let, je bilo vedno kaj od tega v zadnjih 2 letih:D. Mogoče če se življenje ustali, da potem to dela:D. Naj bi se mi zdaj ustalilo, haha, vam povem čez 2 letiuser posted image . Potem bom dobila pa kako fensi službo (ajoj, tega si sploh ne predstavljam:D).

Sama sem hrček, mi je pa res fino predelavat cote, mam vedno en gušt, ko iz nečesa "ajoj" nastane nekaj "uvau". Šparam vse, stare žarnice, žičke, kose stiropora, ma, ne praši! Lubi me heca, ampak me ma rad tako, tako da tolerira (smo se pa v večje preselili, hehe:). Če pa nimaš tega hobija, pa zamenjaj oblačila, če si želiš met vsake toliko kaj novega, pa je:). In če so ti usnjene hlače tako všeč, pa jih obdrži in mogoče bojo prav tvojemu otroku, pa je:). Od enih lubih hlač tudi ne bo omara počla, če so samo te problem:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?