|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   FKPV Celje
14.9.2009 12:32:16   
spps
A gre katera  (izredno)?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: FKPV Celje
14.9.2009 14:00:06   
luka jan
Jaz grem, na podiplomski študij.user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: FKPV Celje
14.9.2009 14:05:12   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Jaz grem, na podiplomski študij.user posted image
user posted image  jaz grem na dodiplomcauser posted image  pravijo boljš pozno kot nikoluser posted image user posted image user posted image
a si prej že tud sem hodla?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: FKPV Celje
14.9.2009 14:53:40   
luka jan
Ne, prej sem hodila na EPF v Maribor, sedaj sem se pa za tole odločila. Hodi pa moj mož na dodiplomca, pa nima nobenih težav, povprečno oceno ima tam okrog 9.
Pa seveda čestitke da si se odločila, za študij pa res ni nikdar prepozno.user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: FKPV Celje
14.9.2009 15:14:16   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Ne, prej sem hodila na EPF v Maribor, sedaj sem se pa za tole odločila. Hodi pa moj mož na dodiplomca, pa nima nobenih težav, povprečno oceno ima tam okrog 9.
Pa seveda čestitke da si se odločila, za študij pa res ni nikdar prepozno.user posted image user posted image
user posted image  hvala,hvala
odkod pa si,če smem vprašat?lahk na ZS

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: FKPV Celje
14.9.2009 18:15:16   
luka jan
Imaš ZS.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: FKPV Celje
14.9.2009 20:52:00   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Imaš ZS.
Kontra :)

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: FKPV Celje
14.9.2009 21:06:06   
Najaa
spps, fajn da boš v Celu. Bova kdaj na kofe skočle, ko bom v tistih koncih. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: FKPV Celje
14.9.2009 21:10:03   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

spps, fajn da boš v Celu. Bova kdaj na kofe skočle, ko bom v tistih koncih. user posted image
suvejdauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: FKPV Celje
4.5.2010 19:32:46   
ninchy_ka
Pišem seminarske in diplomske naloge..če jo kdo potrebuj in nima časa naj mi piše na meil.


Lp

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: FKPV Celje
2.3.2012 10:23:23   
hevika0316
Pozdrav,

Nisem čisto vsega brala, sem čisto slučajno našla tale čvek, ko sem nekaj iskala glede FKPV-ja.
Sama sem vpisana pri njih v 3. letnik, program komerciala 1, hodim pa na DE Ljubljana.

Do sedaj sem bila s to fakulteto zelo zadovoljna, včeraj pa se mi je zgodilo nekaj, kar me je ponižalo tako, kot še nikoli v življenju.
Ker hodim na DE Ljubljana, pomeni da obiskujem izredni študij, katerega šolnino mi plačuje podjetje. Podjetje ima manjše finančne težave in njihovo položnico plača z zamudo, plača jo vedno (glede na čase, ki so, sem še vesela, da mi plačujejo študij!).

Skratka, včeraj sem imela izpit, na katerega sem se veliko pripravljala, saj me predmet zavarovalništva zelo veseli. Ko smo sedeli v predavalnici in so preverjali, če smo vsi, ki smo na seznamu prisotni, mojega imena niso poklicali. Šla sem preverit, če je mogoče pomota in ravno takrat je prišlo dekle iz referata in mi je začelo pred celo predavalnico govoriti, da jaz ne smem pristopiti, ker nimam poravnanih finančnih obveznosti, da smo dobili obvestili o tem iz Celja (matična fakulteta), itd. Sama sem dejala, da mi šolnino plačuje podjetje, da so verjetno oni dobili obvestilo, ker ga sama nisem, in da nisem vedela, da je tako, da mi v podjetju ni nihče nič rekel. Skratka, da ne dolgovezim, na izpit nisem smela zaradi neporavnanih finančnih obveznosti, iz prostorov FKPV pa sem odšla totalno ponižana, saj je cela predavalnica gledala vame in poslušala kako nimam poravnanih finančnih obveznosti. Lahko si predstavljate kako so buljili vame . . . . Bilo me je zelo sram.

Seveda ne zagovarjam neplačil, in priznavam krivdo podjetja, da nismo redni plačniki, vendar vseeno OBSTAJA MNOGO DRUGIH NAČINOV, DA TI TO POVEJO (med drugim, da te v E-indeksu ne spusti na prijavo, da imaš to zabeleženo in lahko spremljaš svoj "status", ali pa te vsaj pokličejo v neko drugo sobo in ti to povedo). Sama sem bila zelo razočarana nad njimi, sploh za fakulteto, ki se trudi priti med uveljavljene fakultete.

Prepričana sem, da jim s takim obnašanjem to ne bo uspelo. Grozno!

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: FKPV Celje
2.3.2012 10:30:42   
AmAmm
Hojla,

Tudi jaz pišem seminarske naloge z različnimi temami in naslovi. Seminarsko nalogo vam oddam tako, kot mora biti, z vsemi poravnavami, fondi, kazali, itd.
Pišite na anamari.ko@gmail.com .

Hvala in lp

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: FKPV Celje
2.3.2012 14:19:19   
Julija08
Mene pa zanima kolikokrat mesečno so predavanja za izredni študij, delam namreč v turnusu in me zanima kako kaj to poteka.

Predavanja pa verjetno niso obvezna?

(odgovor članu AmAmm)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: FKPV Celje
2.3.2012 15:15:57   
prof.Statistika
Pozdravljeni,user posted image

nudim pomoč pri statistiki na FKPV.user posted image Za več informacij pišite na dsmukovic@gmail.com

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: FKPV Celje
2.3.2012 15:42:02   
Anonimen
hevika0316 studiram v tujini kjer je tole cisto obicajna praksa. Lahko bi te seveda poklicali v pisarno in ti tam povedali o tem, da ne mores pristopiti  k izpitu, to priznam, je napaka. Ampak to, da ne mores opravljati izpita, ce izpitnih obveznosti nimas poravnanih pa je pac normalno. Drugic preveri pri delodajalcu, ce so stvari poravnane oz. poskrbi, da pac so. Niti sanja se ti ne, koliko dela imam sama s tem vsako leto, da mi sponzor nakaze sredstva za solnino ker me sicer ne vpisejo. Govoriva pa o precej vecjih zneskih kot so tvoji. In ne, tudi papirja mi ne izstavijo  niti v knjiznico ne morem, ce nimam vsega placanega.



(odgovor članu prof.Statistika)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: FKPV Celje
7.3.2012 21:19:43   
spps

IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

Mene pa zanima kolikokrat mesečno so predavanja za izredni študij, delam namreč v turnusu in me zanima kako kaj to poteka.

Predavanja pa verjetno niso obvezna?


Ponavadi so predavanja 2- krat na teden.
Predavanja niso obvezna so pa priporočljiva - sploh vaje.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: FKPV Celje
7.3.2012 21:24:55   
spps

IZVIRNO SPOROČILO: hevika0316

Pozdrav,

Nisem čisto vsega brala, sem čisto slučajno našla tale čvek, ko sem nekaj iskala glede FKPV-ja.
Sama sem vpisana pri njih v 3. letnik, program komerciala 1, hodim pa na DE Ljubljana.

Do sedaj sem bila s to fakulteto zelo zadovoljna, včeraj pa se mi je zgodilo nekaj, kar me je ponižalo tako, kot še nikoli v življenju.
Ker hodim na DE Ljubljana, pomeni da obiskujem izredni študij, katerega šolnino mi plačuje podjetje. Podjetje ima manjše finančne težave in njihovo položnico plača z zamudo, plača jo vedno (glede na čase, ki so, sem še vesela, da mi plačujejo študij!).

Skratka, včeraj sem imela izpit, na katerega sem se veliko pripravljala, saj me predmet zavarovalništva zelo veseli. Ko smo sedeli v predavalnici in so preverjali, če smo vsi, ki smo na seznamu prisotni, mojega imena niso poklicali. Šla sem preverit, če je mogoče pomota in ravno takrat je prišlo dekle iz referata in mi je začelo pred celo predavalnico govoriti, da jaz ne smem pristopiti, ker nimam poravnanih finančnih obveznosti, da smo dobili obvestili o tem iz Celja (matična fakulteta), itd. Sama sem dejala, da mi šolnino plačuje podjetje, da so verjetno oni dobili obvestilo, ker ga sama nisem, in da nisem vedela, da je tako, da mi v podjetju ni nihče nič rekel. Skratka, da ne dolgovezim, na izpit nisem smela zaradi neporavnanih finančnih obveznosti, iz prostorov FKPV pa sem odšla totalno ponižana, saj je cela predavalnica gledala vame in poslušala kako nimam poravnanih finančnih obveznosti. Lahko si predstavljate kako so buljili vame . . . . Bilo me je zelo sram.

Seveda ne zagovarjam neplačil, in priznavam krivdo podjetja, da nismo redni plačniki, vendar vseeno OBSTAJA MNOGO DRUGIH NAČINOV, DA TI TO POVEJO (med drugim, da te v E-indeksu ne spusti na prijavo, da imaš to zabeleženo in lahko spremljaš svoj "status", ali pa te vsaj pokličejo v neko drugo sobo in ti to povedo). Sama sem bila zelo razočarana nad njimi, sploh za fakulteto, ki se trudi priti med uveljavljene fakultete.

Prepričana sem, da jim s takim obnašanjem to ne bo uspelo. Grozno!


Neprijetna zadeva- ampak takšna je njihova praksa.
Prej nihšče ne preverja če je je mesečna obveznost poravnana. Profesor dobi seznam študentov, ki so prijavljeni na izpit in imajo plačane položnice.
Lahko pozneje plačaš položnico - vendar na dan izpita mora biti poravnana, da lahko pristopiš k izpitu.
Predvidevam, da se s podjetjem dogovoriš, da se dogovorijo s šolo, če se kaj podobnega zgodi.


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu hevika0316)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: FKPV Celje
20.3.2012 13:57:52   
miki125
Lepo bi prosil če lahko kdo da gor test za modeliranje poslovnih procesov, prof lahajnar :D
zelo bi bil hvaležen

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: FKPV Celje
21.3.2012 11:11:53   
funšterc
V kratkem imam namen napisat magistrsko nalogo in bi rabila pomoč pri empiričnem delu (predvsem delo z SPSS), če katera obvlada naj mi prosim piše na ZS (seveda pomoč ne bi bila zastonj).

Hvala.

(odgovor članu miki125)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




UUVAJANJE NA KAHLICO
NANA123

ZANIMA ME KOLIKO SO BILI STARI VAŠI OTROCI DA SOŠLI SAMI NA KAHLICO?

2 LETI (75%)

3 LETA (22%)

4LETA ALI VEČ (3%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!