|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dormeo ležišča
11.11.2008 22:24:59   
smrka
A jih imate, in ali ste zadovoljne? Se jih splaca kupit?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 5:28:34   
2.2.
imam in sem zadovoljna

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 7:24:00   
Anchikaa
Mi2 ga imava in sem zelo zadovoljna.Se naspim in nisem vsa polomljena kot sem bila prej na stari postelji.Imava pa navadnega,ne onega memory.

Jaz ga prporočamuser posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 8:20:08   
smrka
super, potem ga bom tudi jaz narocila 

(odgovor članu Anchikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 8:25:28   
ninini
Super so -priporočam

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 9:18:54   
janjja
Se pridružujem mnenju predhodnic.user posted image

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 9:20:18   
muška
imam v 5 letih že drugega in tudi ta je za en k.... user posted image

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 9:24:17   
Bavci
...mi ga imamo tudi zdaj nekje 5 let, pa je čisto uničen...(zgornje blago gre narazem) pa tudi letvice ki smo jih naročili zraven (pograd), so se pri možu že zlomle.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 9:33:39   
smrka
sam mam pa se eno vprasanje. Ta dormeo lezisca so visoka priblizn 18 cm.. a ko se vlezes na to, cutis dilce pod sabo, ali ne? 

(odgovor članu Bavci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 10:06:15   
muška
ne čutiš. Ampak moj je v dveh letih tako zj... kot ni bil prejšnji navaden jogi, ki je bil star 15 let user posted image .

Npr. imam 60 kg, pod ritjo imam LUKNJO, spim bolj ali manj na boku, in imam tudi pod RAMO luknjo. A je to normalno?  IN pa luknja je tudi na tistem mestu, kamor se vsedem, ko vstajam user posted image  .  Saj na vseh ostalih mestih je super in trd - recimo pri nogah kjer ni teže, ampak vseeno, saj vendar  nisem težkokategornik.

prvi se mi je tako kot ta popolnoma zluknjal, in pa še v eno stran ga je začelo vlečt user posted image  , tale recimo da je še vedno simetričen, ampak totalno zluknjan.  No ni mi jasno, kako in zakaj tako hitro, če pa naj bi bil tako oh in sploh super!

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 10:09:44   
smrka
ce pa pise da imajo 12 let garancije.. zakaj potem hudica je ta garancija? Jest bi jim poslala nazaj, oz. jih poklicala da vidjo kak zgleda lezisce...hm

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 11:34:13   
Anonimen
Meni ni OK user posted image , sedaj v user posted image , ko je najhuje hodim spat k hčerki, ki ima Ikeinega in je, vsaj zame in za moža, neprimerno boljši. Cena pa je deljeno z 2...

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 12:54:52   
ZvezdicaZaspanka
No, super da je ta tema ravno zdaj, ko se že dva dni ukvarjam z Dormeom. Midva sva ga kupila pred petimi leti in se nama je zdel ok. Še prav hvalila sem ga okoli. No lani, ko sem bila noseča, sem začela noro švicati ponoči...ampak to sem pripisovala nosečnosti in hormonom. Po porodu je bilo malo bolje ampak še vedno švicam vsako toliko (prej v 30 letih nisem nikoli švicala ponoči...pa že drugače tudi težko zašvicam, ampak ok - emšo je pač emšo ha ha ha ). No, par mesecev nazaj je tudi mož začel švicati ponoči...in vedno bolj. Zadnjič, ko sem pa malo pospravljala po spalnici in sem menjala tudi posteljnino, pa malo dvignem jogi, da bi posesala prah....in me skoraj kap! Na spodnji strani je bil moj jogi čisto plesniv...ko sem ga povohala je pa smrdel po plesni. Robovi so tudi že rumenkasti...in tisti ´zračniki´ (železni knofkli ob strani - al ne vem kaj so že) so tudi že zarjaveli.   Možev jogi je v malo boljšem stanju ampak ga je tudi ža načela plesen. Zdaj sva v dilemi, ali jogije reklamirava ...ali kar vse skupaj vrževa stran in kupiva kakšen bolj običajen jogi. Res je, da ima dormeo 12 l garancijo...ampak premišljujem, če je že ta po petih letih ratal plesniv...verjetno bo tudi novi.  Imava pa vse tako kot so priporočali...torej lesene letvice, da zrak lahko kroži. Res ne vem v čem je problem in sploh ne vem kaj naj zdaj naredim... vem pa da me je kar malo strah spati na tej plesni, sploh pa ker se tudi tamala dva včasih valjata po najini postelji.


(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 13:09:22   
muška
Jaz imam že drugega, no zdaj iščem novega - ko ga najdem jim ta K*** Dormeo zabrišem nazaj in zahtevam povrnitev denarja.
ker da bi po 5 letih dobila že 3 dormeo, pa J*** naj se user posted image

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 13:11:30   
muška
Zvezdica obsolutno ga reklamiraj in čene boš vzela novega zahtevaj denar nazaj. Kako poteka zahtevek za povrnitev denarja ne vem, za reklamacijo-menjavo, pa moram samo napisat kaj je narobe in v roku enega tedna pridejo po starega in ti pripeljejo novega.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 13:14:31   
ninini
No mi jih imamo vsi z otroci vred že 4 leta pa je vse ok in smo zadovoljni,sicer je pa tud dormeo jogijev več vrst.Papošljite nazaj sej imajo garancijo in vam morjo zamenjat,kar se pa plesnivosti tiče je pa mogoče to da imate posteljo odspodaj zaprto in ne more jogi dihat.

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 13:29:15   
ZvezdicaZaspanka
Ne, jogi diha...tudi letvice imamo spodaj, tako kot priporočajo. Do zdaj je bilo ok...zdaj pa...


(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 13:30:45   
LERO
MI2 ga imamava slabe 3 lete. Sta še Ok, sam ne bom rekla, da se vedno zbudim spočita, včasih me tud kaj boli. Glede vdiranja ali poškodovanja nimava problemov, pa ima on krepko čez 100 kg, pa še iverica je spodaj, ne letvice.


Zanima pa me, če veste, kje lahko kupim zaščito za jogi, da otrok ne bi lulal nanj.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 13:33:09   
ZvezdicaZaspanka
Ja muška torej nisem edina. Reklamacijo bomo kar dali...za povrnitev denarja se pa nisem niti spomnila... v bistvu bi to skoraj najraje naredila in si potem lahko kupim drugega (seveda ne več dormeo). Bom dala reklamacijo in bom vidla kaj se bo dalo.  Sporočim. Pa hvala za idejo.


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 13:34:37   
ZvezdicaZaspanka
Nepremočljive podloge imajo v BC.

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 14:04:10   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Jaz imam že drugega, no zdaj iščem novega - ko ga najdem jim ta K*** Dormeo zabrišem nazaj in zahtevam povrnitev denarja.
ker da bi po 5 letih dobila že 3 dormeo, pa J*** naj se user posted image


Muška, mi imamo pa 4 leta že Ortorelaxan - v trgovini Trend v CE kupili. Ne morem prehvaliti. Za zdaj je še ok, upam, da me prih. leto, star 5 let, ne bo zaj... V vsakem primeru bo še moral zdržati nekaj let... Je pa Ortorelaxan cenovno tako nekako kot Dormeo, nekaj tisoč sit je bil takrat dražji kot Dormeo.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 14:22:42   
Arwenko
Midva sva zaenkrat zadovoljna, res pa je, da jih imava šele par mesecev. Sicer pa so se meni že dosti dražji jogiji sesuli v dveh letih in niso bili za nobeno uporabo več, pa to od italjanskih, do Meblo, cela paleta.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 14:36:54   
lavita*
Tudi pri nas se pogovarajamo o menjavi jogija. Imava doremo kupljen tri leta nazaj. Zudi najinega je najedla plesen. Isto je ko tpri ZvezdiciZaspanki. Jaz sem se tudi tako potila isto mož. Oba pa imava tam kjer leživa luknje. Glih tako kot na navadnem jogiju. Prav usedel se je skupja. Jaz se skoraj vsak dan zbudim zlomljena.

Začela sva gledat Hitexove. Ne vem ko sem se ulegla na njega je bilo kot noč in dan razlike med Dormeo.
Bom ga tud jaz reklamirala.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 16:58:56   
daddy
Imam in za zdaj nobenih težav z njim.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dormeo ležišča
12.11.2008 19:10:59   
smrka
groza, da pride do tega pri tako HVALJENIH jogijih.

Kaj je po vasem mnenju potem dobri jogi, iz cesa mora bit, lateks, al iz fedrov... ?? Zdej pa res nevem a naj kupim ali ne...

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?