|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dilema za bolniško
11.7.2007 15:24:25   
Anonimen
Mene pa zanima, če ste tiste, ki ste zanosile, takoj odšle na bolniško in če vam jo je zdravnica takoj odprle, brez komplikacij? Ste morale kasneje prinest potrdilo od svojega G.? Sem res v dilemi, kaj naj naredim, naj počakam prvi pregled, ki pa valda ni takoj, ko se naročiš?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dilema za bolniško
11.7.2007 15:25:34   
Mina1
Osebni zdravnik ti jo odpre na podlagi potrdila od G.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dilema za bolniško
11.7.2007 15:27:20   
Anonimen
Aha, se pravi, da moram počakat na pregled, potem jo pa lahko za nazaj odpre, al kako?Ker potrdilo bom valda dobila zaradi določenih problemov pred user posted image .

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dilema za bolniško
11.7.2007 15:35:22   
Anonimen
Jas sem šla na pregled pri 4-5 tednih, še plod se ni videl, vendar sem krvavela in me je G takoj pregledala in odprla bolniško, tko da sem bila od takrat na bolniški. Če imaš težave ti mora G odpreti bolniško in neseš svoji zdravnici.
Saj če je nujno te tko mora takoj uzeti na pregled.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dilema za bolniško
11.7.2007 15:38:45   
Anonimen
Problem je, ker je na polovici meseca, drug mesec na začetku imam pa pregled. Ne smem delat zaradi narave dela. Misliš, da bi mi zdravnica odprla vseen bolniško, sej ti jo lahko da za 30 dni, za ostalo pa imenovani zdravnik iz komisije.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dilema za bolniško
11.7.2007 15:42:09   
tajtaja
Ja, pojdi k svoji osebni zdr. in ji povej, da se npr. zelo slabo počutiš, bruhaš, bla bla bla...
Niti ni nujno povedat za nosečnost, kar neki kao neka viroza ali kaj...



_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dilema za bolniško
11.7.2007 15:43:28   
Anonimen
Nevem če ti lahko zdravniva odpre bolniško zaradi G težav verjetno ne moraš do svojega G.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dilema za bolniško
11.7.2007 15:44:08   
majchika
zakaj pa ne pokličeš h G in poveš, zakaj gre? Mene je zaradi krvavitev dala takoj na bolniško (pa sem bla tud naročena čez 10dni na pregled), pa delam v pisarni.
Ma res ni vredno, da čakaš pa mozgaš dva tedna. Men bi se zmešal. Da ti ne bo pol žal. Pokliči G pa se zmeni.
Pa varno nosečnost!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dilema za bolniško
11.7.2007 15:44:15   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Ja, pojdi k svoji osebni zdr. in ji povej, da se npr. zelo slabo počutiš, bruhaš, bla bla bla...
Niti ni nujno povedat za nosečnost, kar neki kao neka viroza ali kaj...



Ja al pa če tkole narediš.

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dilema za bolniško
11.7.2007 15:47:18   
hokejistka
Če ne smeš delati zaradi narave dela (sevanje npr.) potem pokliči G in te bo dala na bolniško še pred prvim pregledom.
Niso pa vsa delovna mesta nevarna, da bi morala takoj v bolniško. Jaz tudi delam na nekoliko bolj neugodnem delovnem mestu in sem počakala do prvega pregleda pri 8. tednu, šla na bolniško in nato na lastno željo nazaj delat.
Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dilema za bolniško
11.7.2007 15:52:46   
2 Sraki
Sicer je od osebne zdravnice odvisno ali ti bo komplicirala ali ne. Ponavadi ne komplicirajo. Ti lahko brez problemov odpre bolniško.

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dilema za bolniško
11.7.2007 16:06:59   
Anonimen
Hvala vsem.

(odgovor članu 2 Sraki)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dilema za bolniško
11.7.2007 16:18:25   
MarijaPo
Jaz imam okvarjeno hrbtenico in mi bo osebna zdravnica odprla bolnisko, ker imam prvi pregled sele 31.7.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dilema za bolniško
12.7.2007 9:44:14   
Caarmen
Meni je osebna zdravnica takoj odprla bolniško še preden sem šla do G. G je potem samo napisala obvestilo za osebno zdravnico s katerim je potrdila bolniško odsotnost, ter za komisijo. Pojdo do osebne zdravnice...

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Kako ste rodile?
Sadrika

Kako ste rodile? Odgovorijo naj tiste, ki so v nosečnosti pile čaj iz malinovih listov

Spontano, hitro sem se odpirala (42%)

z umetnimi popadki, hitro (8%)

z urgentnim CR (15%)

spontano, počasi sem se odpirala (15%)

sprožili so porod, MV se je počasi odpiral (13%)

sprožili so porod, MV se je hitro odpiral (8%)


Število vseh glasov: 384

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!