Dilema za bolniško (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> Dilema za bolniško (11.7.2007 15:24:25)

Mene pa zanima, če ste tiste, ki ste zanosile, takoj odšle na bolniško in če vam jo je zdravnica takoj odprle, brez komplikacij? Ste morale kasneje prinest potrdilo od svojega G.? Sem res v dilemi, kaj naj naredim, naj počakam prvi pregled, ki pa valda ni takoj, ko se naročiš?




Mina1 -> RE: Dilema za bolniško (11.7.2007 15:25:34)

Osebni zdravnik ti jo odpre na podlagi potrdila od G.




Anonimen -> RE: Dilema za bolniško (11.7.2007 15:27:20)

Aha, se pravi, da moram počakat na pregled, potem jo pa lahko za nazaj odpre, al kako?Ker potrdilo bom valda dobila zaradi določenih problemov pred [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image].




Anonimen -> RE: Dilema za bolniško (11.7.2007 15:35:22)

Jas sem šla na pregled pri 4-5 tednih, še plod se ni videl, vendar sem krvavela in me je G takoj pregledala in odprla bolniško, tko da sem bila od takrat na bolniški. Če imaš težave ti mora G odpreti bolniško in neseš svoji zdravnici.
Saj če je nujno te tko mora takoj uzeti na pregled.




Anonimen -> RE: Dilema za bolniško (11.7.2007 15:38:45)

Problem je, ker je na polovici meseca, drug mesec na začetku imam pa pregled. Ne smem delat zaradi narave dela. Misliš, da bi mi zdravnica odprla vseen bolniško, sej ti jo lahko da za 30 dni, za ostalo pa imenovani zdravnik iz komisije.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




tajtaja -> RE: Dilema za bolniško (11.7.2007 15:42:09)

Ja, pojdi k svoji osebni zdr. in ji povej, da se npr. zelo slabo počutiš, bruhaš, bla bla bla...
Niti ni nujno povedat za nosečnost, kar neki kao neka viroza ali kaj...





Anonimen -> RE: Dilema za bolniško (11.7.2007 15:43:28)

Nevem če ti lahko zdravniva odpre bolniško zaradi G težav verjetno ne moraš do svojega G.




majchika -> RE: Dilema za bolniško (11.7.2007 15:44:08)

zakaj pa ne pokličeš h G in poveš, zakaj gre? Mene je zaradi krvavitev dala takoj na bolniško (pa sem bla tud naročena čez 10dni na pregled), pa delam v pisarni.
Ma res ni vredno, da čakaš pa mozgaš dva tedna. Men bi se zmešal. Da ti ne bo pol žal. Pokliči G pa se zmeni.
Pa varno nosečnost!




Anonimen -> RE: Dilema za bolniško (11.7.2007 15:44:15)


IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Ja, pojdi k svoji osebni zdr. in ji povej, da se npr. zelo slabo počutiš, bruhaš, bla bla bla...
Niti ni nujno povedat za nosečnost, kar neki kao neka viroza ali kaj...



Ja al pa če tkole narediš.




hokejistka -> RE: Dilema za bolniško (11.7.2007 15:47:18)

Če ne smeš delati zaradi narave dela (sevanje npr.) potem pokliči G in te bo dala na bolniško še pred prvim pregledom.
Niso pa vsa delovna mesta nevarna, da bi morala takoj v bolniško. Jaz tudi delam na nekoliko bolj neugodnem delovnem mestu in sem počakala do prvega pregleda pri 8. tednu, šla na bolniško in nato na lastno željo nazaj delat.
Srečno!




2 Sraki -> RE: Dilema za bolniško (11.7.2007 15:52:46)

Sicer je od osebne zdravnice odvisno ali ti bo komplicirala ali ne. Ponavadi ne komplicirajo. Ti lahko brez problemov odpre bolniško.




Anonimen -> RE: Dilema za bolniško (11.7.2007 16:06:59)

Hvala vsem.




MarijaPo -> RE: Dilema za bolniško (11.7.2007 16:18:25)

Jaz imam okvarjeno hrbtenico in mi bo osebna zdravnica odprla bolnisko, ker imam prvi pregled sele 31.7.




Caarmen -> RE: Dilema za bolniško (12.7.2007 9:44:14)

Meni je osebna zdravnica takoj odprla bolniško še preden sem šla do G. G je potem samo napisala obvestilo za osebno zdravnico s katerim je potrdila bolniško odsotnost, ter za komisijo. Pojdo do osebne zdravnice...




Stran: [1]