|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Danes sem pa mislila,da me bo kap
25.10.2004 22:06:46   
SILVA
Sva šla z mojim fantom in z najinem pikcem v Mercator in seveda tamalega pazi ati,da lahko mami nabavlja:)-.Pridemo na blagajno,ati da Matija sedet na pult,mami zlaga robo na tekoči trak,ko zaslišim en udarec:zmeden:,se obrnem in mali se je prekucnil in se udaril v rob pulta:((,men se je kar zameglilo pred očmi in noge so mi ratale čist mehke:(.Ati se je za trenutek stran obrnil in malega pustil da sedi sam in evo,buška:(:((.Čeprav Matija že zelo dobro sedi:bravo:,se včasih še vedno malo prekucne in glih danes se je moral:(.
Revček se je tako ustrašil in jokcal:((,mama pa še bolj:((,tok sem se tresla,da mu sploh dude nisem mogla dat v ustka:zmeden:,pol sem mu dalo pa flaško čokolinota in se je končno pomiril:),revček neki časa sploh do sape ni prišel kok je jokal:((.
Atija sem pa mislila kar nekam sunt,tok sem bla jezna nanga:grrr:,pa še rekla sem mu naj ga drži.No sej je bil on tud čist pretresen.
No lahko bi bilo še kaj hujšega,si sploh ne upam pomislit:zmeden2:,tako da mamice in atiji čuvajte svoje srčke9nebesa in srčice9nebesa.Jaz mojega vedno tako čuvam:),pol ga pa ati userje al pa babi:grrr:.
lp:muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Danes sem pa mislila,da me bo kap
25.10.2004 22:09:03   
Anonimen
Silva, čeprav je hudo, sme se nasmejala...:):):)
Ti, ti ati!:)
lp,:fis:

(odgovor članu SILVA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Danes sem pa mislila,da me bo kap
25.10.2004 22:33:26   
NinaŠ
... ti, ti ati... Pri nas je atiju s kača padel, ko sem kuhala kosilo, pa čeprav imamo prepoved zadrževanja na kavču če nekdo ne sedi zraven (ati je dajal CD v player), odkar se plazi... ...ti, ti ati... tud jaz sem bila čist šejki mehka, na sreču ni bilo niti buške. LP

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Danes sem pa mislila,da me bo kap
25.10.2004 22:57:56   
Vera*
Recimo da bo to mala tolažba.Mogoče je to prva buška gotovo pa ni zadnja,Verjemi mi.vem pa kako je to hudo. Ko se je to meni prvič zgodilo sem bolj:(( kot :duda:Želim vam čim manj bušk.

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Danes sem pa mislila,da me bo kap
25.10.2004 23:28:15   
kimi
Silva samo da je bila samo buška in nič resnega.

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Danes sem pa mislila,da me bo kap
26.10.2004 7:31:19   
dory
Bogi mali misko...je pa ponavadi tko,da jih me cuvamo, vcasih kar prevec,medtem,ko kdo drug kaj hitro naredi naroben prijem ali pa za trenutek ni previden...no upam, da je bil dogodek tudi za atija poucen :)

lupcka malemu pikcu

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Danes sem pa mislila,da me bo kap
26.10.2004 7:45:28   
Mojca20
Naš ati ga je pa zadnjič pri kopanju POTUNKAL! Enostavno mu je ušel iz rok in hop pod vodo. Dobro da ga je takoj zamotil z igračo da je sicer v hudem joku hitro na nezgodico pozabil, revežku je iz noska še pol ure tekla voda! Mislila sem, da se bo od takrat kaj bal vode, pa se je k sreči ne! Ti, ti ati !!!

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Danes sem pa mislila,da me bo kap
26.10.2004 8:55:20   
Lenny
Ojla, SIlva!
Upam, da je Matijeva buška danes že manjša! Pa ne se preveč jezit na atija, saj je bilo tudi njemu hudo. Vem iz lastnih izkušenj, ko je mojemu :love: mali padel po granitnih kockah in si "olupil" nosek.
Vse dobro, buško hitro pozabite, ko bo pa hoja na vrsti .... ojoj, koliko jih bo še :)
Lep pozdravček!

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Danes sem pa mislila,da me bo kap
26.10.2004 10:20:48   
Anonimen
Ja, po mojem vsi atiji mislijo, da mamice pretiravamo s skrbjo za malčke. Ampak potem se velikokrat pokaže, da ko jih pustimo njim v varstvo, se hitro pokaže, kaj je preveč in kaj premalo. Hvala bogu, da so ponavadi samo buške.

No ja, meni je enkrat tudi zdrsnil pod vodo. Sem ga za roko potegnila vem, malo je sapo lovil, pa tudi zajokal ni. Enkrat pa mi je padel v bazen. Ko sem jaz slačila kratke hlače, je že bil pri bazenu in čuf, že je bil notri. Takrat je bil kar par sekund pod vodo, pa tudi ni bilo niti jokca. Ne vem, mogoče ima pa škrge.

Skratka, vsem se lahko zgodi. Včasih je kar dobro, da pride do kakšne majhne nezgodice, se vsaj ustrašimo in še bolj pazimo.

(odgovor članu SILVA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Danes sem pa mislila,da me bo kap
26.10.2004 10:54:14   
LaLi
Ja, ja, tile "naši" atiji ga znajo pošteno posračkat.
Se mi zdi, da se velikokrat sploh ne zavedajo kakšen zaklad držijo v rokah in predvsem kaj se vse lahko pripeti.

Imajo pa vsi ene svoje fore: moj je npr. ni mislil privezati z varnostnim pasom, ker smo se peljali samo par km in ker lupinco po njegovem že sedež fajn drži. Da ne omenim kolikokrat bi jo v lupinci sploh pozabil privezati, če ne bi bilo mamice zraven....

HVALA BOGU, da se ni nič hudega zgodilo!

LP!

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Danes sem pa mislila,da me bo kap
27.10.2004 8:35:12   
Jančika_
Znanec mojega brata ima štiri pupe in je zadnjič peljal tamlajšo v trgovino, pa jo je dal na sprednji sedež in je ni privezal, ker sta se peljala "samo čez hrib". In je v ovinku tamala med vožnjo odprla vrata!!!!! Še dobro, da je bil toliko priseben, da jo je zgrabil, preden je padla ven. Mislim, kreten.

Našemu atiju je mali tudi že skoraj padel s kavča, jaz sem ga pa potunkala v čebričku...oboje na srečo brez posledic pri tamalem, bolj sva bila midva v šoku...:ups:

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Danes sem pa mislila,da me bo kap
27.10.2004 10:36:09   
Joe
Ko bo kakšne štiri, pet mesecev starejši (torej okrog 8.), se za padce z manj kot pol metra višine sploh ne bom vznemiril.

Slej ko prej bo padel še z lestve, drevesa, kolesa, četrte stopnice, stola...

...balkona :)

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Danes sem pa mislila,da me bo kap
27.10.2004 10:38:38   
Joe
... Ko sem bil okrog 10 let star, sem skakal z domačega balkona (1. nadstropje), a resda na noge in na travo...

Morda zato, ker sem v vrtcu skočil na glavo s previjalne...

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Danes sem pa mislila,da me bo kap
27.10.2004 19:57:52   
Abby
Naša punčka že ve, da mora ona paziti sebe in še atija zraven, ker ati nje ne zna.

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Danes sem pa mislila,da me bo kap
28.10.2004 11:41:01   
Anonimen
O, Abby, je pa hitro poštekala, kako gre to v življenju... ha, ha.

(odgovor članu SILVA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Copatki, copatki, copatki,...
bodoča

Katere copatke ste/bi izbrali za male nadobudneže?

robeez (19%)

starchild (8%)

shoo shoo (12%)

drugo (62%)


Število vseh glasov: 195

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!