|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Da-da spletni nakupovalni center
17.11.2010 11:48:04   
Anonimen
Zdravo!

Pozna katera oz. ali je že katera nakupovala v spletnem nakupovalnem centru Da-da (zgoraj reklama - www.da-da.si)?? Sem malo pogledala ponudbo, par stvari bi vzela (npr. modrček za dojenje, baby vac, pa slingi so na akciji), zanimajo pa me konkretne izkušnje z izdelki...

Hvala za mnenja...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
17.11.2010 12:43:06   
Heilie
Čau!

Jaz sem pred kratkim vzela Carriwell pas Flexi-Belt in sem zadovoljna. Prišlo je hitro in plačala sem po povzetju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
17.11.2010 12:49:45   
glicinija
Pozdravljena!

Javlja se ena ZELO zadovoljna uporabnica njihovih izdelkovuser posted image . Modrčki za dojenje so perfektni, mehki, udobni, super opora, kar precej nas januark ga ima.... Imam še tisti okrasni pas za trebuh (ga praktično nonstop nosim, ker so mi puliji in ostali zgornji deli prekratki in si jih podaljšam s tem pasom), baby vac je itak zakon za čiščenje nosa (tak pravijo, sama sicer še nimam otrokuser posted image ), pa zdaj sem naročila še sling. Sem ga itak imela namen nabaviti, tako da sem izkoristila akcijo...

Tako da kar pogumno... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
17.11.2010 13:41:27   
ababanana
Tudi jaz imam njihove modrčke, superca so, bordo mi je še posebej všeč, pa tudi pralne blazinice za dojenje...

Dostavljeno mi je bilo čez dva dni, plačilo po povzetju...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
17.11.2010 15:12:32   
Tretjedete
Še ena zadovoljna uporabnica modrčkovuser posted image ....

(odgovor članu ababanana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
18.11.2010 9:37:41   
Anonimen
Sama bom januarja tretjič mamicauser posted image , dojila oba otroka in v tem času sporbala kar prejceje modrčkov za dojenje... In res noben se ne more primerjati s tem od Carriwelluser posted image . Ful je udoben, odlična opora,... Ga res več ne zamenjam... Ko se samo spomnim tistih mojih iz Mullerja, kjer me je šiv ribal direkt preko bravaiceuser posted image ...

Lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
18.11.2010 9:47:46   
darchy82
Tudi sama sem naročila preko da-da in sicer baby-vac in pralne blazinice za dojenje. Stvari sicer še niso sprobane, ker user posted image še čakamo ampak verjamem, da bom zadovoljna. Pa tudi dostava je res hitra.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
19.11.2010 9:14:49   
Anonimen
O!

Sama sicer že imam njihovm modrček in mi je odličen, zanima pa me, ali je katera naročila tale njihov slinh (Hoppediz)?? Se nagibam k nakupu, pa še znižano je trenutno, zanimajo pa me konkretne izkušnje???

Hvala vsem za mnenja...

(odgovor članu darchy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
19.11.2010 12:17:21   
emina83
Hoppediz trakovi so eni izmed bolj znanih in kvalitetnih trakov na svetovnem tržišču, in ne samo evropskem. Mamice po celem svetu nosijo svoje dojenčke v njih.

Tudi sama imam enega in sicer v barvi Lima, da-da sicer te barve nima, ampak vseeno, za božička si bom pa privoščila še enega izmed njih in sicer v barvi Acapulco-tudi te da-da ne drži, ampak ga bom naročila direktno prek hoppediz.de.

Če te pa še kaj zanima, pa kar vprašaj, jaz sem svoja 2 lumpa ogromno prenosila v trakovih, pa tudi tega tretjega, ki je na poti, nameravam ravno tako imeti non stop blizu srčka, tudi po tem ko pride iz trebuščka.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
19.11.2010 20:01:18   
Anonimen
Emina83, najlepša hvala za tole informacijouser posted image . Sem ga kar naročila, mi je zelo všeč v barvi Salzburg; pa še privarčevala semuser posted image .

Mi pa je tudi zelo blizu ta ideja o nošenju otroka, da je blizu srca tudi ko se rodi....

Lp

(odgovor članu emina83)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
21.11.2010 11:02:12   
jakobinka
Imam od njih skoraj vse kar ponujajo ravno iz razloga zadovoljstva. Izdelki so res višjega kakovostnega razreda, cene pa se mi zdijo zelo sprejemljive. Modrčka ne morem prehvalit, jih nosim že 2 meseca nonstop se mi zdi.

So me pa razp. s to akcijo slingov, ker sem ga nabavila že pred tem user posted image user posted image user posted image user posted image Mamico jim vidim!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
22.11.2010 12:22:33   
Anonimen
Da še jaz poročam...

Glede na to, da sem itak hotla nabavit sling, sem ga kupila zdaj na akciji pri da-da; vzela pa sem še modrček, če vse tak hvaliteuser posted image . Danes dobila pošiljko in sem super, super zadovoljnauser posted image

Sling sem kupila v barvi PAris, taka lepa rdeča, ne preveč kričeča, material je res ful močn, v trgovini ne vem, če bi dobila takega. Pa tudi če bi ga, bi ga po vsej verjetnosti pošteno plačala, tak da glede šivanja doma... Zdaj pridno vadim zavezovanjeuser posted image

Modrček je tudi fajn, bom vsekakor naročila še kakšnega....

(odgovor članu jakobinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
22.11.2010 13:16:01   
Teyla
A je poleg slinga še kakšna knjižica o različnih načinih zavezovanjain poteku le teh?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
22.11.2010 13:29:42   
emina83
Ja, zraven dobiš navodila (moja so v angleščini) v taki knjigici, ampak jaz sem si itak veliiiko več pomagala s TBW forumom in pa youtube filmčki, tako da si le malo poglej. Toliko je različnih vrst zavezovanja, odvisno tudi od dolžine traku, tako da veselo nošenje in sprobavanje.user posted image

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
22.11.2010 13:35:17   
Anonimen
Teyla, zraven so priložena tudi res zelo natančna navodila za zavezovanje - cela knjigica. Je v angleščini, ampak tudi če ne obvladaš jezika, itak gledaš slike...

Pa kot je rekla emina83, na youtube je ful filmčkov na to temo...

(odgovor članu emina83)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
22.11.2010 14:33:08   
Teyla
Hvala obema za odgovor. Moram še razmislit o nakupu. Z angleščino pa ne bo težav. user posted image

< Sporočilo je popravil Teyla -- 22.11.2010 14:36:18 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
23.11.2010 20:56:00   
Anonimen
Dajte mi povedati kako je glede številk modrčkov?? Ste naročale po tisti tabeli?? In velikosti štimajo??

Bi naročila, samo me zanima, ali naj se držim številk iz tabele... Vnaprej hvala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
24.11.2010 8:38:08   
bubyca
Naroči kar po tisti tabeli. JAz sem tako vzela in so mi modrčki kot uliti...
Za pokušino sem vzela enega, potem pa naknadno še dva in so res vredni vsakega evrauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
27.11.2010 19:17:45   
Bumbolina
Hoj!

Še ena, ki je več kot zadovoljna z njihovimi izdelki... Pred kratkim sem rodila, modrček pa sem naročila že nekaj časa pred porodom, po tisti tabeli. In tudi ko je prišel naval mleka, je modrček super, ravno zaradi raztegljivosti...

V drugi rundi sem naročila še enega, pa baby vac, razmišljam pa tudi o nakupu slinga...

Tako da pohvale tudi z moje strani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
29.11.2010 8:51:13   
kakteja39
jaz sem pri njih zaenkrat kupila podaljške za hlače, kajti sem še bolj  na začetku  user posted image S tem sem zelo zadovoljna. Pa dostava je bila hitra. Jaz sem kot otrok, ko kaj naročim, sem potem takooo neučakana user posted image

Res super da so takšni portali kot RR, da si lahko izmenjujeno mnenja in izkušnje.

Glede na ostale pohvale uporabnic, že vem kje bom kupila preostalih nekaj potrebščin.

Uspešen začetek delovnega tedna želim vsem ki ste v službah.

(odgovor članu Bumbolina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
3.12.2010 9:00:00   
briljantina
Tiste, ki ste kupile bombažne blazinice za dojenje? Je samo en par v kompletu?

(odgovor članu kakteja39)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
3.12.2010 9:00:00   
darchy82
Pri blazinicah dobiš 3 pare, se pravi 6 blazinic. Jst sem zaenkrat naročila samo ene blazinice, ker imam doma še precej takih za enkratno uporabo, pa bom potem videla, katere se bolje obnesejo.

(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
5.12.2010 8:53:29   
briljantina
Hvala darchy, študiram, če bi vzela 2 nedrčka, da bi imela poštnino zastonj. Samo se mi zdi, da oklevam med velikostjo in si ne upam dveh naročit, bom najbrž naknadno še enega, če se prsa po dojenju še kaj povečajo. Pred nosečnostjo sem imela B ali C, sedaj imam med D in E, zato se ne morem ravno odločit.



(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
5.12.2010 9:10:44   
darchy82
Jst sem sicer modrček vzela pri Lisci, tako da ne vem kakšne so številke pri da-da, vem pa da je bilo o tem kar nekaj govora že pri januarkah. Mogoče ti bodo one znale pomagat glede velikosti. So pa vse ful navdušene nad modrčkom.

(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
5.12.2010 9:14:43   
briljantina
Sem brala nekaj ja, tud to, da so raztegljivi. Bom pogledala še malo naokoli, pa se odločila.

Kako si drugače? Men te dni tako paše sladko, da sem se že parkrat ornk pregrešla, sicer cukr ni skočil v višave, upam pa, da se tudi v LJ na testu ne bo pokazal. Ne vem točno, kako to merijo. Ko sem bila nazadnje na kontroli, je ena rekla, da merijo za 10 dni za nazaj - kako je to mogoče, ne vem.

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?