|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
5.12.2010 11:06:39   
darchy82
Men cukr naraste že brez tega da grešim, tko da se še vedno pridno diete držim. Sej januar ni več daleč, pol si bomo pa lahko kej več privoščile. Glede meritev pa nič ne vem, da bi merili za 10 dni za nazaj. Men se zdi, da ti cukr tko zmerijo, kot si ga sama zjutraj po zajtrku, nisem pa ziher. Itak jim moraš prinest dnevnik z meritvami pokazat, tko da vse lepo počekirajo.

(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
6.12.2010 8:10:05   
glicinija
briljantina, kot so ti punce že povedale, so v kompletu trije pari blazinic za dojenje; torej 6 kom... Jaz za začetek imam dva kompleta, potem pa bom sproti vidla; pa tri modrčke, v vseh treh barvah... In res je perfekten. Velikost vzami po tistio tabeli; v kolikor pa nisi prepričana, pa piši na njihov mail in ti bodo sigurno znali svetovati.






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
6.12.2010 11:18:30   
briljantina
Hvala za nasvete punce, zaenkrat sem si naročila en modrček (sem se zmenila, da ga lahko zamenjam, če mi ne bo ustrezal), enega bi kupila kasneje, če bi imela res enormno količino mleka user posted image , potem bi sigurno šla kakšna košarico gor. Aja, pa tudi blazinice sem si naročila, zaenkrat samo ene, ker ne vem, ali bo sploh dovolj mleka ali ne. Rajši še dokupim kot pa predčasno preveč kupim. user posted image

(odgovor članu glicinija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
9.12.2010 14:44:08   
katatinka
Moram še jaz pristaviti piskrček...

Namreč, prvo sem naročila elastični sling, zelo hitro dobila in je super... V drugi rundi pa sem si naročila še dva modrčka za dojenje in baby vac, pošiljka pa se je zgubila na pošti. Iz da-da so mi v najkrajšem možnem času dostavili novi paket, zraven pa priložili darilo - tiste grelce za nogice, čeprav je napaka bila izključno na strani pošteuser posted image user posted image user posted image . No, potem se je našel tudi drugi paket oz. prvi, pač ga nisem prevzela in to je bilo to. Res vse pohvale za takšen donos do strank...

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
10.12.2010 12:11:01   
glicinija
o, katatinka, to pa je res lepo slišatiuser posted image . Jaz sem tudi več kot zadovoljna in z dostavo, z izdelki pa še bolj... Tako da vsake toliko prečekiram, če imajo kaj novega v ponudbiuser posted image

(odgovor članu katatinka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
10.12.2010 14:59:17   
briljantina
Jaz sem tudi že dobila svoj paketek in z izdelki izredno zadovoljna.user posted image

(odgovor članu glicinija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
14.12.2010 8:38:09   
Anonimen
katatinka, povej, si zadovoljna s slingom? Kolikor vidim, je zadeva v bistvu enaka kot sleepy wrap, ali ne?? Samo pač druga firma...

(odgovor članu darchy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
17.12.2010 7:42:19   
katatinka
Oprosti, ker tako pozno odgovarjam, sem šele danes videla postuser posted image . V glavnem, s slingom sem super zadovoljna, zavezovanje še zdaleč ni tako zežko, kot se na prvi pogled zdi, tako da že obvladam scenouser posted image . Je pa ja, v bistvu enako elastičen sling kot sleepy wrap, pač od drugega proizvajalca...

LP 

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
6.1.2011 16:15:30   
pokoyo
Da se še jaz pridružim z vprašanjem...

In sicer, malo gledam tele tevilke modrčkom in me zanima, ali ste vse naročale izključno po tabeli?? Kaj pa če si nekje na meji???

Hvala in lp

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
7.1.2011 13:15:48   
kakteja39
pred parimi dnevi sem dobila modrček. Naročila sem po številkah iz tabele.  Mislim da se lahko kar tabele držiš, so pa modrčki tudi toliko raztegljivi in kompaktni, plus dobiš tisti podaljšek zraven, tako da sem prepričana da ti bosta ok obe varijanti (manjši in večji).

Se pa popolnoma pridružujem mnenjem zadovoljnih uporabnic. Ker modrček je pa res treba imet dober, tukaj ni kaj debatirat. 

uživajte nosečke

(odgovor članu pokoyo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
31.1.2011 15:05:32   
tinkapobalinka
Še jaz...
Sem na forumu res precej prebrala o njihovih modrčkih, pa sem morala poskusitiuser posted image  V glavnem ne bom dolgovezila, drži vse napisano, res eden boljših nakupov v nosečnostiuser posted image  Naknadno sem vzela tudi praktično vse ostalo, kar ponujajo, tudi dudico in flaško, z vsem zadovoljna, dostava tudi super...

Toplo priporočam...

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
22.2.2011 15:29:16   
frcafella
Sama sem bila velik skeptik glede "podaljškov" za hlače... Ampak ker ne pašem več v svoje stare, za nosečniške pa tudi še nisem, sem se glede na dostopno ceno odločila zadevo preizkusiti. Sem ful zadovoljna, dejansko funkcionirauser posted image  Tak da zdaj to nonstop furam, v povezavi z njihovim okrasnim pasom....

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
23.2.2011 13:07:41   
nina42
IZVIRNO SPOROČILO: Tretjedete

Še ena zadovoljna uporabnica modrčkovuser posted image ....


Jaz tudi, škoda edino, da sami ne krijejo poštnine, bi si naročila še enega...

(odgovor članu Tretjedete)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
2.3.2011 16:01:22   
Anonimen
Hi!

Kako pa se obnese ta pas??

user posted image

Meni je sicer na pogled zelo všeč, ampak sem malo skeptična glede spletnih nakupov??? Ko ne vidim zadevouser posted image

Lp

(odgovor članu darchy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
2.3.2011 16:44:33   
jajula
jaz sem imela raje hlače s povišanim pasom, ker drugače se mi zdi da vse okol leze.

< Sporočilo je popravil jajula -- 2.3.2011 16:45:53 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
9.3.2011 11:01:12   
frcafella
JAz tale pas nosim seveda na hlače v visokim pasom, torej na tiste klasične nosečniške. Ampak ker mi ni všeč, da so zgornji deli samo do polovice trebuha, se torej dvignejo, si dam gor ta pas in res zgleda perfektno... Jaz ti priporočam nakup. V vsakem primeru pa lahko tudi vrneš...

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
22.4.2011 14:56:01   
roary
Oj!
Moram se še tu oglasiti. Res res super modrček, tak udobnega še nisem melauser posted image , tako da definitivno kupim še kakega, pa tudi nekaj drugi stvari iz ponudbe, ker tudi dostava je res ekspresna...

Lp

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
28.4.2011 17:00:33   
Helenc80
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hi!

Kako pa se obnese ta pas??

user posted image

Meni je sicer na pogled zelo všeč, ampak sem malo skeptična glede spletnih nakupov??? Ko ne vidim zadevouser posted image

Lp


Hoj,
točno tak pas sem naročila tudi sama in mi je super, mehek in dovolj dolg, da ga nosiš (najbrž) lahko do konca nosečnosti. Sem ga dobila zelo hitro po pošti, z naročilom, plačilom in dostavo je vse štimalo.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
29.4.2011 9:12:38   
jakobinka
Pozdravljene vse !

Jaz ta okrasni pas uporabljam še sedaj po porodu. Je res fino za spodaj, če so kakšne malo krajše majčke, da trebuh ven ne kuka. Pa še črnega imam, in ga malo optično zmanjša user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Helenc80)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
16.6.2011 13:24:06   
vdrugomami
Čisto slučajno sem naletela na to temo, pa vidim, da vas je precej zadovoljnih uporabnic njihovih izdelkov - tudi jaz sem ena od njih. Sem ravno dobila ta okrasni pas in podaljške, oboje mi je superuser posted image , res fajn podaljša majičke, pa odličen, ravno prav raztegljiv material. Zdaj pa vidim, da bom definitivno naročila tudi kakšen modrček za dojenje....

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
26.8.2011 14:35:28   
Anonimen
Oj!

A ima mogoče katera modrček v bordo barvi?? Na spletni strani nimajo slike, pa me zanima, kakšna barva je?? Temnejša ali bolj kričeča???

Hvala....

(odgovor članu darchy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
30.8.2011 9:59:11   
vdrugomami
Oj!

Sem decembrka, že zdaj nosim te modrčke, imam v vseh treh barvah. Bordo je temnejša, ni neka kričeča, ampak prav taka vinsko rdeča, lepauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Da-da spletni nakupovalni center
26.9.2011 12:25:50   
Jada82
Jaz pa sem naročila tist podaljšek za hlače - flexi belt pas, pa morm rečt, da je čisto neuporaben. Meni se zdi totalno stran vržen denar. Namreč, če ga namestim na hlače, mi vse štrli, pas štrli izbočen ven, tudi slučajno ni fajn. Če ga nimam pa normalnih hlač ne morem več nosit. Tako da nosim pač nosečniške hlače, so mi precej boljše. Res mi je žal, da sem ga kupila, rajši bi za ta denar še ene hlače .... user posted image
Ne vem, ali ga enostavno ne znam namontirat ... samo to skor dvomim ... no ja, bom počakala, da trebuh še malo zraste, mogoče bo takrat bolj v poštev prišlo user posted image

(odgovor članu vdrugomami)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?