|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DOJENJE IN SLUŽBA
30.10.2004 22:05:47   
Shila

Pozdravljeni,
obrnila se bom na vas, ker imate ogromno pametnih nasvetov in upam, da boste tudi meni lahko kako svetovali.
Imam hčerko staro 11m in se mi je iztekla porodniška(na srečo imam še dva meseca dopusta) pa se vseeno sprašujem kako bomo potem.
Mojo malčico še vedno dojim zjutraj in zvečer. In to ravno v času, ko bom morala biti v službi.
Vem, najlažje bi bilo prekiniti dojenje, pa se tu pojavi problem. Iztiskano moje mleko noče piti ne po flaši ne po skodelici, vsa adaptirana mleka je tudi zavrnila. Po razredčenem kravjem mleku pa imamo še vedno težave s prebavo. Kaj mi preostane še drugega?

Za njeno starost pa mislim, da je mleko še vedno zelo pomembno.

Zelo bom vesela vsakega nasveta.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   DOJENJE IN SLUŽBA
30.10.2004 22:28:44   
kimi
potem pa opustite mleko in pa samo na stvari ki jih bo hotela jesti. Drugače ima milupa full dobre uzdelke kot čokolešnik ki se zmešajo z vodo in je že v njih adaptirano mleko. Ali bi to hotela jesti?

(odgovor članu Shila)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   DOJENJE IN SLUŽBA
31.10.2004 9:41:59   
Abby
Kaj pa, če bi poskusila pomakniti dojenje na čas, ko si doma? Vsaj moja hčerka je vedno sprejela zizo, kadar sem ji jo ponudila.
Sicer pa so izdelki iz adaptiranega mleka tudi opcija. Lahko celo poskusiš zmešati kakšno kašico s svojim mlekom - kolinska izdeluje kaše, ki še nimajo dodanega mleka (Čokolešnik itd). Jaz sem pri njenih 6m morala občasno oditi na fax in me po par ur ni bilo, pa so ji v tistem času dali rižolino z mojim mlekom, ali pa kar samo mleko po žlički.
Upam, da bosta rešili težavo.

(odgovor članu Shila)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   DOJENJE IN SLUŽBA
31.10.2004 10:27:45   
Anonimen
ciao!moj :duda: ima 14m,se še vedno dojiva,in je bil tudi star 11m,ko sem šla delat.pa ni bilo nobenega problema.delat začnem ob 6,ob 5 zjutraj preden grem v službo,ga podojim,pol ga še ko pridem domov (končam okoli 12 nekje ob 13 sem doma),še enkrat ga čez dan,saj si sam postreže:)-:)-:)-,in pol preden gre spat.in je vse v najlepšem redu.:bravo:9nebesa
tako se je navadil in nam laufa.:kuza::kuza:
tako da ne se preveč sekirat,bosta pač malo spremenili ritem,pa se bo navadila.9nebesa:bravo:

lp,Katja&Timi:morje::kuza::sloncek::muca::pujs:

(odgovor članu Shila)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   DOJENJE IN SLUŽBA
31.10.2004 10:29:02   
KATY&TIMMY
:ups::ups::ups::ups:kot ponavadi,zgornji post je napisala KATJA:ups::ups::ups::ups:

(odgovor članu Shila)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Sex pozicije
binyy

Ali vam je všeč sex pozicija številka 69?

da, zelo (58%)

ne, nikakor (27%)

ne poznam te pozicije (14%)


Število vseh glasov: 230

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!