|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DM kupončki
12.3.2013 9:30:45   
mišamašaa
Če katera potrebuje kupončke od DM naj se oglasi. Imam jih še veliko in potečejo konec meseca. Vse razen od babylove.

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 12.3.2013 15:37:21 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DM KUPONČKI
12.3.2013 9:39:45   
Lethe
Kako sploh prideš do teh kupončkov?
Jaz imam le tisto plastično kartico DM in to je vse...

(odgovor članu mišamašaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DM KUPONČKI
12.3.2013 10:16:04   
mišamašaa
vprašaj prodajalko na blagajni, pa ti bo vse razložila.

(odgovor članu Lethe)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DM KUPONČKI
12.3.2013 10:38:16   
moja_mami
Lethe,

posredujem ti spletno stran, kjer si lahko sama več ogledaš http://bit.ly/XFbcCh.

Sama sem prejela že nove DM kupončke, ki veljajo do marca 2014 vendar jih je zelo zelo malo, tako da se splača letošnje čim bolj izkoristit.

< Sporočilo je popravil moja_mami -- 12.3.2013 10:44:31 >

(odgovor članu mišamašaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DM KUPONČKI
12.3.2013 11:54:09   
Lethe
Aha, tako gre to, dobro, da preko neta. Hvala!user posted image

(odgovor članu moja_mami)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DM KUPONČKI
12.3.2013 12:02:14   
petraaaa
tam piše da se v program lahko prijaviš šele 2 meseca pred predvidenim rokom.
ima katera iskušnje, se res ne da prijaviti prej?
sem šele na začetku nosečnosti, pa sem zasledila da imaš na teh kupončih tudi olja proti strijam... kar bi mi prišlo prav že na začetku nosečnosti:)
no saj se brez veze pritožujem, ker ste tu na forumu tako dobre in podarjate kupončekuser posted image

(odgovor članu Lethe)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DM KUPONČKI
12.3.2013 12:55:57   
moja_mami
petraaaa,

žal res šele dva meseca prej. No vsaj tako je bilo pri meni (julija 2012 sem rodila). In ja se strinjam s tabo, da določene kupone rabiš prej...pa tukaj so še boni za cenejši nakup igrač v Baby centru...jst pa zapravljala cela premoženja tam brez kupona...ahhh. :)

Pusti mi naslov na ZS pa ti po pošti pošljem te kupone za nego nosečnice (alverde, Weleda, Afrodita). Pa Filips Avent tudi lahko dobiš :)

(odgovor članu petraaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: DM KUPONČKI
12.3.2013 13:05:21   
tetka10
tud jst jih imam še kar nekaj. Če katera rabi. Sploh velik jih mam od johnsona

(odgovor članu moja_mami)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: DM KUPONČKI
12.3.2013 13:50:01   
mišamašaa
ja pa za vložke tudi zelo prav pride. tko da pošljite naslove na zasebni mail, pa vam pošljem.ker mi je kar škoda, da bodo šli v nič.jaz sem s temi kupončki ogromno prihranila.

(odgovor članu tetka10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: DM KUPONČKI
12.3.2013 16:17:30   
nicolette
o kakšnih kupončkih je govora..jaz sem le v nek baby club včlanjena a so tam kupončki?user posted image

(odgovor članu mišamašaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: DM KUPONČKI
12.3.2013 17:02:34   
catt
Ja govora je o dm babybonusu. Moji kupončki so veljavni le do konca marca 2013. Me pa res zanima, ali nam bodo poslali nove? Ali bomo do nadaljnega brez kupončkov. Je pa po mojem menju premalo babylove kupončkov.

Vse, ki še slučajno niste videle, imate opcijo na dm terminalu 3krat koriščenje popusta -50% na baby love plenice. mislim pa da veljajo do konca marca. (seveda se najbolj splača vzet tisto ta veliko kartonasto škatlo) :-)

(odgovor članu nicolette)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: DM KUPONČKI
12.3.2013 17:10:50   
catt
*knjižico s kupončki prejmeš domov po pošti, na naslov katerega si navedla, ob registraciji v dm babybonus. so pa knjižice prilagojene starosti otroka.

(odgovor članu catt)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: DM KUPONČKI
12.3.2013 20:09:26   
tetka10
catt dobro da si povedala tole za 3 kratno koriščenje. Jaz še nisem opazila. Je pa tko, da so knižice z kupončki prilagojene starosti otroka, samo datum uporabe je enak. Vsaj pri mojih je bilo tako. Tiste ki sem jih dobila lani januarja za prve tri mesce mi veljajo do 31.3.2013, tako kot te ki sem jih letos januarja dobila za eno leto. :/

(odgovor članu catt)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: DM KUPONČKI
12.3.2013 20:39:43   
catt
hitro na terminal printat kupončke user posted image
da ne bo marec mimo prej. (sicer pa tudi jaz nisem vedela za to ugodnost, ker očitno zadeve niso obešali na velik zvon, sem pa slučajno šla enkrat iz firbca gledat kakšne ugodnosti so se mi kaj nabrale, glede na to da imam pik krepko čez 1000) in sem bila pozitivno presenečena nad popustom za plenice.

je pa res ja. tudi jaz sem letos dobila bone za 1. leto, ampak kot sem že prej omenila veljajo samo do 31.3.2013. in dvomim, da nam bodo poslali nove. čeprav sicer ne prakticiram najbolj nakupa z boni, ampak včasih pa pride kaj prav.

(odgovor članu tetka10)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: DM KUPONČKI
13.3.2013 8:55:49   
Klara-1
Tudi jaz lahko kaj podarim.
Sploh, če katera rabi za plenice Pampers.

(odgovor članu catt)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: DM KUPONČKI
13.3.2013 17:44:25   
moja_mami
Sama sem prejela kupončke za novorojenčka (do 6 meseca starosti) lanskega avgusta in mi potečejo kot vam, 31.3.2013. Sem pa pred dnevi dobila nove kupončke, ki jih je veliko veliko manj, manj izbire, manj količine (za starost od 7 meseca do 1. leta) in veljajo do 31.3.2014. Pomoje je odvisno od starosti otroka...

(odgovor članu Klara-1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: DM KUPONČKI
13.3.2013 18:56:48   
catt
A mogoče katera ve, kateri so tisti mejniki v starosti, da dobiš nove bone? Pri rojstvu, nato pri 1 letu, 18 mesecih...? ?

(odgovor članu moja_mami)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: DM KUPONČKI
13.3.2013 20:57:47   
Mamaja
Knjižice bonov dobiš za naslednja obdobja: nosečnice, 0-6 mesecev, 7-11 mesecev, 12-24 mesecev, 25 do 36 mesecev

Pa meni te za nosečnice niso poslali na dom, ampak sem morala na terminalu sprintat en kuponček, za katerega so mi na blagajni dali knjižico. Menda so nekaj zaostrili pogoje zaradi zlorab.

A ugodnost za plenice babylove velja šele ko je otrok rojen a lahko že prej nabaviš?

(odgovor članu catt)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: DM KUPONČKI
14.3.2013 9:33:34   
Ninika89
A moraš kaj predložit, ko dobiš kupončke?↲Ker jaz bi nekatere že zdaj rabila imam pa rok komaj 24.5 in se še s tem rokom ne morem prijaviti user posted image

(odgovor članu Mamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: DM KUPONČKI
14.3.2013 9:48:58   
ursika_ursi
Mene je prodajalka prijavila 3 mesece prej. Itak se moreš po rojstvu otroka it še enkrat prijavit, da vpišeš točen datum rojstva. Tako da če se boste zdaj prijavljale, izberete zadnjo možnost- mislim da je konec aprila al kako že. DObi se pa taka lušna knjižica z boni, ni več bona za pleniceuser posted image

(odgovor članu Ninika89)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: DM KUPONČKI
14.3.2013 10:11:07   
Ninika89
Ursika hvala. Bom se kr danes prijavila.↲

(odgovor članu ursika_ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: DM KUPONČKI
14.3.2013 10:18:36   
ursika_ursi
Ni zakajuser posted image Itak potem čakaš kot blesav na tiste bone, ki ti jih pošljejo domov, zakaj pa ne bi prej že teh koristila- popust na otroško kozmetiko, tetra pleničke, kremo proti strijam, vozička, previjalna miza itd :) Veljajo pa do konc marca 2014user posted image

(odgovor članu Ninika89)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: DM KUPONČKI
15.3.2013 14:56:54   
Drassika
Včeraj sem bila v DM in vprašala prodajalko za te kupončke, čeprav imam rok konec junija, mi je označila na terminalu datum - zadnjo možnost (mislim, da konec aprila), natisnila nek listek in mi predala kupončke user posted image , je bila zelo prijazna in ni nič komplicirala.
Tako, da jih lahko že veselo koristim. user posted image user posted image

Na kuponih piše, da velja za 3 izdelke ....škoda da niso dali 3 kupone za 1 izdelek, si zdaj moram kupit 3 iste kreme na enkrat, pa ne, da jih nebi porabila....vendar jih bom do takrat samo prelagala :).



< Sporočilo je popravil Drassika -- 15.3.2013 14:57:29 >

(odgovor članu ursika_ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: DM KUPONČKI
17.3.2013 19:58:32   
mausikaa
ojla, 

jaz imam tudi še kar nekaj kupončkov, če jih katera rabi naj se javi na ZS

p.s. tudi če piše da kupon velja za tri izdelke, lahko kupiš samo en izdelek ;-)


_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu Drassika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: DM KUPONČKI
17.3.2013 22:10:46   
Penny
Jaz imam septembra rok, pa sem se v DM babybonus prijavila že konec februarja letos. Za rok mi je potem res dala konec aprila, ampak to bom itak kasneje spremenila :). Ne vem, čemu taka butasta omejitev na 2 meseca pred PDP-jem user posted image . Aja, dobila sem pa sedaj kupončke za nosečnice. Se najde kaj zanimivega notr :).

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Kupček
Miška2006

Kdaj ste opustili podiranje kupčka? Pri dopolnjenem...

1 mesecu (16%)

2 mesecih (5%)

3 mesecih (16%)

4 mesecih (13%)

5 mesecih (11%)

po 6 mesecu (38%)


Število vseh glasov: 505

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!