|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DM-ove plenice
21.6.2005 9:55:38   
Urška*
Ojla!

A se samo meni zdi, ali imajo te njihove plenice res tako slabe ježke????

Do zdaj sem uporabljala Pampers Total Care in sem z njimi fuuulll zadovoljna, ampka jih zelo težko dobim. Očitno jih bojo res nehali izdelovati ali pa so jih že nehali.
Poskusila sem te DM-ove in so tudi super, samo te ježki me jezijo.

Kaj pa drugače, katere plenice še imajo "dobre" ježke? Aja, Papmers active odpade!

lp:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   DM-ove plenice
21.6.2005 9:57:20   
ZARA
Pol ti pa ne morem pomagat,ker Pampers aktiv ima super ježke ;)...

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   DM-ove plenice
21.6.2005 10:00:12   
CUKRČEK
Meni se zdijo Lumpi plenice fajn....tudi ježki so močni, plenica je vpojna pa še poceni so.
Se mi zdijo bistveno boljše od Pampersa, ki so vedno premočile.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   DM-ove plenice
21.6.2005 10:00:49   
Urška*
Ja, saj vem da imajo super ježke, ampak Žan je po teh plenicah čisto premočen. Ko sem enkrat po pomoti kupla aktv, sem ga nazadnje previjala na uro, da ga nisem preoblačila 100 x na dan.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   DM-ove plenice
21.6.2005 10:01:42   
Urška*
Bomo pa še Lumpijeve probali.:rozica:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   DM-ove plenice
21.6.2005 10:28:41   
bunkica
jaz sem pa zaj probala te nove sparove-libero.....:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
zelo sem zadovoljna z njimi v vseh pogledih:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   DM-ove plenice
21.6.2005 10:46:10   
malecka
ja tud mi smo smo se lovili glede plenic, ampak nam najbolj odgovarjajo prav DM-ove.Ježki-nam še niso delali preglavic:zmeden:mogoče pol, ko se začne kobacat:zmeden:
:rozica:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   DM-ove plenice
21.6.2005 11:13:49   
viv_
Urška* - kere si nabavla? Jaz tudi jokam za Total Care... so mi bile daleč najboljše. Sem pa tja v kakšnem DM-u najdem še paket, ampak težko... Sploh št. 5 ni nikjer za dobit.

lp

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   DM-ove plenice
21.6.2005 11:40:14   
tinatona
Ja sam kaj k majo te Libero samo večje ševilke. Moj škrat ma pa še vedno št. 3 (pampers iz Müllerja k je od 4-7kg).

LP Tina :rozica:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   DM-ove plenice
21.6.2005 11:56:21   
mehurčica
Meni pa so glih DM-ove in Hofer-jeve pleničke tako zelo všeč. So enake, edina razlika je v ceni-Hofer-jeve so cenejše.:bravo: Trakci fajn služijo.

Davidu pa je babica kupila Total Care(čeprav sem ji že nevemkolikokrat rekla, da naj ne kupuje Pampersk)in jih ima za vrtec, da jih porabi. In takoj se mu je na nogici naredila ureznina od tiste plastike.:grrr:Sploh za poleti so tako neprijazne, zaradi te plastike ob straneh-začetek trakca.

Najmočnejše ježke pa imajo Pampers Active Fit(prodajajo jih samo v Mullerju pri nas) in Fixies.

Lp

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   DM-ove plenice
21.6.2005 13:11:33   
malika
Jaz uporabljam samo Dmjeve in se bi zdijo ježki čisto OK. Drugih plenic sploh ne kupim več (edino Hoferjeve še :bravo: ). Tudi za novorojenčka sem nabavila Dmjeve

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   DM-ove plenice
21.6.2005 14:09:56   
piščanc
tjaša je imela skoz dm-plenice, sem bila veliko bolj zadovoljna, kot s katerimi koli drugimi, Žigu se pa koža vname povsod pod pleničko, če iam dm-ove gor :(( :(. Tako, da smo zdaj na pampers in fixies.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   DM-ove plenice
21.6.2005 15:47:06   
Urša
Meni so naj naj Pampers Sensitive al pa Huggies zelene. Dmjeve mam občasno, so kr ok, predvsem cenovno gledano.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   DM-ove plenice
22.6.2005 0:23:28   
Urška*
Najprej punce hvala za odgovore!:rozica:

Evo, sem kupila kar DM-ove, in me je kar sram, ker sem zdaj ugotovila da so ježki kar vredu!:ups: NE vem kaj sem zadnjič gledala in delala.:ups: Mater sem smotana včasih. Je pa res da niso tako močni kot pa PAmperske.

Nekaj pa mi ne gre v glavo. Pravite da so cenovno ugodne, ampak jaz sem dala za jumbo paket 3800, pa Pampreske tudi pridejo tolko. A se motim?:zmeden2:

Urša sem tudi Pampers sensitive že probala, pa tudi premočijo ponoči.

LP:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   DM-ove plenice
22.6.2005 8:15:29   
viv_
Urška* - v baby centru imajo total care (vsaj v kranju).

lp

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   DM-ove plenice
22.6.2005 8:33:52   
Maja&Lana
Pa je Hofer že v Ljubljani?

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   DM-ove plenice
22.6.2005 10:08:24   
Urška*
Viv, ja vem, samo te hudičeve številke nimajo. Rabim pa 4 ali pa 4+! Včasi imajo včasih pa ne. TAko da, sem se odločila da bomo zdaj ostali kar na DM-ovih, ker se mi ne da letatat sem pa tja po tote Total Care. Pa še vredu se mi zdijo DM-ove.

Hvala vseeno.

lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   DM-ove plenice
22.6.2005 10:10:14   
viv_
jaz pa lih 4+ povsod dobim... pa so mi mal premejhne... tut v DM u u KR Jih majo. Sem zdej kupla ene DM za probo...

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   DM-ove plenice
22.6.2005 10:13:08   
Urška*
He he, se bo treba v KR preselit, pa bo mir s plenicami.:)-:)-

lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   DM-ove plenice
22.6.2005 22:27:16   
Piškotka~
Mene pa zanimajo Hoferjeve plenice. Koliko jih je v paketu in cena? Bi jih kupili v Avstriji. Aja velikost nekje 4-9 kg. lp :sloncek:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Dekliško ime na črko K
Unnaa

Katero izmed naštetih ime za deklico vam je najbolj všeč?

Karmen (46%)

Katrin (29%)

Kamila (8%)

Klementina (18%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!