DM-ove plenice (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Urška* -> DM-ove plenice (21.6.2005 9:55:38)

Ojla!

A se samo meni zdi, ali imajo te njihove plenice res tako slabe ježke????

Do zdaj sem uporabljala Pampers Total Care in sem z njimi fuuulll zadovoljna, ampka jih zelo težko dobim. Očitno jih bojo res nehali izdelovati ali pa so jih že nehali.
Poskusila sem te DM-ove in so tudi super, samo te ježki me jezijo.

Kaj pa drugače, katere plenice še imajo "dobre" ježke? Aja, Papmers active odpade!

lp:)




ZARA -> DM-ove plenice (21.6.2005 9:57:20)

Pol ti pa ne morem pomagat,ker Pampers aktiv ima super ježke ;)...




CUKRČEK -> DM-ove plenice (21.6.2005 10:00:12)

Meni se zdijo Lumpi plenice fajn....tudi ježki so močni, plenica je vpojna pa še poceni so.
Se mi zdijo bistveno boljše od Pampersa, ki so vedno premočile.




Urška* -> DM-ove plenice (21.6.2005 10:00:49)

Ja, saj vem da imajo super ježke, ampak Žan je po teh plenicah čisto premočen. Ko sem enkrat po pomoti kupla aktv, sem ga nazadnje previjala na uro, da ga nisem preoblačila 100 x na dan.




Urška* -> DM-ove plenice (21.6.2005 10:01:42)

Bomo pa še Lumpijeve probali.:rozica:




bunkica -> DM-ove plenice (21.6.2005 10:28:41)

jaz sem pa zaj probala te nove sparove-libero.....:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
zelo sem zadovoljna z njimi v vseh pogledih:bravo::bravo::bravo:




malecka -> DM-ove plenice (21.6.2005 10:46:10)

ja tud mi smo smo se lovili glede plenic, ampak nam najbolj odgovarjajo prav DM-ove.Ježki-nam še niso delali preglavic:zmeden:mogoče pol, ko se začne kobacat:zmeden:
:rozica:




viv_ -> DM-ove plenice (21.6.2005 11:13:49)

Urška* - kere si nabavla? Jaz tudi jokam za Total Care... so mi bile daleč najboljše. Sem pa tja v kakšnem DM-u najdem še paket, ampak težko... Sploh št. 5 ni nikjer za dobit.

lp




tinatona -> DM-ove plenice (21.6.2005 11:40:14)

Ja sam kaj k majo te Libero samo večje ševilke. Moj škrat ma pa še vedno št. 3 (pampers iz Müllerja k je od 4-7kg).

LP Tina :rozica:




mehurčica -> DM-ove plenice (21.6.2005 11:56:21)

Meni pa so glih DM-ove in Hofer-jeve pleničke tako zelo všeč. So enake, edina razlika je v ceni-Hofer-jeve so cenejše.:bravo: Trakci fajn služijo.

Davidu pa je babica kupila Total Care(čeprav sem ji že nevemkolikokrat rekla, da naj ne kupuje Pampersk)in jih ima za vrtec, da jih porabi. In takoj se mu je na nogici naredila ureznina od tiste plastike.:grrr:Sploh za poleti so tako neprijazne, zaradi te plastike ob straneh-začetek trakca.

Najmočnejše ježke pa imajo Pampers Active Fit(prodajajo jih samo v Mullerju pri nas) in Fixies.

Lp




malika -> DM-ove plenice (21.6.2005 13:11:33)

Jaz uporabljam samo Dmjeve in se bi zdijo ježki čisto OK. Drugih plenic sploh ne kupim več (edino Hoferjeve še :bravo: ). Tudi za novorojenčka sem nabavila Dmjeve




piščanc -> DM-ove plenice (21.6.2005 14:09:56)

tjaša je imela skoz dm-plenice, sem bila veliko bolj zadovoljna, kot s katerimi koli drugimi, Žigu se pa koža vname povsod pod pleničko, če iam dm-ove gor :(( :(. Tako, da smo zdaj na pampers in fixies.




Urša -> DM-ove plenice (21.6.2005 15:47:06)

Meni so naj naj Pampers Sensitive al pa Huggies zelene. Dmjeve mam občasno, so kr ok, predvsem cenovno gledano.




Urška* -> DM-ove plenice (22.6.2005 0:23:28)

Najprej punce hvala za odgovore!:rozica:

Evo, sem kupila kar DM-ove, in me je kar sram, ker sem zdaj ugotovila da so ježki kar vredu!:ups: NE vem kaj sem zadnjič gledala in delala.:ups: Mater sem smotana včasih. Je pa res da niso tako močni kot pa PAmperske.

Nekaj pa mi ne gre v glavo. Pravite da so cenovno ugodne, ampak jaz sem dala za jumbo paket 3800, pa Pampreske tudi pridejo tolko. A se motim?:zmeden2:

Urša sem tudi Pampers sensitive že probala, pa tudi premočijo ponoči.

LP:)




viv_ -> DM-ove plenice (22.6.2005 8:15:29)

Urška* - v baby centru imajo total care (vsaj v kranju).

lp




Maja&Lana -> DM-ove plenice (22.6.2005 8:33:52)

Pa je Hofer že v Ljubljani?




Urška* -> DM-ove plenice (22.6.2005 10:08:24)

Viv, ja vem, samo te hudičeve številke nimajo. Rabim pa 4 ali pa 4+! Včasi imajo včasih pa ne. TAko da, sem se odločila da bomo zdaj ostali kar na DM-ovih, ker se mi ne da letatat sem pa tja po tote Total Care. Pa še vredu se mi zdijo DM-ove.

Hvala vseeno.

lp:)




viv_ -> DM-ove plenice (22.6.2005 10:10:14)

jaz pa lih 4+ povsod dobim... pa so mi mal premejhne... tut v DM u u KR Jih majo. Sem zdej kupla ene DM za probo...




Urška* -> DM-ove plenice (22.6.2005 10:13:08)

He he, se bo treba v KR preselit, pa bo mir s plenicami.:)-:)-

lp:)




Piškotka~ -> DM-ove plenice (22.6.2005 22:27:16)

Mene pa zanimajo Hoferjeve plenice. Koliko jih je v paketu in cena? Bi jih kupili v Avstriji. Aja velikost nekje 4-9 kg. lp :sloncek:




Stran: [1]