|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Concord Trimax za 12 mesečnika???
2.7.2006 14:36:20   
*maja
Skratka ogledujemo Concordovega Trimaxa za našo 12 mesečno pupo, pa me zanima , kako je z naklonom, če dete slučajno zaspi (da ne spi ravno čisto v sede). Sedaj uporabljamo Concordovega Ultimaxa in je super, tega pa bi kupili za v drugi avto in za občasne vožnje z babico, kasneje pa bi ga uporabljali v avtu kjer imamo sedaj Ultimaxa.
Tak sedež se mi zdi malo velik za tako majhnega otroka, zato prosim na dan z izkušnjami v praksi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Concord Trimax za 12 mesečnika???
2.7.2006 17:58:49   
dix
mi smo ga začeli uporabljat pri 9 mes pri obeh otrokih, naklon ni največji, je pa kar dovolj da ni čist sede ko spi. Naša sta celo pot na morje prespala v njem. Jaz sem z njim zelo zadovoljna a mislim da mali tudi.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Concord Trimax za 12 mesečnika???
2.7.2006 18:21:41   
coca
Mi smo se zaradi naklona, ki je največji zato odločili za Maxi Cosi priori xp.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Concord Trimax za 12 mesečnika???
2.7.2006 19:18:56   
frutka_
Ima minimalni nakolon. mi imamo C oncord Lift Evo in rešujemo težavo s počitkom s tisto blazinico ki jo otroku daš okoli vratu. Concord ima svoje. Stanejo pa okoli 3jurje. 

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Concord Trimax za 12 mesečnika???
2.7.2006 20:00:32   
ada2
dobi se tudi pomanjševalnik za trimax, pa tudi naklon je kar pravšnji za spanje. lahko pa pogledaš še na njihovo stran  www.concord.de

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Concord Trimax za 12 mesečnika???
2.7.2006 20:31:25   
dix
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Ima minimalni nakolon. mi imamo C oncord Lift Evo in rešujemo težavo s počitkom s tisto blazinico ki jo otroku daš okoli vratu. Concord ima svoje. Stanejo pa okoli 3jurje. 


A lift evo sploh ima naklon? Nam je ta pri Trimaxu čist dovolj.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Concord Trimax za 12 mesečnika???
4.7.2006 14:10:07   
SISI25
Nam je tudi ta naklon čisto dovolj, saj ponavadi ne spita v avtu, če pa zaspita pa mislim, da je ravno dovolj, da nista čisto v sedečem položaju.

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?