Concord Trimax za 12 mesečnika??? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


*maja -> Concord Trimax za 12 mesečnika??? (2.7.2006 14:36:20)

Skratka ogledujemo Concordovega Trimaxa za našo 12 mesečno pupo, pa me zanima , kako je z naklonom, če dete slučajno zaspi (da ne spi ravno čisto v sede). Sedaj uporabljamo Concordovega Ultimaxa in je super, tega pa bi kupili za v drugi avto in za občasne vožnje z babico, kasneje pa bi ga uporabljali v avtu kjer imamo sedaj Ultimaxa.
Tak sedež se mi zdi malo velik za tako majhnega otroka, zato prosim na dan z izkušnjami v praksi.




dix -> RE: Concord Trimax za 12 mesečnika??? (2.7.2006 17:58:49)

mi smo ga začeli uporabljat pri 9 mes pri obeh otrokih, naklon ni največji, je pa kar dovolj da ni čist sede ko spi. Naša sta celo pot na morje prespala v njem. Jaz sem z njim zelo zadovoljna a mislim da mali tudi.




coca -> RE: Concord Trimax za 12 mesečnika??? (2.7.2006 18:21:41)

Mi smo se zaradi naklona, ki je največji zato odločili za Maxi Cosi priori xp.




frutka_ -> RE: Concord Trimax za 12 mesečnika??? (2.7.2006 19:18:56)

Ima minimalni nakolon. mi imamo C oncord Lift Evo in rešujemo težavo s počitkom s tisto blazinico ki jo otroku daš okoli vratu. Concord ima svoje. Stanejo pa okoli 3jurje. 




ada2 -> RE: Concord Trimax za 12 mesečnika??? (2.7.2006 20:00:32)

dobi se tudi pomanjševalnik za trimax, pa tudi naklon je kar pravšnji za spanje. lahko pa pogledaš še na njihovo stran  www.concord.de




dix -> RE: Concord Trimax za 12 mesečnika??? (2.7.2006 20:31:25)

IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Ima minimalni nakolon. mi imamo C oncord Lift Evo in rešujemo težavo s počitkom s tisto blazinico ki jo otroku daš okoli vratu. Concord ima svoje. Stanejo pa okoli 3jurje. 


A lift evo sploh ima naklon? Nam je ta pri Trimaxu čist dovolj.




SISI25 -> RE: Concord Trimax za 12 mesečnika??? (4.7.2006 14:10:07)

Nam je tudi ta naklon čisto dovolj, saj ponavadi ne spita v avtu, če pa zaspita pa mislim, da je ravno dovolj, da nista čisto v sedečem položaju.




Stran: [1]