|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   CALPOL
5.5.2007 12:02:27   
lily28
Pozdravljene,

pri nasem sineku pa gredo zgornji zobki ven in je res tecen predvsem ponoci.
Ko tako berem na forumih kaj v tem primeru narediti, pise da naj dam eo zlicko sirupa
calpol. Zdaj pa me zanima koliko dni zapored mu lahko dam ponoci eno zlicko sirupa, kajti zobek se ze vidi (belo),
prodreti pa noce in noce. Ali je katera dala ta sirup in kolikokrat?

Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: CALPOL
5.5.2007 12:13:00   
Anonimen
Poskusi raje s Calgelom...nam je ful pomagal...pa kaj hladnega za grist...

LP

(odgovor članu lily28)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: CALPOL
5.5.2007 12:57:08   
NRMM
Jaz ji pri izrastu zobekov dajem Calpol 3 dni zapored zvečer,predvsem zdej pri štiricah in trojkah,pri 1 in 2 pa sem ji mazala z Dentoxom.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: CALPOL
5.5.2007 13:21:21   
Anonimen
A se zaradi bolečin tolikokrat prebuja, da bi mu rada dala Calpol? ČE se , OK potem mu daj, če misliš, da ga zelo matra in da ima še vročino zraven. Drugače ti pa raje svetujem, da mu dlesni namažeš z Gengigelom ali katerim drugim gelom, ki je sladek in malo oblaži vnete dlesni.

Ko je bil moj zelo bolan, sem mu calpol dajala tudi 3x na dan po teden dni. Seveda po nasvetu pediatrinje in pri starosti 16 mesecev.

(odgovor članu NRMM)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: CALPOL
5.5.2007 13:42:40   
*goldfish*
GENIGEL je ful ok zadeva.
Ampak enkrat sem prebrala tukaj, da ravno ni faj po boleči dlesni še rovarit s prstom. Ravno tako kot meni ne bi bilo super pri zobobolu še tam nekaj rovarit s prstomuser posted image Saj tudi mi vzamemo Lekadol.

Mi smo uporabljali genigel, ko pa sem to prebrala na forumu pa sem raje dajala Calpol sirup. Mislim pa da ni panike, da če daš eno žličko sirupa pred spanjem, nekaj dni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: CALPOL
5.5.2007 13:44:55   
BLAŽIKA
ni panike, da če daš eno žličko sirupa pred spanjem, nekaj dni.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: CALPOL
5.5.2007 13:51:12   
eya
Če je res boleče, potem lahko daš nekaj večerov zapored Calpol. Nam zaenkrat Calgel čisto fajn pomaga.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: CALPOL
5.5.2007 14:12:03   
NRMM
Probaj mu namazati in boš mogoče presenečena.Ko naši bodejo zobki na plano pusti ful masirat dlesen s prstom user posted image  na katerem je gel.Omili bolečino in hladi dlesen.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
6.5.2007 14:42:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NRMM)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: CALPOL
6.5.2007 15:21:41   
Strawberrie Cherrie
Nam pomaga Gengigel baby...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Varnost otrok v vrtcih.
пеперутка16

Ste že slišali za vzgojiteljico, ki se grdo obnaša do otrok? na primer žaljenje, kričanje, puljenje za lase, udarjanje otrok...

Da. (45%)

Ne. (55%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!