CALPOL (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lily28 -> CALPOL (5.5.2007 12:02:27)

Pozdravljene,

pri nasem sineku pa gredo zgornji zobki ven in je res tecen predvsem ponoci.
Ko tako berem na forumih kaj v tem primeru narediti, pise da naj dam eo zlicko sirupa
calpol. Zdaj pa me zanima koliko dni zapored mu lahko dam ponoci eno zlicko sirupa, kajti zobek se ze vidi (belo),
prodreti pa noce in noce. Ali je katera dala ta sirup in kolikokrat?

Hvala za odgovore.




Anonimen -> RE: CALPOL (5.5.2007 12:13:00)

Poskusi raje s Calgelom...nam je ful pomagal...pa kaj hladnega za grist...

LP




NRMM -> RE: CALPOL (5.5.2007 12:57:08)

Jaz ji pri izrastu zobekov dajem Calpol 3 dni zapored zvečer,predvsem zdej pri štiricah in trojkah,pri 1 in 2 pa sem ji mazala z Dentoxom.




Anonimen -> RE: CALPOL (5.5.2007 13:21:21)

A se zaradi bolečin tolikokrat prebuja, da bi mu rada dala Calpol? ČE se , OK potem mu daj, če misliš, da ga zelo matra in da ima še vročino zraven. Drugače ti pa raje svetujem, da mu dlesni namažeš z Gengigelom ali katerim drugim gelom, ki je sladek in malo oblaži vnete dlesni.

Ko je bil moj zelo bolan, sem mu calpol dajala tudi 3x na dan po teden dni. Seveda po nasvetu pediatrinje in pri starosti 16 mesecev.




*goldfish* -> RE: CALPOL (5.5.2007 13:42:40)

GENIGEL je ful ok zadeva.
Ampak enkrat sem prebrala tukaj, da ravno ni faj po boleči dlesni še rovarit s prstom. Ravno tako kot meni ne bi bilo super pri zobobolu še tam nekaj rovarit s prstom[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Saj tudi mi vzamemo Lekadol.

Mi smo uporabljali genigel, ko pa sem to prebrala na forumu pa sem raje dajala Calpol sirup. Mislim pa da ni panike, da če daš eno žličko sirupa pred spanjem, nekaj dni.




BLAŽIKA -> RE: CALPOL (5.5.2007 13:44:55)

ni panike, da če daš eno žličko sirupa pred spanjem, nekaj dni.




eya -> RE: CALPOL (5.5.2007 13:51:12)

Če je res boleče, potem lahko daš nekaj večerov zapored Calpol. Nam zaenkrat Calgel čisto fajn pomaga.




NRMM -> RE: CALPOL (5.5.2007 14:12:03)

Probaj mu namazati in boš mogoče presenečena.Ko naši bodejo zobki na plano pusti ful masirat dlesen s prstom [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image] na katerem je gel.Omili bolečino in hladi dlesen.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.5.2007 14:42:47)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Strawberrie Cherrie -> RE: CALPOL (6.5.2007 15:21:41)

Nam pomaga Gengigel baby...




Stran: [1]