|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brez besed
3.12.2004 17:33:45   
Anonimen
Se določam, da bi nehala dojit in rečem možu, da bi pa potem on kakšne 14 dni dajal Leo spat, ker pri njem ni problema brez zize zaspat.

In on reče : NE!!! :zmeden:

Mu rečem, da se dajva zment, da se pred Leo ne bova nikoli kregala, da se bova pač zmenila ko je ne bo zraven.

In on reče: NE!!! :zmeden:

Zdaj pa ne vem več, a sem na glavo padla, a naj se smejem:)-, jokam:(( ali jezim:grrr:!!!

no, če sem čisto odkrita se že nagibam v eno smer...
:grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Brez besed
3.12.2004 17:44:50   
Jančika_
Pa on to resno al kaj:zmeden:? Dej ga mal v roke vzet:grrr:!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Brez besed
3.12.2004 17:50:31   
mtd
o sr... saj je tudi njegova pikica!!!:grrr:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Brez besed
3.12.2004 17:59:20   
mami Lea
Dej mu tamalo v posteljo, ko se bo zbudila in Lei reci, da po novem očiju teče mleko in da ga pri mamici ni več.;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Brez besed
3.12.2004 18:02:39   
Anonimen
Ja, on to resno. Pa saj drugače sva te stvrai glede skrbbi za otroka že dala skoz in zdaj se res trudi ampak vseeno haloo. Res me je presenetil.
Mami lea dober predlog, žal ni uresničljiv, saj Lea spi med nama, pa če mene vidi je neskončen jok, če ji ne dam zize. Sem že poskusla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Brez besed
3.12.2004 18:19:00   
Anonimen
Hi, hi, dobro si to naredila. Jaz sem ga prejšnji teden pustila ponoči z njo pa sploh ni blo panike. Sem morala službeno drugje prespat. No, saj danes jo bo tudi moral dat spat, ker imamo mi službeno novoletno zabavo. Pa je kar navdušen, da bosta skupaj preživela malo časa. Ampak 14 dni pa ne!

No, ja, jaz mojega ne bom poimenovala ravno trot, ker včasih forum bere. :)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Brez besed
3.12.2004 18:39:33   
Anonimen
Ga bom pa jaz: trot! Ampak moj je še večji, pa tudi forum bere, he, he.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Brez besed
3.12.2004 18:53:43   
Anonimen
:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Brez besed
3.12.2004 19:16:16   
KIRA
to počnejo zanalašč, sam da jim ne bi blo treba pomagat.povij si roko, pa reči da imaš izvin, pa bo moral on pomagat hočeš nočeš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Brez besed
3.12.2004 19:16:18   
KIRA
to počnejo zanalašč, sam da jim ne bi blo treba pomagat.povij si roko, pa reči da imaš izvin, pa bo moral on pomagat hočeš nočeš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Brez besed
3.12.2004 19:50:42   
Gina
:)-:)-:)- Kira ti jo pa najdes:)-:)-:)-
Jaz bi to naredila, ko je treba malega skopat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Brez besed
3.12.2004 19:59:03   
Taša
Tudi pri nas je kar se tiče teh stvari :grrr:! Vse kar se tiče najinih lubic je na meni. Saj mi ni težko ampak...... No Mašo še vedno polno dojim, dodajati sem ji začela sadje. Pa sem danes šla urejat ene stvari (za njega) pa v trgovino mal za miklavža nakupit pol pa hitro še malo moji mami na čvek, pa me je že ves živčn klical kje sem, da se tamala ful dere in da je sigurno lačna naj pridem hitro... Preden sem šla sem mu rekla da ji naj da malo sadja če bo kriza da bo pač malce počakala (pa ni bila tako hudo lačna), samo z našo 5. mesečnico se je treba malo pogovarjat ne pa samo na računalniku sedet:grrr::grrr:. Da ne govorimo o tem da bi se kdaj spomnil otroke oblekel in jih peljal na sprehod.... Evo Maša je stara 5. mesecev pa se tega še ni spomnil, ker je on zelo bogi utrujen ker hodi dopoldan v službo, jaz sem pa itak doma pa skoz ležim..... Ej da glih znorim. Sploh nevem kako ga naj obrnem.... Mu jih kdaj mal povem pa je dva dni malo boljše pol pa je tako vse po starem.
No sej pomaga kej pospravit, pa recimo za sabo pospravi ampak kar se pa tiče otrok se ne znajde nič... Za taveliko tako sploj neve kaj in kje ima kaj za oblečit.....:ups:, za tamalo pa še manj... No sedaj ko imamo pri hiši dve :roza:, zdej je začel tavečjo zvečer umivat on, ker pač jaz ne uspem.....To je pa tudi vse....
Hvalabogu da tamala celo noč spi..., pa sej drugače jo pa tako ali tako ne bo slišal...
Sem se že sprijaznila da ga ne bom spremenila pa hvalabogu da imam jaz toliko energije da lahko postorim vse sama.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Brez besed
3.12.2004 20:00:45   
Taša
Ja, pa res Kira se bom mogla naredit da sem hudo zbolela (kakšna gripa ali....), bo mogoče boljše....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Brez besed
3.12.2004 20:40:17   
Pajaca
Moram se pohvalt. Moj Pajac je super.

Zjutraj vstane, previje tamalo, ji da flašo, pol mi jo pa v postlo prnese, da se pocrklava. Pol greva midve mal okol, on pa lepo skuha kosilo in naju veselo počaka. Zvečer se mal menjava, večinoma jo dam jaz spat, včasih tud on. Ponoč dostkrat kar oba ustaneva, da en naštima ¸flašo, drug jo pa zabava.

Če grem zvečer kam ven vem, da me bo klical samo, če bosta na poti na urgenco.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Brez besed
3.12.2004 20:42:25   
KIRA
sigurno bo - še prej, če njegovi mami pojamraš, kako si bolna, pa ti pri njenem vnučku nič ne pomaga. pa pazi da ne bo noben porajtal, da ti nič ni, ker drgač naslednjič ne bo vč delovalo...;):hudicek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Brez besed
3.12.2004 20:54:12   
Taša
Kira če si meni odgovor napisala, nimam kaj jamrat njegovi mami, ker je sploh ne zanima za njene vnukinje in za sina, oz. ona še sama ne ve da živi. Ona živi v svetu Tv in Mehiških nadaljevank!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Brez besed
3.12.2004 21:36:52   
mnjam
Kaj sem jaz edina pod srečno zvezdo rojena, saj glede tega?
Moj se pa vedno on vstane, ko tamal zajoka in mi ga prinese v posteljo, da ga podojim, pol ga pa on nese nazaj v posteljico.
Miljardo lubčkov za mojega možeka!:bravo::love:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Brez besed
3.12.2004 22:05:37   
Erdbeere
Joj mnjam nisi edina...sej moj je tud kar se vstajanja ponoč tiče taglavn...jest tamale tud slučajno ne slišim da karkol jokca in vedno ji on nalije flašo, če je žejna vse zrihta...pa ko je bila še manjša in sva se še dojili je tud vedno vsal in mi jo prinesel v posteljo...očitno imamo ene srečo...vendar pa mislim da bi mogli tole mal tisti možje prebrat k nič ne naredijo...pa sej nismo mamice stroji da bi mogle vse same narest...pol bi imeli moške samo zato da bi otroke delal za to jih pa res ne rabiš greš v bolnico te umetno oplodijo pa je...pol pa ne rabiš živcev za trapaste desce...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Brez besed
3.12.2004 22:23:41   
KIRA
a res?? to pa ni fajn. povečini so tašče groznoo "picajzlaste" ko se gre za njihove vnučke, pa znajo pridigat to in ono. predvsem kar se nege, hranjenja in vzgoje tiče. ampak če je res tako zasvojena s tv, pol ne vem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Brez besed
4.12.2004 0:21:10   
tia&silvija
Taša zdravo!

Kot, da bi zgodbico napisala jaz!
Sicer moj možek dela pozno v noč in čez vikend celo noč (gostilničar) ampak to še ne pomen, da mu ni treba naše tamale kdaj pazit.
Ko sem jaz doma mi jo kar v roke porine če začne tamala jokat. Moram pa priznat, da če želim it v šoping ali k kaki prijatlci na obisk, pa je pripravljen pomirkat našo enomesečno tamalo. Seveda lahko odidem šele ko je tamala preoblečena, sita, previta in seveda uspavana. To pomeni, da on samo mirka da se tamala ne zbudi ta čas pa prebije na internetu ali pred TV.

No vesela sem, da vidim, da nisem edina, ki ima doma trota!

Vglavnem vem, da ni vredno živce trošit in si beliti glav kako jih spreobrnit kar to je mission imposible!

LP, S&T

;););););););)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Brez besed
4.12.2004 7:05:41   
ZARA
oj....vsem...
Pri nas je podobno kot pri Pajaci!!!
Samo da kosila ne skuha,drgac je pa ista scena...:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Brez besed
4.12.2004 8:11:50   
Primoza
Jaz se tudi ne morem pohvaliti, da sem pri prvem otroku večkrat vstajal/previjal kot žena. Res pa, da ko je bilo hudo (zobki, krči in druge nebodigatreba), sva oba bedela, ali pa izmenično. Pri tem nočnem delu aktivnosti je vsekakor v prednosti tisti, ki je bolj nočni tip človeka, v najinem primeru sva oba dnevna, ki lažje vstaneta ob 2 in gresta v hribe, kot se zabavata do 2 in gresta spat.
Zdajšnji dojenček pa itak ponoči spi od 21 do 8, tako, da je enostaven za oskrbo.
Drugače pa je po mojem važna delitev dela, npr. kuhanje imam jaz ne glede na trenutnega dojenčka, pospravlja bolj žena, nabavljam hrano jaz, skrbim za položnice, ona pa prevzema glavno vlogo v nabavi raznih knjižic, igrač, branju itd. Jaz imam na skrbi bolj telesnokulturne igre, kar je baje tipično.
Pa vsaj moji paše kakšen odmor; na kak teden ali vsaj na 14 dni gre brez nas za en dan v hribe, mi pa se takrat čisto lepo oskrbujemo.
Drživa se tudi načela, da otrok ne puščava pri starših, čeprav bi jih lahko, ampak v tem obdobju vzdržujeva pripravljenost z izmeničnimi samostojnimi težjimi vzponi in seveda družinskimi vozičkarskimi in nahrbtniškimi pohodi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Brez besed
4.12.2004 8:13:50   
Taša
:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Brez besed
4.12.2004 9:28:13   
Seven*
Zakaj pa bos nehala dojit? :(( :(( Glede na to, da je stara eno leto se se pac ne mudi.. Al je kaksen drug razlog?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Brez besed
4.12.2004 16:59:08   
niki5
Alja, kakšen je pa razlog da noče tega prevzeti?

Mogoče bi pa pomagalo, da si zrihtaš službene poti za 14 dni :)-:)-:)-
OK sej se hecam :)

Hja meni je pa danes rekel, da se je prijavil na službeno novoletno zabavo, jaz bom pa doma :((:(( (v isti firmi sva zaposlena) Zakaj imajo moški vedno več razvedrila.. :ups::ups:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Izvirna darila na spletu
Porodne zgodbe

Ali kupujete oz. bi kupovali izvirna darila v spletni trgovini?

Da. (54%)

Ne. (46%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!