|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boste dojile?
7.8.2007 16:15:31   
Anonimen
Imam eno kratko vprašanje. Nameravate svoje user posted image  vse dojiti? Zakaj to sprašujem? Včeraj sem srečala eno znanko, ki je user posted image  in ona ne bo dojila...se niti potrudila ne bo user posted image . Že v naprej je odločena, da bo njen otrok "na flaši". Sicer vem, da se nimam pravico vtikati v njene osebne zadeve, zato sem bila raje tiho. Kaj pa mislite ve o tem?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 16:21:18   
Anonimen
Ona se je očitno tako odločila in ima pravico.


Jaz bom dojila. Če bo šlo seveda.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Boste dojile?
7.8.2007 16:21:21   
karatina
Jaz sem se odločila za. Mislim, da je sploh na začetku, če ima mama mleko, to najboljše za user posted image . Res pa je, da se o tem odloča vsaka zase.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 16:22:06   
sandra85
js sam upam, da bom imela to srečo, da bom dojilauser posted image (da bom imela dovolj mleka)
ženske se  odločajo, da ne bojo dojile, ker je manj dela s tem!user posted image čudne ženske!
ni ga čez materino mleko!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 16:25:38   
Tinča1
Jaz bom dojila, če bom le melko imela. Se mi zdi to najboljša obramba pred virusi prve tedne. Kaseje, pa glavni vir prehrane, ki je 100% bolj zdrav in naraven od katerekoli umetne hrane.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 16:28:25   
kaja26
ženske se odločajo, da ne bojo dojile, ker je manj dela s tem!

A z flaško je manj dela?
To pa ne bo držalo. Ga ni čez zizo. Mleko je vedno toplo, kjerkoli in kadarkoli, in še bi lahko naštevali...

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 16:28:40   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imam eno kratko vprašanje. Nameravate svoje user posted image  vse dojiti? Zakaj to sprašujem? Včeraj sem srečala eno znanko, ki je user posted image  in ona ne bo dojila...se niti potrudila ne bo user posted image . Že v naprej je odločena, da bo njen otrok "na flaši". Sicer vem, da se nimam pravico vtikati v njene osebne zadeve, zato sem bila raje tiho. Kaj pa mislite ve o tem?

Ja, pa kaj pol ? Pač se je tako odločila, saj ima vso pravico počet s svojim telesom kar je je volja, ane?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 16:30:56   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: kaja26

ženske se odločajo, da ne bojo dojile, ker je manj dela s tem!

A z flaško je manj dela?
To pa ne bo držalo. Ga ni čez zizo. Mleko je vedno toplo, kjerkoli in kadarkoli, in še bi lahko naštevali...



ponoči jim ne rabi dojit-to sem mislila...sam flaško not porine pa jeuser posted image
sem pa proti temu! zakaj pa je mati? pol bi lahko sam oče vzgajal otroka!



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu kaja26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 16:32:31   
soncek.djukelica
Itak,da bom! Nekaj mleka se bo že našlo!
Poznam pa primer punce, ki tudi ni hotela dojit! Se ji je bolj mudilo pivo pit!user posted image  

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 16:34:44   
Anonimen
Če bom le imela mleko.user posted image  Naravno je, da mati doji otroka in sebično se mi zdi, da ga ne doji, če ima mleko.

(odgovor članu soncek.djukelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 16:36:28   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: soncek.djukelica

Poznam pa primer punce, ki tudi ni hotela dojit! Se ji je bolj mudilo pivo pit!user posted image  


lepo si napisala
to sem tut js mislila povedat...seveda je lažje,če mu dudo daješ-saj ti ni treba gledat na prehrano,pa na ALKOHOLuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 16:39:49   
ajtak
Tudi sama se ze veselim tega, da bom dojila. Upam, da ne bo tezav in bo mali vlekel user posted image , ce pac ne bo slo bomo sli na flasko, vsekakor pa imam namen poizkusit!!

In ker ze sedaj puscam mislim, da mleko nebi smel bit problem...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 16:41:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imam eno kratko vprašanje. Nameravate svoje user posted image  vse dojiti? Zakaj to sprašujem? Včeraj sem srečala eno znanko, ki je user posted image  in ona ne bo dojila...se niti potrudila ne bo user posted image . Že v naprej je odločena, da bo njen otrok "na flaši". Sicer vem, da se nimam pravico vtikati v njene osebne zadeve, zato sem bila raje tiho. Kaj pa mislite ve o tem?

Ja, pa kaj pol ? Pač se je tako odločila, saj ima vso pravico počet s svojim telesom kar je je volja, ane?


Ja itak da lahko s svojim telesom počne, kar želi. Mnenja o tem so pa različna, zato sem pač postavila to vprašanje.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 17:17:22   
ElaM
Ja, bom dojila, če bo le mleko. Prvič sem, za mnoge, samo 5 mesecev, potem je bila tamala na flaši in je zdrava, kot ribica.
Sem pa tudi jaz mnenja, da vsaka mati dela tako, kot misli, da je prav in z "nabijanjem" slabe vesti nedojiljam, ne boste čisto nič dosegle.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 17:49:45   
Laubica
Prvič sem 8mes. ,zdaj drugič pa tudi upam da bom imela mlekouser posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 17:57:22   
klaja
Prvič mi ni uspelo, da bi jo dojila, zaradi zdravstvenih težav user posted image , sem si pa en čas izbrizgavala mleko. Zdaj pa imam namen dojit.

Da pa je flaška bolj enostavna zadeva pa nisem prepričana v to, vsaj meni je bila to zelo nadležna zadeva.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 17:58:51   
Anonimen
Imam namen dojit, vendar ne več kot nekje do 8 meseca.

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 18:04:36   
caillou
Sama sem bila sicer zagrižena dojilja, vendar si nikoli prej nisem postavljala takih vprašanj. Dojenje je popolnoma naravna stvar, ki naj poteka spontano, ali pa pač ne. Vseeno mi je, če se nekomu mudi pit pivo, če je nekaterim bolj pomembna oblika zizik, kot to, da bi dojile,....Moja otroka sta bila dojena, ker sta bila k sreči lahko in nam je zadeva že od vsega začetka odgovarjala.

Se mi pa zdi prav, da se vsak odloči tako kot mu najbolj paše in da ga ne posiljujemo z lastno voljo. Jaz kolegice ali znanke zaradi tega ne bi obsojala. To je njena volja in prav je da se jo upošteva.

Dojila sem pa prvič sedem mesecev in pol, drugič pa leto in pol.

< Sporočilo je popravil caillou -- 7.8.2007 18:06:14 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 18:16:19   
*tajda*
Jst si zelo želim dojit in bom naredila vse da bom.Upam da bom imela mleko.user posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 18:42:42   
duhica
Vsak po svoje.

Jaz sem prvič dve leti in pol, drugič dve leti in tretjič sem se najbolj veselila ravno dojenja, pol sem pa fasala taki mastitis, da bi bla najrajši vse pustila. Pa je šlo tud to in zdaj pri dveh mesecih spet uživamo.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 19:04:31   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak
Tudi sama se ze veselim tega, da bom dojila. Upam, da ne bo tezav in bo mali vlekel user posted image , ce pac ne bo slo bomo sli na flasko, vsekakor pa imam namen poizkusit!!

Povedano namesto mene, 100% se strinjam.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 19:06:51   
nuala
Če bom še imela kakega otročka ga ne bom dojila.
Nisem alkoholičarka, ne zlorabljam otrok in sploh ni z mano nič posebnega narobe.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu duhica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 19:13:36   
Anonimen
Zaradi zdravstvenih težav sina ne morem dojiti.

Ni pa res, da je s flašami manj dela. Če dojiš, je lažje, ga vzameš, pristaviš na zizo in je to to. Mleko moraš pa pripravit, pregreti vodo, zmešati, in tako dalje. Bolje je dojiti.

Če pa katera noče dojiti, nevem zakaj se ti vtikavaš v to? 100 ljudi, 100 čudi.

In ženska zato, ker noče, ne more dojiti, že ni slaba mama!

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 19:24:18   
koala
Jaz sem se odločila da bom dojila in bom stekleničke kupila šele če slučajno ne bo steklo tako kot treba.
Poznam kar nekaj žensk, ki kljub želji po dojenju niso uspele dojiti.
Meni je sicer čudno, da se ženska odloči da nebo dojila, se mi pa zato ne zdi nič slabša mama, kot tista ki doji.



_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Boste dojile?
7.8.2007 20:05:32   
Ilije
Če bo mleko, se bomo z najino user posted image  seveda dojili. Prvorojenka se je dojila namreč le kakšne tri mesece, potem pa je zaradi zdravstvenih težav dojenje odpadlo. Na koncu sem bila tako sita flašk in prilagojenega mleka, da bom tokrat res naredila vse, da bo mojega mleka dovolj. S flaškami je zagotovo več dela!!!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?