|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bom kar tu...
5.2.2014 11:42:39   
Brezposelna
pojamrala. Nisem nova tu gor. Sem pa reinkarnirana (kot bi katera uspela ugotovit) user posted image . Nočem pisat pod svojim starim nickom...ker me je tako zelo sram. Sram svojih občutkov, sram me je tega, da me daje konstantna žalost, sram me je tega, da se ne znam več pobrat...čakam to prekleto delo. Še dodatno pa me "baše" to, da sem bila na razgovoru za svojo sanjsko službo in mi je (super!) šefica rekla, da mi javijo v torek ali sredo za drugi krog...in to tako, da sem imela filing, da sem ziher not. Danes in (včeraj) pa NIČ...res sem na tleh...Pa hvala za ramena, da sem se še tu zjokala user posted image

_____________________________

"'Sram me je moje praznote', je Beseda rekla Delu." - (Rabindranath Tagore)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bom kar tu...
5.2.2014 11:47:10   
LuLu
kliči, vprašaj kaj se dogaja, če je negativno, pozabi na to delo in gremo dalje v boj za službo!

(odgovor članu Brezposelna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bom kar tu...
5.2.2014 11:50:37   
LuLu
pa nima te kaj biti sram... danes je res težko dobiti delo. Vsem profilom, le kak strojnik in računalničar naj bi dobili.
Četudi ne bo sanjski naslednji razpis, se prijavi in si bližje cilju. Doma sedeti in čakati ubija, poznam to. Naredi, kar imaš za narediti pri iskanju zaposlitve, potem pa odklop in živi življenje. Ob 15. uri noben več ne dela, ni razgovorov, vse se dogaja dopoldan. Takrat bodi jezna, divja, borbena, popoldan pa odklop.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bom kar tu...
5.2.2014 11:54:16   
Brezposelna
Hvala LuLu...verjetno sem hotla slišat naj pokličem. Evo, zdaj takoj bom, pa napišem, kaj so rekli. Tak mi je padla samozavest, da še prekletega telefona ne upam dvignit, da ne bi kaj za*ebala...

_____________________________

"'Sram me je moje praznote', je Beseda rekla Delu." - (Rabindranath Tagore)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bom kar tu...
5.2.2014 11:57:20   
LuLu
vedno klicati, ali dan kasneje, kot so rekli ali kake 2 tedna po razpisu. Danes moraš biti še bolj glasen, kot včasih. Če pomaga pri klicanju.... zamisli si, da je na drugi strani oseba na wc školjki in se trudi kakat user posted image hitro ugotoviš, da imaš opravka z navadnimi smrtniki in dobiš pogum
Še to sem hotela napisati... zdaj so kadrovanja za javna dela. Malo se pozanimaj na svojem Zavodu ali si primerna kandidatka, pa morda tam kaj najdeš. Več je možnosti za zaposlitev, ker je izbor kandidatov v zelo malem številu. Več šans imaš za delo...

(odgovor članu Brezposelna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bom kar tu...
5.2.2014 11:57:46   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
kliči, vprašaj kaj se dogaja, če je negativno, pozabi na to delo in gremo dalje v boj za službo!


ja, kar pokliči. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bom kar tu...
5.2.2014 12:02:26   
LuLu
če ti ni odveč lahko daš na zs svoj mail, pa ti pošljem par priprav na razgovore in ostale nasvete pri iskanju dela, pa se vedno lahko pripraviš doma. Če imaš tako tremo pred razgovori osebno ali preko telefona, vedno naredi en pogovor glasno sama prej, ali kar tako ali pred ogledalom. Pripravi se na razgovor in pogovor. Zelo pomaga. Napiši si na list vprašanje, preberi ga iz lista... oni na drugi strani telefona tega ne bo videl, ti boš pa delovala samozavestno

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bom kar tu...
5.2.2014 12:05:09   
Brezposelna
Nisem bila izbrana...

_____________________________

"'Sram me je moje praznote', je Beseda rekla Delu." - (Rabindranath Tagore)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bom kar tu...
5.2.2014 12:06:59   
LuLu
ok gremo dalje. Sanjaj naprej, cilje imaš in jovo na novo. Ni bila ta služba za tebe, vesolje že ve zakaj user posted image

(odgovor članu Brezposelna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bom kar tu...
5.2.2014 12:13:32   
Brezposelna
Zdaj sem se še zjokala Lulu na to tvoje "vesolje" . Ne samo da sem brezposelna...sem tud brezveznauser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bom kar tu...
5.2.2014 12:45:34   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Brezposelna

Zdaj sem se še zjokala Lulu na to tvoje "vesolje" . Ne samo da sem brezposelna...sem tud brezveznauser posted image


eh user posted image ma joči se, saj se vsi, od žalosti, od sreče, od smeha in od bolečin user posted image
Če si ti brezvezna, smo vsi brezvezni user posted image

(odgovor članu Brezposelna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bom kar tu...
5.2.2014 13:09:11   
Izabelina
brezposelna user posted image user posted image
točno tako se počutim js in te popolnoma razumem kaj dožviljaš, s tem, da meni ne uspe prit niti do razgovora... iščem prvo zaposlitev, izobrazbo imam sedmo stopnjo plus specializacijo, ampak tako, da me nikoli v življenju nihče ne bo zaposlil za to kar sem študirala... prijavljam se na vsa delovna mesta, ki jih najdem in ne zahtevajo cevarjev in varilcev...

do takrat pa delam skoraj na črno (je vse legalno, samo mi ne teče delovna doba, niti socialne varnosti nimam, in plačano dobim okoli evro do dva na uro)... in to najbolj psihično izčrpajoče možno delo, ki si ga lahko zamislim v tem trenutku (nategovanje ljudi, no vsaj za moje pojme) v firmi, ki ima dobička več kot kazino...

idej za projekte imam toliko, da ti ne znam povedat (in potem preberem na sosednji temi, da menda dobijo denar za projekte, ki mojim idejam ne sežejo do prstov na nogi, kaj šele do gležnjev in se res samo zjokam!), na svojem področju sem dobra (pa ne le po lastni presoji) in vsak ki me ne zaposli je na izgubi!

skratka, kar sm hotla povedat je, da v svoji žalosti in v svojih občutkih nisi sama in da bo tut nam enkrat uspelo! Bo moglo!! ker tko živet s takimi občutki se ne da večno!!

Glavo pokonci, odpri spletno stran z objavami služb in pošiljat prošnje!

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bom kar tu...
5.2.2014 13:10:31   
asyka
Saj nas je kar nekaj v istem zosu.... Jaz sem ravno včeraj dobila belo kuverto domov, sem tako vedela, da je notri napisana zavrnitev in vrnjena moja dokumentacija... Kaj čmo... Vse kar so mi dali je bil le še večji zagon, da se naučim Nemško in grem po stopinjah mojega partnerja... user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bom kar tu...
5.2.2014 13:28:43   
hektorina
Brezposelna in vse ostale user posted image ...sem na istem...poznam in tud tisti prekleti občutek lastne nesposobnosti oz. občutek, ki si ga koneckoncev sam "dodeliš".
Upam, ne...pravzaprav vem, da se bo našlo tud kaj za nas!

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bom kar tu...
5.2.2014 13:30:14   
Brezposelna
Hvala punce! Res mi pomeni, ko vidim, da veste "kje" sem!

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bom kar tu...
6.2.2014 14:12:22   
mamica deklicam
ne, nisi sama. nas je veliko, ki smo v istem zosu kot ti. zato glavo pokonci, nekaj se bo že našlo. Jaz bom končno po več kot letu in pol ždenja doma, šla delat. Pa ne za izobrazbo, ki sem jo dokončala. Delo bo tako, ki bi ga lahko opravljal človek z nedokončano OŠ, če bi mu ležalo. A kaj hočem, mogoče mi bo šlo. Bomo videli po dveh mesecih.

Poznam tvoje občutke, sem bila pred več kot enim letom na istem. November in december 2012. Sem bila 4x na razgovoru za meni sanjsko službo. Sem se že videla tam. Nato dobim klic, da so vzeli drugo. neko punco brez ene ure delovne dobe in brez družine. Sem vedno poslušala, ko boš imela izkušnje in družino, se bo dalo lažje dobiti novo službo. po klicu sem najprej sedela, kot bi me zadela kap. nato sem bila 14 dni odklopljena. Sem hodila okoli kot robot. Mislim, da če bi se mi hiša zrušila na glavo, ne bi čutila. Nato je šlo samo navzol. Lansko leto ni bilo več ne razpisov za moj poklic, niti kakšnih razgovorov.

Kakor so ti rekle že druge, išči kjerkoli se da. pa čeprav boš najprej dobila delo, ki ni povezano s tvojo izobrazbo. Važno, da začneš nekaj in nimaš se časa smiliti sama sebi.

Srečnouser posted image

(odgovor članu Brezposelna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bom kar tu...
6.2.2014 15:55:21   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

ne, nisi sama. nas je veliko, ki smo v istem zosu kot ti. zato glavo pokonci, nekaj se bo že našlo. Jaz bom končno po več kot letu in pol ždenja doma, šla delat. Pa ne za izobrazbo, ki sem jo dokončala. Delo bo tako, ki bi ga lahko opravljal človek z nedokončano OŠ, če bi mu ležalo. A kaj hočem, mogoče mi bo šlo. Bomo videli po dveh mesecih.

Poznam tvoje občutke, sem bila pred več kot enim letom na istem. November in december 2012. Sem bila 4x na razgovoru za meni sanjsko službo. Sem se že videla tam. Nato dobim klic, da so vzeli drugo. neko punco brez ene ure delovne dobe in brez družine. Sem vedno poslušala, ko boš imela izkušnje in družino, se bo dalo lažje dobiti novo službo. po klicu sem najprej sedela, kot bi me zadela kap. nato sem bila 14 dni odklopljena. Sem hodila okoli kot robot. Mislim, da če bi se mi hiša zrušila na glavo, ne bi čutila. Nato je šlo samo navzol. Lansko leto ni bilo več ne razpisov za moj poklic, niti kakšnih razgovorov.

Kakor so ti rekle že druge, išči kjerkoli se da. pa čeprav boš najprej dobila delo, ki ni povezano s tvojo izobrazbo. Važno, da začneš nekaj in nimaš se časa smiliti sama sebi.

Srečnouser posted image


MD čestitke user posted image user posted image user posted image
motivacija za nas vse!

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bom kar tu...
6.2.2014 17:48:28   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


do takrat pa delam skoraj na črno (je vse legalno, samo mi ne teče delovna doba, niti socialne varnosti nimam, in plačano dobim okoli evro do dva na uro)... in to najbolj psihično izčrpajoče možno delo, ki si ga lahko zamislim v tem trenutku (nategovanje ljudi, no vsaj za moje pojme) v firmi, ki ima dobička več kot kazino...

idej za projekte imam toliko, da ti ne znam povedat (in potem preberem na sosednji temi, da menda dobijo denar za projekte, ki mojim idejam ne sežejo do prstov na nogi, kaj šele do gležnjev in se res samo zjokam!), na svojem področju sem dobra (pa ne le po lastni presoji) in vsak ki me ne zaposli je na izgubi!


Zakaj pa se ne samozaposliš, s subvencijo?


(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bom kar tu...
6.2.2014 17:50:50   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

ne, nisi sama. nas je veliko, ki smo v istem zosu kot ti. zato glavo pokonci, nekaj se bo že našlo. Jaz bom končno po več kot letu in pol ždenja doma, šla delat. Pa ne za izobrazbo, ki sem jo dokončala. Delo bo tako, ki bi ga lahko opravljal človek z nedokončano OŠ, če bi mu ležalo. A kaj hočem, mogoče mi bo šlo. Bomo videli po dveh mesecih.

Poznam tvoje občutke, sem bila pred več kot enim letom na istem. November in december 2012. Sem bila 4x na razgovoru za meni sanjsko službo. Sem se že videla tam. Nato dobim klic, da so vzeli drugo. neko punco brez ene ure delovne dobe in brez družine. Sem vedno poslušala, ko boš imela izkušnje in družino, se bo dalo lažje dobiti novo službo. po klicu sem najprej sedela, kot bi me zadela kap. nato sem bila 14 dni odklopljena. Sem hodila okoli kot robot. Mislim, da če bi se mi hiša zrušila na glavo, ne bi čutila. Nato je šlo samo navzol. Lansko leto ni bilo več ne razpisov za moj poklic, niti kakšnih razgovorov.

Kakor so ti rekle že druge, išči kjerkoli se da. pa čeprav boš najprej dobila delo, ki ni povezano s tvojo izobrazbo. Važno, da začneš nekaj in nimaš se časa smiliti sama sebi.

Srečnouser posted image


MD čestitke user posted image user posted image user posted image
motivacija za nas vse!


Super, bravo user posted image .

Drugega recepta kot vztrajat in vztrajat ni...paračunat na kanček sreče, ta je vedno dobrodošel user posted image . In fino je vedeti, da se za "dobrega delavca" na vseh nivojih vedno najde delo,ampak je treba nekaj pokazat, ne samo v službo hodit.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bom kar tu...
6.2.2014 18:12:25   
hedviga
Draga Brezposelna (in ostale)!
Po pravici ti bom povedala: ko sem prebrala tvoj post, sem se kar malo razjokala. Danes že drugič. Do zadnje pike lahko rečem, da vem kaj čutiš.
Kot bi sama napisala tvoj post.
Brezposelna sem od junija lani. Ostala sem brez zaposlitve v podjetju, kjer sem bila zaposlena deset let. In kjer je bil v finalu mobing nad vsemi zaradi razmer v gospodarstvu na dnevnem redu. Čez poletje sem dobesedno počivala, prihajala k sebi.
Potem pa čakala prvi teden, drugi teden, pisala prošnje..upala. Niti v snu si nisem mislila, da v roku 9 mesecev kolikor mi je pripadalo nadomestila ne bi dobila zaposlitve. Imam ogromno izkušenj, pa nimam dokončanega faksa. Sem se lotila tega, ampak z meseci ki minevajo brez uspeha, brez zaposlitve, me tudi na tem področju..ne vem kako bi rekla..duši. Kar ne morem, ne morem! Kot bi mi nekdo odklopil ta del možgan, odvzel moč...
Vsak teden ki mine sem bolj žalostna, čeprav se trudim, se borim sama pri sebi. Počutim se vedno bolj neuporabno, manjvredno. Kompenziram doma, kuham, čistim, razvajam jih... da bi bila vsaj za kaj uporabna. Izteka se nadomestilo, krediti pa...računi... mož tudi ne zmore celotnega finančnega bremena. Sedaj iščem karkoli, varstvo, čiščenje, ..... fensi škornji so v omari, krilca tudi... Pa moje samospoštovanje tudi.

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bom kar tu...
6.2.2014 18:15:54   
LuLu
dajte prosim malo linkov, kje iščete delo, pa da vidim ali lahko kakšnega dodam.
Pa ne pozabite... do šefov, direktorjev se lahko gre osebno dati vlogo in se predstaviti.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bom kar tu...
6.2.2014 18:31:13   
hedviga
Jaz večinoma iščem na portalu ZRSZ in Moje delo. Pa Mojazaposlitev, pa Iščemdelo...
http://www.ess.gov.si/iskalci_zaposlitve/prosta_delovna_mesta/iskanje_dela/drugi_zaposlitveni_portali
Po izkušnjah ugotavljam, da večina ostalih portalov ali agencij nima kaj prida objavljeno. Pregledam jih, ampak ne na dnevni bazi. Potem se lotim in iz iz mojega foha iščem pojetja in jim pošljem dopis in CV, na blef. Pa vse veze in poznanstva. Pa...
Samo še na FB nisem objavila, da iščem delo.
Aja, no pa na RR..[.user posted image user posted image


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bom kar tu...
6.2.2014 18:37:34   
LuLu
zaposlitev1a
zaposlitev.net
Adecco
javni natečaji Min. za notranje zadeve
Odvetniška zbornica.. če išče kdo v administraciji, pravo ali delo v JU
veliko firm ima svoj link Zaposlitev. Objavljajo tam potrebe in ne boste jih videli na nobene drugem portalu

za vse, ki ste več kot eno leto na Borzi ali prejemnice den. nadomestil, javna dela so sedaj aktualna... vsi pogoji so na ess.gov.si ...

Mogoče katera proba s prostovoljstvom v svoji sanjski firmi, čez čas se lahko pokaže potreba in če boste super, kaj pa veš user posted image
tako tudi spoznaš ljudi, delo, imaš več odprtih poti

< Sporočilo je popravil LuLu -- 6.2.2014 18:40:24 >

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bom kar tu...
6.2.2014 18:46:26   
mateyka
ej, ko sem bila mlajša, sem pobarala za prostovoljno delo (da pridobim izkušnje) najmanj 30 firm in so me vse odklonile. ja, prostovoljno so odklonile user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bom kar tu...
6.2.2014 18:49:14   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ej, ko sem bila mlajša, sem pobarala za prostovoljno delo (da pridobim izkušnje) najmanj 30 firm in so me vse odklonile. ja, prostovoljno so odklonile user posted image

ne vem, kaj so oni razmišljali, meni je to glupo... bi šla v to in tudi vzela prostovoljca. Če je obojestranski interes in dogovor, zakaj pa ne
Je pač tudi tukaj verjetno treba iskati, da najdeš kaj

Nič hudega, boljše to, kot pa doma sedeti in biti depresiven. Bila sem v taki situaciji, ni vredno zdravja in življenja

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




simobil ali tuš
ROŽICI

zanima me kje se bolj splača vzeti naročnino..kje je bolj ugodno?ali kje imate?

tuš (19%)

mobitel (33%)

simobil (43%)

drugo (4%)


Število vseh glasov: 99

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!