|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Babylove plenice - razočaranje
21.2.2006 17:43:34   
Stajerka
Včasih so bile tako mehke, udobne, sedaj so postale kartonaste user posted image  in fasali smo plenični izpuščaj, pa smo jih imeli na ritki samo 2uri!!!!  

Samo toliko v vednost, če bo katera ritka še pikasta, da boste vedele zakaj!



_____________________________

Če hočeš videti, moraš gledati s srcem. (Mali princ)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Babylove plenice - razočaranje
21.2.2006 17:48:37   
barbara b
Jaz sem jih kupila prejšnji teden, ker sem mislila, da so že nove. KATASTROFA. user posted image
Ker sem optimist, upam da bodo enkrat spet tiste stare taprave.

(odgovor članu Stajerka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Babylove plenice - razočaranje
21.2.2006 17:53:09   
ona
Jaz sem že prejšnji teden pisala o teh plenicah in so res katastrofa,vendar nismo dobile nobenih izpuščajev,samo tisti svaljki iz plenice so bili po vsej koži!
Zdaj že en čas uporabljam huggies in sem zadovoljna!

(odgovor članu Stajerka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
21.2.2006 18:22:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Babylove plenice - razočaranje
21.2.2006 18:40:47   
total
Jaz sem jih uporabljal. 1 leto,potem pa se je začela ta slaba pošiljka in nikoli več,zdaj mamo Pampers Active in zelo zadovoljniuser posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Babylove plenice - razočaranje
21.2.2006 21:09:26   
Grascakinja
Libero plenice so take, kot so v dobrih starih časih bile Babylove. Kupi se jih v šparu, pa še precej ugodne. Ampak ne Šparove plenice, LIBERO.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Babylove plenice - razočaranje
21.2.2006 21:28:43   
Pia67
"stare" Babylove pleničke so bile res zakon vendar tudi nove niso tako slabe kakor nekatere opisujete. Trenutno imam v uporabi midi varjanto, ki je bila narejena januarja 2006 in so čisto OK. Brez pripomb, res pa je, da previjam punčko 6-7 dnevno, pač takrat ko se pokaka, brez kakca pa preživi v polulani plenički največ 3 ure. Ponoči je ne previjam, zjutraj omenjena plenička ne kaže prepuščanja, rita je suha, nikoli nisva imeli kakih spuščajev. je pa res, da tudi ostale vrste pleničk niso povzročale nobenih težav. Ne uporabljam pa robčkov za enkratno uporabo (razen, ko kje vandrava) ampak rito vedno umijem.

Pia

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Babylove plenice - razočaranje
21.2.2006 21:35:05   
lelaval
Jaz tudi trenutno kupujem hagiske - so nekak najboljše.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Stajerka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Babylove plenice - razočaranje
22.2.2006 11:21:59   
bombonček
MI pa kupujemo samo pampers in smo zelo zadovoljni tako,da drugih nismo še poskusili.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?