Babylove plenice - razočaranje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Stajerka -> Babylove plenice - razočaranje (21.2.2006 17:43:34)

Včasih so bile tako mehke, udobne, sedaj so postale kartonaste [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image] in fasali smo plenični izpuščaj, pa smo jih imeli na ritki samo 2uri!!!!  

Samo toliko v vednost, če bo katera ritka še pikasta, da boste vedele zakaj!





barbara b -> RE: Babylove plenice - razočaranje (21.2.2006 17:48:37)

Jaz sem jih kupila prejšnji teden, ker sem mislila, da so že nove. KATASTROFA. [sm=smiley19.gif]
Ker sem optimist, upam da bodo enkrat spet tiste stare taprave.




ona -> RE: Babylove plenice - razočaranje (21.2.2006 17:53:09)

Jaz sem že prejšnji teden pisala o teh plenicah in so res katastrofa,vendar nismo dobile nobenih izpuščajev,samo tisti svaljki iz plenice so bili po vsej koži!
Zdaj že en čas uporabljam huggies in sem zadovoljna!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (21.2.2006 18:22:27)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




total -> RE: Babylove plenice - razočaranje (21.2.2006 18:40:47)

Jaz sem jih uporabljal. 1 leto,potem pa se je začela ta slaba pošiljka in nikoli več,zdaj mamo Pampers Active in zelo zadovoljni[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Grascakinja -> RE: Babylove plenice - razočaranje (21.2.2006 21:09:26)

Libero plenice so take, kot so v dobrih starih časih bile Babylove. Kupi se jih v šparu, pa še precej ugodne. Ampak ne Šparove plenice, LIBERO.




Pia67 -> RE: Babylove plenice - razočaranje (21.2.2006 21:28:43)

"stare" Babylove pleničke so bile res zakon vendar tudi nove niso tako slabe kakor nekatere opisujete. Trenutno imam v uporabi midi varjanto, ki je bila narejena januarja 2006 in so čisto OK. Brez pripomb, res pa je, da previjam punčko 6-7 dnevno, pač takrat ko se pokaka, brez kakca pa preživi v polulani plenički največ 3 ure. Ponoči je ne previjam, zjutraj omenjena plenička ne kaže prepuščanja, rita je suha, nikoli nisva imeli kakih spuščajev. je pa res, da tudi ostale vrste pleničk niso povzročale nobenih težav. Ne uporabljam pa robčkov za enkratno uporabo (razen, ko kje vandrava) ampak rito vedno umijem.

Pia




lelaval -> RE: Babylove plenice - razočaranje (21.2.2006 21:35:05)

Jaz tudi trenutno kupujem hagiske - so nekak najboljše.




bombonček -> RE: Babylove plenice - razočaranje (22.2.2006 11:21:59)

MI pa kupujemo samo pampers in smo zelo zadovoljni tako,da drugih nismo še poskusili.




Stran: [1]