|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby varuška
4.4.2008 13:10:59   
mala pikica
Zanima me, če slučajno katera ve za kakšno baby varuško, kjer je mogoče enoto, ki je pri otročku, polnit z adapterjem.

Sem imela varuško, kjer so se baterije v otroški enoti spraznile v 2 dneh in sem jo reklamirala. Zdaj pa me kliče en tip iz servisa in me hoče prepričat, da sem slaba mama, ker otroka puščam zunaj pred hišo user posted image user posted image user posted image Halooooo!!!! Kako si sploh upa to reči? Kaj misli, da bom imela otroka sredi pomladi zaprtega v hiši? Uh, sem jezna kot user posted image

V glavnem, bom zelo vesela, če bom dobila kje varuško, kjer bo možno otroško enoto polnit z adapterjem.

< Sporočilo je popravil mala pikica -- 4.4.2008 13:11:19 >


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baby varuška
4.4.2008 13:14:33   
kaya2007
angel care ima to varjanto. pa tudi še kakšen drug, težje je najti takega, ki ima obe enote za polnit user posted image  so pa imeli tudi takega v baby centru se mi zdi-nek slovenski proizvajalec.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baby varuška
4.4.2008 13:16:08   
Spark
Jaz imam od Philipsa in eno enoto je možno imeti priklopljeno na elektriko. Tako da na tej imaš možnost baterije ali pa elektriko. Ampak moja je že 3 l stara in mislim, da novejše imajo sigurno to možnost. 

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Baby varuška
4.4.2008 13:22:27   
metkica1
Jaz sem imela angel care pa se ga nesla nazaj, ker se ta enota pri otročku ne da polnit na adapter in so se baterije isto v 2 dneh spraznile.user posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baby varuška
4.4.2008 14:14:39   
Naja31
Jaz imam angel care in sta obe enoti  priključeni na elektriko, za vsak slučaj pa so notri tudi baterije. Je pa res, da so v glavni enoti baterije, ki se polnijo, vsakič ko jo postavim na podstavek, v otroški enoti pa so navadne baterije, ki so notri za vsak slućaj če zmanjka elektrike. ampak ta enota je itak vedno na istem mestu, zraven otrokove postelje, naokrog nosim glavno enoto.


(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Baby varuška
4.4.2008 14:19:37   
mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Jaz imam angel care in sta obe enoti  priključeni na elektriko, za vsak slučaj pa so notri tudi baterije. Je pa res, da so v glavni enoti baterije, ki se polnijo, vsakič ko jo postavim na podstavek, v otroški enoti pa so navadne baterije, ki so notri za vsak slućaj če zmanjka elektrike. ampak ta enota je itak vedno na istem mestu, zraven otrokove postelje, naokrog nosim glavno enoto.


Pa ravno tega ne razumem. Saj nimam otroka non stop v postelji. Ga imam zunaj v vozičku in bi rada ravno otroško enoto odnesla ven iz hiše, kjer ni elektrike.

Pa kaj res ni varuške, kjer bi bilo možno obe enoti polniti z adapterjem?

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baby varuška
4.4.2008 14:27:37   
januskica
mi imamo tudi tako, da je ena enota na adapter, druga pa na baterije. v bistvu lahko obe na baterije. je vseeno ktera. je pa iz Rutarja.
sem bla pa tudi jst jezna ku hudič k se je kar naprej praznla baterija. sem kupla une baterije za filat (drage ku hudič) in jih sedaj enostavno filam. mi je pa parkrat padla varuška na tla in sedaj manj prazni. po moje more bit nekje stik, ma se mi ni dalo jo nosit na servis, k je zdej boljš. veliko uspeha pri iskanju. user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baby varuška
4.4.2008 14:45:20   
ciklame
Hej!

Jest sem jih gledala v Bušiju take varuške, ki imajo lahko oboje na baterijo. So s kamero. Pa precej drage, ampak če so dobre? Mogoče jo katera ima in naj pove kakšne ima izkušnje.

lp

(odgovor članu januskica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Baby varuška
4.4.2008 15:02:52   
Eva*
Mi imamo tako: http://b2c.baby-center.si/Article.asp?ArticleID=174181

V tisto enoto, ki je pri otroku se lahko da baterije ali pa je v vtičnico. Če prav zastopim imščeš nekaj takega user posted image




_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Baby varuška
4.4.2008 15:11:34   
sonchek
Ne..če jaz prov zastopim ona išče varuško kjer se obe enoti lahko polnita...
No jaz morm rečt da ko sem jih iskala, se ne spomnim da bi kje tako videla..

Pa velik uspehov pri iskanju..pol pa še nam povej, če jo najdeš...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Baby varuška
4.4.2008 15:13:39   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Eva*

Mi imamo tako: http://b2c.baby-center.si/Article.asp?ArticleID=174181

V tisto enoto, ki je pri otroku se lahko da baterije ali pa je v vtičnico. Če prav zastopim imščeš nekaj takega user posted image











Otroška Varuška - Philips Avent (174181)






Cena:
124,99 € / 29.952,60 SIT

Akcija:
114,99 € / 27.556,20 SIT







user posted image



V košarico >








user posted image user posted image







doseg: 300 m,
dvosmerna komunikacija,
nočna lučka,
torbica.







Podroben opis izdelka



Otroška varuška Philips Avent vam nudi 24-urno pomoč in vam zagotavlja, da lahko svojega malčka vedno jasno slišite, brez motečih šumov. Tehnologija DECT izniči vse motnje radijske frekvence, ki jih povzročajo druge brezžične naprave, in zagotavlja jasen signal med enoto za starše in enoto za malčka. Otroška varuška Philips Avent omogoča dvosmerno komunikacijo med vami in vašim otrokom. Hkrati opravlja tudi funkcijo nočne lučke. Doseg otroške varuške je do 300 metrov. Baterije v starševski enoti so polnilne. V kompletu je tudi priročna torbica.

Tukaj jasno piše da so samo v eni enoti baterije za polnenje..tko da to ni to!!!

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Baby varuška
4.4.2008 16:10:11   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Jaz imam angel care in sta obe enoti  priključeni na elektriko, za vsak slučaj pa so notri tudi baterije. Je pa res, da so v glavni enoti baterije, ki se polnijo, vsakič ko jo postavim na podstavek, v otroški enoti pa so navadne baterije, ki so notri za vsak slućaj če zmanjka elektrike. ampak ta enota je itak vedno na istem mestu, zraven otrokove postelje, naokrog nosim glavno enoto.


Pa ravno tega ne razumem. Saj nimam otroka non stop v postelji. Ga imam zunaj v vozičku in bi rada ravno otroško enoto odnesla ven iz hiše, kjer ni elektrike.

Pa kaj res ni varuške, kjer bi bilo možno obe enoti polniti z adapterjem?


Pri mojem Angel care baby phonu ki je tudi senzor dihanja so v obeh enotah baterije za vsak slučaj oz za prenašanje okoli, obe pa sta priklopljeni na elektriko in se vmes še polnijo baterije. Lahko imaš obe enoti brez elektrike, ko pa jih priklopiš nazaj se baterije napolnijo - sigurna sem za starševsko enoto, baby enote pa ne premikava ampak imava tudi noter baterije za polnjenje in 99% se filajo tudi te..

http://www.angelcare.si/ac300.htm

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Baby varuška
4.4.2008 16:33:44   
kaya2007
Pri mojem Angel care baby phonu ki je tudi senzor dihanja so v obeh enotah baterije za vsak slučaj oz za prenašanje okoli, obe pa sta priklopljeni na elektriko in se vmes še polnijo baterije.


jaz imam tudi tega..ampak so v enem baterije na polnjenje, v drugem pa navadne baterije..

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Baby varuška
4.4.2008 18:34:57   
Eva*
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: Eva*

Mi imamo tako: http://b2c.baby-center.si/Article.asp?ArticleID=174181

V tisto enoto, ki je pri otroku se lahko da baterije ali pa je v vtičnico. Če prav zastopim imščeš nekaj takega user posted image






Otroška varuška Philips Avent vam nudi 24-urno pomoč in vam zagotavlja, da lahko svojega malčka vedno jasno slišite, brez motečih šumov. Tehnologija DECT izniči vse motnje radijske frekvence, ki jih povzročajo druge brezžične naprave, in zagotavlja jasen signal med enoto za starše in enoto za malčka. Otroška varuška Philips Avent omogoča dvosmerno komunikacijo med vami in vašim otrokom. Hkrati opravlja tudi funkcijo nočne lučke. Doseg otroške varuške je do 300 metrov. Baterije v starševski enoti so polnilne. V kompletu je tudi priročna torbica.

Tukaj jasno piše da so samo v eni enoti baterije za polnenje..tko da to ni to!!!


tako imam jaz. v eno enoti so baterije ki se filajo (tako kot mobitel, ga postaviš v tist za polnjenje) v dugo enoto pa lahko sam vstaviš baterije, če jih potrebuješ.

< Sporočilo je popravil Eva* -- 4.4.2008 18:36:25 >


_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Baby varuška
4.4.2008 22:37:20   
mala pikica
Točno tako, vse varuške imajo v starševski enoti baterije, ki se polnijo, v otroški enoti pa navadne baterije. Jaz ne razumem, zakaj tudi v otropki varuški ni baterij, ki bi jih bilo mogoče polnit user posted image Pa kaj tega nobena ne pogreša? Kaj imate vse otročke samo pri elektriki user posted image Naš Gašper je cel dan zunaj, na sončku, na svežem zraku...

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Baby varuška
5.4.2008 9:54:10   
Mat3ja22
mala pikica jaz imam takega, kjer se oba dela polnita z adapterji. kupila mi ga je Nadja v Nemčiji in je takrat prišela 120 evrov, potem pa sem si naknadno kupila še Angelcare za zaznavanje dihanja. tista varuška je full vredu, pa še 3 km naj bi nesla.


tu jo lahko vidiš, pride pa sedaj okoli 100 evrov. samo nevem če se jo da kupit pri nas
http://www.schwab.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Schwab-SchwabDe-Site/de_DE/-/EUR/SV_DisplayProductInformation-ArticleNo;sid=yNWXYQ6ndqdjYUlQ562Bo1v3Q1-63W-3BiDQIb8T-Bb6p_rXN2JjEfEQVARfkScHvuc=?ls=&ArticleNo=319952


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Baby varuška
5.4.2008 11:54:46   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

Pri mojem Angel care baby phonu ki je tudi senzor dihanja so v obeh enotah baterije za vsak slučaj oz za prenašanje okoli, obe pa sta priklopljeni na elektriko in se vmes še polnijo baterije.


jaz imam tudi tega..ampak so v enem baterije na polnjenje, v drugem pa navadne baterije..

Tudi mi imamo tega, pa mislim da se v otroški enoti baterije ne filajo...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Baby varuška
5.4.2008 11:58:05   
mala pikica
mat3ja, hvala, nekaj takega sem iskala. Ne vem, zakaj niso vse na tak način narejene. Je pa res, da če bom še dolgo iskala, potem je več niti rabila ne bom user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Baby varuška
5.4.2008 17:31:44   
kroky
No tale je sigurno in smo ga imeli pri mojem bratcu in se je odlično odnesel...brez problema smo šli okoli hiše:http://soncek.si/si/elektronska-varuska-know-how-sanjavcek-i3902.shtml, pa še cena je vsaj dokaj normalna.

Imava pa z mojim sedaj eno elektronsko varuško kupljeno v Avstriji (ima vse karakteristike zgornjega sanjavčka) in sva dala v Toyrusu 20eur in sva zadovoljna.

Sicer vem, da cena sploh ni važna...sam informativno ane, ker jaz sem tako ali tako mnenja, da so v Sloveniji podlo oderuški kar se otrok tiče:-(

lp Kroky

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Baby varuška
5.4.2008 17:44:59   
sandra85
mi imamo angelcare in smo ful zadovoljni!

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu kroky)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Baby varuška
5.4.2008 17:50:34   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

Točno tako, vse varuške imajo v starševski enoti baterije, ki se polnijo, v otroški enoti pa navadne baterije. Jaz ne razumem, zakaj tudi v otropki varuški ni baterij, ki bi jih bilo mogoče polnit user posted image Pa kaj tega nobena ne pogreša? Kaj imate vse otročke samo pri elektriki user posted image Naš Gašper je cel dan zunaj, na sončku, na svežem zraku...

Jaz k je moja zunaj sem zunaj z njo..nikoli je nebi same pustila, pa tud če je varuška zraven...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Baby varuška
5.4.2008 21:21:01   
mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Jaz k je moja zunaj sem zunaj z njo..nikoli je nebi same pustila, pa tud če je varuška zraven...

Da še mi ne bo slučajno tukaj katera rekla, da sem slaba mami, ker puščam otročka zunaj. Če bi videli, kje smo doma, bi ga vsaka brez problema pustila. Sicer pa je vedno na očeh, le slišim ga ne, ko se začne prebujat. Ko pa se čisto prebudi, pa ga slišijo tudi k sosedovim, samo takrat sem že ponavadi pri vozičku.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Baby varuška
5.4.2008 21:22:49   
mala pikica
kroky hvala, to iščem!!!

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Baby varuška
5.4.2008 22:52:09   
Mat3ja22
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Jaz k je moja zunaj sem zunaj z njo..nikoli je nebi same pustila, pa tud če je varuška zraven...

Da še mi ne bo slučajno tukaj katera rekla, da sem slaba mami, ker puščam otročka zunaj. Če bi videli, kje smo doma, bi ga vsaka brez problema pustila. Sicer pa je vedno na očeh, le slišim ga ne, ko se začne prebujat. Ko pa se čisto prebudi, pa ga slišijo tudi k sosedovim, samo takrat sem že ponavadi pri vozičku.



pikica nene se sekiraj. zgleda da ene nevedo v kakšnih lepih krajih živimo in da ni povsod tako grozno kot pri nekaterih. ti se jim samo ne pusti. in zato še zdaleč nisi slaba mama. 

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Katero ime vam je všeč?




Marija (14%)

Anamarija (52%)

Ivana (34%)


Število vseh glasov: 11496

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!