|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedeži
4.7.2007 8:10:59   
Tiamo
Moja 2 letnica si skoz "slači" pasove, ki gredo preko ramen oz. daje rokice ven in je potem pripasana samo čez pas. Tudi če pasove čist zategnem spravi rokice ven, tako, da moramo potem skoz ustavljati in jo pripasati nazaj. Zdaj pomaga, če ji rečem, da tega ne sme, ker bo policaj hud. Imamo Brevi avtosedež od 9 kg naprej.

A ima še katera tak problem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedeži
4.7.2007 8:52:42   
BLAŽIKA
Ja mi smo imeli iste težave, smo pa ji spredaj oba baseka skupaj zvezali z rutico, da niso več šli dol in je pustila pri miru ko je videla da ne gre.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedeži
4.7.2007 18:55:19   
mayci
Mi smo imeli pred kakšnim mesecem ravno tak problem. Sem bila že čisto izčrpana od neprestanega popravljanja pasov in opozarjanja.
Mali se je pa režal in tudi tisto s policajem ni kaj dosti pomagalo...
Je pa potem vse skupaj kar minilo (pribl.3 tedne) in zdaj se niti ne spomni več na kaj takega in je lepo pripet!

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedeži
5.7.2007 7:50:30   
Lenny
A poznate kakšnega policaja? Naš taveliki je pri prehodu v III. skupino sedežev naenkrat ugotovil, da se lahko sklanja v sredino in gleda naprej med sedeži. Nobeno opozarjanje ni zaleglo za 100%.
Potem pa so meni enkrat pogledali ven rogovi in sem avto ustavila čisto naključno pri prvih policajih, ki so kdo ve zakaj stali ob cesti. Na srečo je policaj pokapiral stvar po prvih dveh stavkih in mali je zadevo vzel smrtno resno. Ko je obljubil, da bo v stolu sedel tako kot je treba, mu je možakar podaril še medvedka policista, ki bo pazil na obnašanje v avtu.
Aleluja!!! Od takrat je mir. Star pa je bil približno tri leta, tako da za ta male ne vem, kakšen učinek bi imela takšna akcija, morda pa pride prav čez kakšno leto.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedeži
5.7.2007 9:21:48   
Nixxon
Hehe, dobr si tole poštimala. user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedeži
5.7.2007 9:25:08   
pety78
user posted image user posted image user posted image Lenny, zakon! To si pa splača zapomniti. user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?