|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avokado
12.2.2005 14:32:41   
taj2004
Danes sem kupila avokado, pa nimam pojma kako se ga pripravi??? Rabim pomoc:(( Se ga skuha mogoce?

Hvala za pomoc:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Avokado
12.2.2005 14:41:00   
babylove
Oj!

Ne vem, če se ga skuha tudi, vsekakor pa se ga lahko je surovega, kot vsako drugo sadje. Brez olupka seveda :)- Lahko pa narediš iz njega mehiško omako oz. namaz guacamole, ampak moraš dodat mešanico začimb. To omako pa potem ješ s tortiljami. Drugega pa jaz ne znam naredit iz avokada.

Pa dober tek!

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Avokado
12.2.2005 15:49:22   
willma
Kuhati ga ni potrebno! Kar surov je užiten;)

Nekateri ga uporabljajo namesto masla, drugi ga dodajajo v omako, pa avokadov pire (samo zmiksaš in po želji dodaš začimbe), enostavno dodatek k mesu (tako kot surova zeljenjava ali sadje),....
Malo dolišlije pa bo;)

lp
:angel:Kolenci:hudicek:

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Avokado
12.2.2005 15:53:44   
frutka_
Zelo okusen je avokado v solati s čičeriko, ali pa samo avokado in kakšno sadje, jogurt...v bistvu je zelo enaostaven in okusen za uporabo. Samo olupiš ga in poješ. Lahko ga ponudiš malemu tudi, da ga samostojno je. Jaz ga Filipu đe dam pa on to počasi packa in razstavlja na prafaktorje.

Dober je tudi s piščancem

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Avokado
12.2.2005 16:03:25   
analizapola
Zelo dober je avokadovo meso z limoninim sokom.

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Avokado
12.2.2005 16:37:31   
taj2004
Ce pa je tako trd da se ga z vilico sploh ne da spestat:((

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Avokado
12.2.2005 17:07:37   
al1*
Če je avokado trd, še ni zrel in tudi ni glih dober. Trd avokado dam jaz za par dni v košarico z jabolki, da se zmehča. Zrel je, ko je na vrhu, tam kjer je odtrgan mehak. Takoj ko ga olupiš, ga moraš pokapljat z limonovim sokom, sicer počrni.

Jaz sem veliki ljubitelj avokada
:love:. Najraje ga imam narezanega na koščke, zraven pa hrustljavi polnozrnati kruh in mocarelo.
Omenile so ti tudi že guacamole: avokado speštaš z vilico, dodaš so, kislo smetano, žličko majoneze (ni nujno), na majhne koške narezano svežo papriko, paradižnik in kumarico.
Včasih naredim tudi solato: na koščke narezan avokado, zelena in rdeča paprika, koruza, začinjeno z olivnim oljem.

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Avokado
12.2.2005 17:21:31   
wawa
Tole se sliši super.
Jaz sem ga dosedaj namazala na maslo na kruhu pa pokapala s limoninim sokom pa posolila - je super, ampak zdaj bom pa probala tele vaše recepte......

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?