|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Apple ipad 4
17.2.2013 19:09:20   
ona
Otroci zbirajo denat za nakup te tablice zgoraj. Jaz sem itak skeptik,zato me zanima ali naj si jo kupijo ali ne.Ima 16Gb,kar se meni zdi kar malo prostora,priznam pa,da sem laik za te novodobne naprave. Kaj pravite,je ok al ne? Cena se mi zdi,da je okrog 450€.
Če mene vprašate bi raje prenosnika vzela kot tole ali pač naj tole kupimo?Verjetno bosta otroka igrala igrice,hčerka tudi kaj brala,tako da ne vem kaj nardit user posted image
Hvala za vaše odgovore!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Apple ipad 4
17.2.2013 20:55:57   
ona
Nobeden ne ve user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Apple ipad 4
17.2.2013 21:08:45   
Paštetka
Za igrice, branje, splet, pošta... Odličen.
Mi ga imamo večkrat kot drugi TV, ko je prvi zasedeni user posted image

Pri nas notesnik stoji. Ga več nihče ne vzame v roke odkar imamo iPad. Imamo pa ogromni igric naloženih. Super je tudi, če imaš več applovih naprav, da ko en program kupiš, ga lahko na vseh inštaliraš. Pa dosti ceneje je.

Je pa res, da kakšne diplomske naloge ne moreš delati z njim.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Apple ipad 4
18.2.2013 8:42:21   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Za igrice, branje, splet, pošta... Odličen.
Mi ga imamo večkrat kot drugi TV, ko je prvi zasedeni user posted image

Pri nas notesnik stoji. Ga več nihče ne vzame v roke odkar imamo iPad. Imamo pa ogromni igric naloženih. Super je tudi, če imaš več applovih naprav, da ko en program kupiš, ga lahko na vseh inštaliraš. Pa dosti ceneje je.

Je pa res, da kakšne diplomske naloge ne moreš delati z njim.



podpis!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Apple ipad 4
18.2.2013 8:49:01   
urška

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Je pa res, da kakšne diplomske naloge ne moreš delati z njim.



To pa danes lahko itak kar kupis :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Apple ipad 4
18.2.2013 9:09:25   
Paštetka
user posted image user posted image user posted image

Še to...meni je super, ko je ogromno original igric zastonj. Poleg tega so igrice tudi poučne: moja dva se učita angleško, logiko, matematiko, abecedo, pravilno pisanje, ....torej ga uporaljamo tudi kot učni pripomoček. Če je že kaj za plačati je to okrog enega evra. Ampak kot sem napisla, dovolj jih je brezplačnih. Zdaj smo ravno zastonj dol potegnili Filipa Flisarja Ski Cros.user posted image

Npr. Pri PSP, pa so igrice drage kot žafran.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Apple ipad 4
18.2.2013 10:05:26   
ona
Sej tudi to me zanima,da je malo poučen...kaj pa jezik,je vse v angleščini ali so npr. nastavitve tudi v slovenščini?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Apple ipad 4
18.2.2013 10:14:52   
thaiss
mi tudi pobiram free igrice dol, ali pa kakšne za smešnih 0,80€
dej mi prosim namigni katere poučne imaš naložene, da prebrskam, ker moja dva najdeta samo razne moto crose, skoke, fuzbal ....

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Apple ipad 4
18.2.2013 11:02:05   
Paštetka
ABC Print - tukaj sta se učila pisati črke
Vocabulary Game - učenje angleščine (ful dobro. Učenje pisanja, izgovorjave, besed...)
Domino Math, Kids Math, Dino Math, Math Kids, Simpl Math - matematika
Sticker Sudoko, Unblock Me - logika
2nd Grade
Kids Origami - origami iz papirja
Monkey- igra mlin, Ludo - človek ne jezi se
Vislice - slovenske
4 v vrsto, tri v vrsto (angleški)
1001 pravljica Lille Prap - slovensko, plačljiva

Mala rada igra spomin, puzzle, ki imaš vse teme (hello Kitty...kaj ti srce poželi)
Pa za fantke Ben ten igrice...ipd..
Moj mali trenutno igra fusbal, ati smuča (ena je ko tako kot so tekme letos, tako ti sproti isti dan odpira proge. Prej ti ne odpre proge), pa golf, pa smučarski skoki so aktualni. Jaz pa bubblam, pa sudoku. Angry birds, smo pa že vse prerešetali user posted image

Ogromno je tega. Jaz vtipkam tam ko je Edukation pa potem brskam in loadam kar je primerno za trenutno starost. Ko sepa naveličata ali osonita,pa preprosto zbrišem.

Siol imaš naloźen? Preko tega programa gledaš kot Tv vse programe.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Apple ipad 4
18.2.2013 11:42:09   
skuštrana
Paštetka, tele tvoje igrice bom pa porabila, ker meni se ne da nič kaj iskat, tako da imamo eno igrico in konec user posted image

Še avtorici - ipad je super ze brzinsko surfanje po netu, pa za zamotit otroke s kakšno igrico, mi ga včasih naštimamo v avtu če gremo kam daleč da pogledajo kakšno risanko, film... Za pisanje kakšnih dolgih sestavkov pa ni, jaz še na forumu full težko z njim funkcioniram.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Apple ipad 4
18.2.2013 12:13:17   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Še avtorici - ipad je super ze brzinsko surfanje po netu, pa za zamotit otroke s kakšno igrico, mi ga včasih naštimamo v avtu če gremo kam daleč da pogledajo kakšno risanko, film... Za pisanje kakšnih dolgih sestavkov pa ni, jaz še na forumu full težko z njim funkcioniram.


za pisanje pa res ni.....jaz pišem 10 prstno in zelo hitro....in se na i-pada pri pisanju nikakor ne morem navaditi.....user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Apple ipad 4
18.2.2013 13:16:08   
Paštetka
Se strinjam z liliano. Za tstega, ki tipka z enim prstom, ne bi mogli biti težav.
Sama sem sicer uporabljam recimo 8 prstov user posted image , ampak na iPadu žal samo dva. user posted image pa ogromno napak naredim pri pisanju, sploh pri hitrem tipkanju, presledkih...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Apple ipad 4
18.2.2013 14:00:29   
thaiss
Paštetka full ti hvala!! sej nekatere od teh že ima, ne pa toliko.
pri nas je tudi sedaj in smuanje, to ko ti vsak dan sproti odpira proge in pa basket



_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Za deklico
pipika 13

Katero ime vam je najbolj všeč?

Julija (41%)

Rebeka (15%)

Zoja (44%)


Število vseh glasov: 481

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!