Apple ipad 4 (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


ona -> Apple ipad 4 (17.2.2013 19:09:20)

Otroci zbirajo denat za nakup te tablice zgoraj. Jaz sem itak skeptik,zato me zanima ali naj si jo kupijo ali ne.Ima 16Gb,kar se meni zdi kar malo prostora,priznam pa,da sem laik za te novodobne naprave. Kaj pravite,je ok al ne? Cena se mi zdi,da je okrog 450€.
Če mene vprašate bi raje prenosnika vzela kot tole ali pač naj tole kupimo?Verjetno bosta otroka igrala igrice,hčerka tudi kaj brala,tako da ne vem kaj nardit [sm=zmeden.gif]
Hvala za vaše odgovore![sm=smiley1.gif]




ona -> RE: Apple ipad 4 (17.2.2013 20:55:57)

Nobeden ne ve [sm=zmeden.gif]




Paštetka -> RE: Apple ipad 4 (17.2.2013 21:08:45)

Za igrice, branje, splet, pošta... Odličen.
Mi ga imamo večkrat kot drugi TV, ko je prvi zasedeni [sm=smiley36.gif]

Pri nas notesnik stoji. Ga več nihče ne vzame v roke odkar imamo iPad. Imamo pa ogromni igric naloženih. Super je tudi, če imaš več applovih naprav, da ko en program kupiš, ga lahko na vseh inštaliraš. Pa dosti ceneje je.

Je pa res, da kakšne diplomske naloge ne moreš delati z njim.




thaiss -> RE: Apple ipad 4 (18.2.2013 8:42:21)

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Za igrice, branje, splet, pošta... Odličen.
Mi ga imamo večkrat kot drugi TV, ko je prvi zasedeni [sm=smiley36.gif]

Pri nas notesnik stoji. Ga več nihče ne vzame v roke odkar imamo iPad. Imamo pa ogromni igric naloženih. Super je tudi, če imaš več applovih naprav, da ko en program kupiš, ga lahko na vseh inštaliraš. Pa dosti ceneje je.

Je pa res, da kakšne diplomske naloge ne moreš delati z njim.



podpis!




urška -> RE: Apple ipad 4 (18.2.2013 8:49:01)


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Je pa res, da kakšne diplomske naloge ne moreš delati z njim.



To pa danes lahko itak kar kupis :)




Paštetka -> RE: Apple ipad 4 (18.2.2013 9:09:25)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Še to...meni je super, ko je ogromno original igric zastonj. Poleg tega so igrice tudi poučne: moja dva se učita angleško, logiko, matematiko, abecedo, pravilno pisanje, ....torej ga uporaljamo tudi kot učni pripomoček. Če je že kaj za plačati je to okrog enega evra. Ampak kot sem napisla, dovolj jih je brezplačnih. Zdaj smo ravno zastonj dol potegnili Filipa Flisarja Ski Cros.[sm=smiley36.gif]

Npr. Pri PSP, pa so igrice drage kot žafran.




ona -> RE: Apple ipad 4 (18.2.2013 10:05:26)

Sej tudi to me zanima,da je malo poučen...kaj pa jezik,je vse v angleščini ali so npr. nastavitve tudi v slovenščini?




thaiss -> RE: Apple ipad 4 (18.2.2013 10:14:52)

mi tudi pobiram free igrice dol, ali pa kakšne za smešnih 0,80€
dej mi prosim namigni katere poučne imaš naložene, da prebrskam, ker moja dva najdeta samo razne moto crose, skoke, fuzbal ....




Paštetka -> RE: Apple ipad 4 (18.2.2013 11:02:05)

ABC Print - tukaj sta se učila pisati črke
Vocabulary Game - učenje angleščine (ful dobro. Učenje pisanja, izgovorjave, besed...)
Domino Math, Kids Math, Dino Math, Math Kids, Simpl Math - matematika
Sticker Sudoko, Unblock Me - logika
2nd Grade
Kids Origami - origami iz papirja
Monkey- igra mlin, Ludo - človek ne jezi se
Vislice - slovenske
4 v vrsto, tri v vrsto (angleški)
1001 pravljica Lille Prap - slovensko, plačljiva

Mala rada igra spomin, puzzle, ki imaš vse teme (hello Kitty...kaj ti srce poželi)
Pa za fantke Ben ten igrice...ipd..
Moj mali trenutno igra fusbal, ati smuča (ena je ko tako kot so tekme letos, tako ti sproti isti dan odpira proge. Prej ti ne odpre proge), pa golf, pa smučarski skoki so aktualni. Jaz pa bubblam, pa sudoku. Angry birds, smo pa že vse prerešetali [sm=smiley36.gif]

Ogromno je tega. Jaz vtipkam tam ko je Edukation pa potem brskam in loadam kar je primerno za trenutno starost. Ko sepa naveličata ali osonita,pa preprosto zbrišem.

Siol imaš naloźen? Preko tega programa gledaš kot Tv vse programe.




skuštrana -> RE: Apple ipad 4 (18.2.2013 11:42:09)

Paštetka, tele tvoje igrice bom pa porabila, ker meni se ne da nič kaj iskat, tako da imamo eno igrico in konec [sm=smiley36.gif]

Še avtorici - ipad je super ze brzinsko surfanje po netu, pa za zamotit otroke s kakšno igrico, mi ga včasih naštimamo v avtu če gremo kam daleč da pogledajo kakšno risanko, film... Za pisanje kakšnih dolgih sestavkov pa ni, jaz še na forumu full težko z njim funkcioniram.




liliana -> RE: Apple ipad 4 (18.2.2013 12:13:17)

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Še avtorici - ipad je super ze brzinsko surfanje po netu, pa za zamotit otroke s kakšno igrico, mi ga včasih naštimamo v avtu če gremo kam daleč da pogledajo kakšno risanko, film... Za pisanje kakšnih dolgih sestavkov pa ni, jaz še na forumu full težko z njim funkcioniram.


za pisanje pa res ni.....jaz pišem 10 prstno in zelo hitro....in se na i-pada pri pisanju nikakor ne morem navaditi.....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Paštetka -> RE: Apple ipad 4 (18.2.2013 13:16:08)

Se strinjam z liliano. Za tstega, ki tipka z enim prstom, ne bi mogli biti težav.
Sama sem sicer uporabljam recimo 8 prstov [sm=smiley36.gif], ampak na iPadu žal samo dva. [sm=jezicek.gif] pa ogromno napak naredim pri pisanju, sploh pri hitrem tipkanju, presledkih...




thaiss -> RE: Apple ipad 4 (18.2.2013 14:00:29)

Paštetka full ti hvala!! sej nekatere od teh že ima, ne pa toliko.
pri nas je tudi sedaj in smuanje, to ko ti vsak dan sproti odpira proge in pa basket





Stran: [1]