|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Antibiotik - spet!
16.3.2007 10:32:09   
Anonimen
 Včeraj se je naš mali tako čudno obnašal. Zvečer pa je začel kašljati in iz nosa mu je začel ven letet ko je kihnil. Pa kar nekaj mu je hropelo v pljučkih. In smo se odpravli na urgenco. Seveda smo čakali kot nori, tamal že zaspan in siten...da ne govorim o katastrofalnem zdravniku, ki po mojem mnenju sploh ne zna z otroki...Seveda smo spet dobili Hiconcil (kot pred 2 mesecema ko je bil prehlajen). Spali smo do dveh zjutraj skoraj nič potem pa začuda kar v redu. Sem mu tudi kar precej dvignila vzglavnik, dala par kapljic fiziološke v noska...Se mi zdi da je že malce boljše. Ampak izgleda, da znajo dohtarji samo z antibiotiki pomagat. Pa tko majčkeni ko so naši pikeci. Danes je star 5 mesecev. Bogi.
Če imate še kakšen nasvet kako ga čimprej pozdravim...prosim.
Upam, da ste ostali zdravi in uživate v sončku. Uživajte še namesto nas.

LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Antibiotik - spet!
16.3.2007 10:37:37   
blak
Pravkar sem odgovorila na temi prosim za nasvet. Poglej tam, če ti lahko kaj pomaga.
Lepo se pozdravita.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Antibiotik - spet!
16.3.2007 14:56:22   
Anonimen
Glede na to, da vidim od kod si, sklepam, da imaš istega pediatra kot moj oz. možev nečak. Ta bogi revež je non stop na antibiotikih, za vsak kihec mu ga predpiše, ker drugega, kot recept napisat, ta dohtar očitno ne zna. In je mali odporen na vse antibiotike in non stop bolan, neodporen, da ne moreš verjet.

(odgovor članu blak)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Antibiotik - spet!
16.3.2007 15:42:46   
Anonimen
Sej pediatrinja je čist ok, ampak tisti dežurni zdravnik, ki je bil pa včeraj je bil pa za odstrel. Naj ti namignem - včasih je bil direktor ZD.
Dober datum novega člana imaš - upam da bo vse ok. Bo potem user posted image  user posted image ? (777 je user posted image  število - če verjameš v to. Jaz ne!)

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Antibiotik - spet!
16.3.2007 21:07:46   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: barby84

Dober datum novega člana imaš - upam da bo vse ok. Bo potem user posted image  user posted image ? (777 je user posted image  število - če verjameš v to. Jaz ne!)


Malo mimo teme-kolikor jaz vem, je 666 hudičevo številouser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Antibiotik - spet!
17.3.2007 11:32:44   
Anonimen
Upssss! Tole pa je bil kiks stoletja. Se zelo opravičujem! Eya hvala, ker si me opozorila. Hotla sem rečt da je to pravljično število. Ne vem kje sem user posted image  dobila. Pardon!!!!

LP

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Antibiotik - spet!
17.3.2007 22:35:31   
Anonimen
No, pravljično se lepše sliši, ja.user posted image Upam, da res ne bo kak hudiček, falot mali.user posted image
Potem pa možno, da je bil od nečaka dohtar dežuren. Zanjga vem, da še skoz vrata dobr ne prideš, pa že recept za antibiotik piše.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Koga boste letos obdarovali?
Spark



Otroke (31%)

Moža/ženo in otroke (54%)

Starše (6%)

Prijatelje (3%)

Nikogar (5%)


Število vseh glasov: 329

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!