|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali katera dejansko uživa v službi?
5.4.2008 18:56:50   
nu_tella
Zanima me kako gledate na svojo zaposlitev.
Ali v njej uživate? Je to, to kar ste nekoč sanjale, da to bo?
Ali iščete kaj boljšega, ker veste, da to delo ni za vas in točno veste kaj bi rade počele?
Ali pač na službo gledate kot na "nuno zlo" in opravite 8 h in greste domov in se ne preveč sekirate kaj v službi počnete.

Pa zanemarmo tise malenkosti ki vedno bodo obstajale in preprečile, da bi bila služba idealna user posted image

Sama sem trenutno tko zmedena, da sploh ne vem, kaj bi rada počela in mi je mogoče trenutno zadosti, da hodim v službo, opravim kar moram (iz z veseljem še kaj drugega) ampak vem, da to ni to kar si v življenju želim. Vendar ne vem kaj bi blo tisto kar si želim user posted image  (če pustimo ob strani željo po vzgojitelici, ki ni realna - ker sem totalno drugo smer študirala). Pa razumi me če hočeš user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
5.4.2008 18:59:38   
Pikec
Ali katera dejansko uživa v službi


Ja jst.

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
5.4.2008 19:00:31   
Anonimen
Jaz tudi še ne vem, kaj bi rada v življenju. Ampak to kar sedaj delam, mi je super. Uživam v delu. In tudi na splošno uživam, ko delam. Karkoli. Ubija me, če sem doma.

(odgovor članu nu_tella)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
5.4.2008 19:01:36   
Dream
Moja služba je takšna, da mi ustreza, ker je vsaj malo razgibana. Obdobje, ko se je pojavila enoličnost, sem komaj preživela, saj sem bila sita sama sebe. Sem pa dostikrat takšne volje, da me služba ne izpopolnuje in potem dneve napolnim še s stavrmi, ki me osrečujejo, pa čeprav se gre samo za mojo dušo. Sicer pa me v službi najbolj motijo odnosi. Če bi se to popravilo, potem bi skoraj lahko rekla, da je služba idealna in da grem vsako jutro z veseljem od doma. 

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
5.4.2008 19:05:39   
Carovnica Mica
JEST TUDI UŽIVAMuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
5.4.2008 19:11:35   
Čupka
Ne, ne uživam. Mi ni zoprna, ampak ne delam zase. Ne delam za svoje zadovoljstvo in za svojo dušo, ampak delam, ker pač moram. V drugih stvareh najdem veliko več zadovoljstva.

(odgovor članu Carovnica Mica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
5.4.2008 19:14:34   
nu_tella
Ja superca za vse vas, ki uživate user posted image

Hkrati pa še večji user posted image  zame ker sem 30 in kar ne vem kaj bi...
Mislim ena taka "depresija" me je prijela. V službi sem trenutno za določen čas (prejšnjo sem pustila samo zaradi groznih odnosov, drugače mi je bilo delo všeč). Tukaj se iz dneva v dan ne ve kaj bo. Trenutno imam dve ponudbi odprti za dva čisto razčlična dela in ni da ni da se ne morem odločiti...

Ne me razumet kot, da bi rada čimmanj delala in čimveč denaraj zaslužila. Itak bi se rada počutila koristno in delal koristne zadeve. Samo vse mi pade v vodo, ko vidim, da kot en javni uslužbenec, ki izvaja neko uredbo in se j... s pozivi zaslužim lahko več kot en revizor, ki dela petke in svetke...

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Carovnica Mica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
5.4.2008 19:20:48   
SaaS
Jaz uživam. Plačano imam bolj mizerno, tako da bi že zdavnaj ušla, če bi mi bilo samo delo dolgočasno in zateženo. Zenkrat prevlada veselje do dela...

Sem pa že opravljala delo, ki mi je bilo še bolj všeč. A žal se nereden urnik dela ni ujemal s statusom mlade mamice in kolikor toliko urejenim družinskim življenjem (vsaj po mojem mnenju in moji predstavi).

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
5.4.2008 19:39:10   
Mišni
Ja, meni je delo ful všeč in uživam v njem. Če ga le ni preveč. Ker takrat pa začnejo potem živci popuščat.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
5.4.2008 19:53:31   
Anonimen
Večinoma uživam, pridejo pa tudi dnevi ko ne. Ni to to kar sem sanjala da bom delala, še manj je to to kar sem študirala, je pa zelo zanimivo, razgibano, ravno prav odgovorno, solidno plačano, pa s super kolektivom.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
5.4.2008 20:19:42   
krfjolca
Jaz sem v tem "fohu" šele začela, ampak zaenkrat mi je zakon user posted image . Nisem si mislila, da se bom našla v tem (me pa štipendija zavezuje, da sem vsaj toliko časa tu, kot sem jo prejemala), zdaj pa mi je ful všeč.

No, kljub temu, da uživam, grem tudi zelo rada domov, ko je konec user posted image

< Sporočilo je popravil krfjolca -- 5.4.2008 20:20:46 >


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
5.4.2008 20:19:55   
Anonimen
Jaz uživam. Čisto drugo je, za kar sem študirala, ampak imam delo rada zaradi prijetnih ljudi, ki jih na delu srečujem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
5.4.2008 20:22:59   
Gina
Meni je po 15. letih dela še vedno fajn. Če bi delala zgolj zato, da bi gledala na uro,kdaj bo konec, bi se mi zmešalo zraven. V službi bi moralo biti vsakemu fajn, pa bi vsi lažje živeli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
5.4.2008 20:34:39   
KBM
Jaz tudi uživamuser posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
5.4.2008 21:08:05   
atanja
AJz tudi padam v depresijooo kar se službe tiče. res sem ful rada delala prej. Pol sem zanosila in zdaj valda manj delam ker mam malega. Poseldično so se zaradi bolnišk(beri 1 bolniška na 6m) začeli krhati odnosi. To je ubistvu bistvo zakaj sen tako obupana. Hitro so se pozabili moji celodnevnišihti pa sem ta december bla po 12h.
Pa včasih sem tok delala da mela zaradi nadur solidno plačo. Zdaj pa k delam normalno pa mam ful mal, sekiram se pa več zato k nimamo urejenega kadra... Pol pa ni v urniku vse pokrit in se mi zdi da bi se lahko ubadala s čim bolj pomembnim.. 

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
5.4.2008 22:03:44   
dulcinea
Če bi bilo moje delo samo v razredu, potem b uživala. Ker pa moram pisati priprave, hoditi na sestanke itd., mi pa uniči vso voljo. Sicer pa kakor kakšno leto, odvisno od generacije otrok in od sodelavcev/šefa.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
5.4.2008 22:08:32   
pika74
Jst najbolj uživam takrat, ko dobim povišico al pa dodatno plačo user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
5.4.2008 22:22:57   
karmy
Jaz tudi včasih uživam, vendar so pa dnevi, ko misliš da imaš opravka s samimi norci in komaj čakaš da končaš z delom. Jaz uživam delo s strankami, vendar po 100 na 8 ur je pa krepko preveč, in vsakič različne...bi raje mela ene ustaljene stranke, potem bi pa uživala

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
5.4.2008 22:57:24   
katjandraž
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Če bi bilo moje delo samo v razredu, potem b uživala. Ker pa moram pisati priprave, hoditi na sestanke itd., mi pa uniči vso voljo. Sicer pa kakor kakšno leto, odvisno od generacije otrok in od sodelavcev/šefa.


Kolk te štekam!user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
6.4.2008 0:07:37   
Olivija
treutno mi je čisto ok. Imam sicer deloven vikend, ker se pripravljam na naslednji sestanek, ampak mi "nočno delo" paše .user posted image

Zmedo imam pa tudi jaz, ker se moram do septembra odločiti kako naprej, pravosodni, magisterij ali pa samo druga služba  (sem že 2x prestavila sodno pripravništvo in svoj limit izkoristila). Bomo videli, mogoče bom dobila kakšen "hint" od tam zgoraj ... user posted image

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
6.4.2008 0:11:28   
* Mateja *
Pravjo da mi mora biti moje delo všeč, da ga moram ljubit, ....
pa še ne vem kako bo, ker ne delam. Vzgojitelj sem namreč in vem da mi bo delo moralo biti všeč, če ne bo brez veze da sem tam, ker mulčki nebojo nič odnesli od mene!

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
6.4.2008 10:26:00   
jer.za.
Sicer pa me v službi najbolj motijo odnosi. Če bi se to popravilo, potem bi skoraj lahko rekla, da je služba idealna in da grem vsako jutro z veseljem od doma.

Jaz se čisto podpišem pod tole. Glede da to da nas je zelo malo zaposlenih, pa še to samo ženske, je to eno samo veliko opravljanje in metanje polen pod noge, namesto da bi držale skupaj in si pomagale.
Samo delo na splošno mi pa zelo paše, je razgibano, malo v pisarni, malo na terenu,delo od 7.00 do 15.00, dva -trije vikendi letno, plača dobra.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
6.4.2008 10:36:42   
karmy
Pri ženskah je metanje polen pod noge veliko bolj pogosto kot pri moških kolegih... Sem pa raje v večino moškem kolektivu, je veliko lažje delati. 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
6.4.2008 11:37:24   
nu_tella
Ja Olivia tudi jaz upam na kakšn namig od tamzgori user posted image  pa ga ze 30 let ni user posted image  ampak upanje umre zadnje, a ne user posted image  
Zakaj bi pa menjala službo, če ti je v tej ušeč delo? Zaradi novih izzivov in probanja nečesa drugega, ki ti bo mogoče še bolj všeč kot to kar delaš zdaj?

Mi je pa zelo "čudno", ker mi vsi pravjo, da nimam kaj razmišlajt, če se mi napram zdejšnji službi za določen čas 1 leta in brez kakršnihkoli obljub za naprej, ki pa na razgovoru so bile, ponuja služba za  določen čas 10 let, višjo plačo, možnost izobraževanja, sicer samostojno delo, amapk se bom vsaj kaj pametnega naučila... kaj te briga kaj delaš in če si to študiral ali ne. Če si naredu fax pomeni, da si dojemljiv za stvari in se boš potrudu narest stvari prav. Če ti pač ne bo ok iščeš naprej, kar je pa itak lažje če maš 10 let časa za to kot pa sam 8 mescov user posted image  Lahko sicer čakaš na naslednjo priložnost samo ni nujno da se bo v 8 mesecih pojavla.

Karmy moj vedno pravi "ženske bi se pobile med sabo brez pardona, sam da nas skupi pustijo" user posted image  Jaz sicer nisem taka (se rajš umaknem kot kregam) sam se čisto strinjam z njim in s tabo. Zakaj metat polena pod noge, ko noben nima nič dobrega od tega. Sej je le job. Sej smo kolektiv zato da neki skupi nardimo, sej se gledajo naši skupni doežki... ampak ene punce očitno tega še niso dojele...user posted image  

user posted image  vsem, ki vesta kaj bi rade delale in dejansko uživate v službi... dobro deljate še naprej user posted image


_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
6.4.2008 11:40:50   
nu_tella
Mateja a prakse pa še nisi imela, da bi malo "sprobala" delo vzgojitelice... no sej itak je na koncu tudi full odvisno v kakšen kolektiv prideš.... Držim pesti, da kmalu najdeš službo in da ti bo delo všeč user posted image

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Suši
Oceania

Ali radi jeste suši?

Ja (11%)

Ne (43%)

Ne poznam (46%)


Število vseh glasov: 431

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!