|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
28.4.2008 13:08:02   
nu_tella
RoZala iz vseh Olvijinih postov sem razumela 31.6. kot 31.6.2008 ko bo konec predsedovanja Slovenije EU...
Olivija popravi me če sem te narobe razumela.

Ja sej to je problem...če ne poznaš nekoga ki dejansko dela v podjetju/ministrstvu... kamor se odpravljaš je težko presodit (šefa, sodelavce, dejansko delo, ki ga boš počel,...)... ma bo že...

Jaz itak verjamem da tudi sanjske službe niso sanjske službe, zmeri pride nekaj vmes, kar ni ok...



_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
28.4.2008 14:53:27   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: nu_tella

RoZala iz vseh Olvijinih postov sem razumela 31.6. kot 31.6.2008 ko bo konec predsedovanja Slovenije EU...
Olivija popravi me če sem te narobe razumela.




točno tako 31.6.2008. Trenutno še bolj, ker so vsi totalno živčni in se bomo med seboj pobili.

nu_tella tebi pa srečno v novi službi!  user posted image  In čakamo poročilo. user posted image

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
28.4.2008 15:17:21   
frutka_
V glavnem se imam res lepo. Pridejo pa dnevi, ko se sprašujem kaj delam tukaj?user posted image
Ampak načeloma imam lepo službo.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
28.4.2008 16:04:31   
Anonimen
RoZala iz vseh Olvijinih postov sem razumela 31.6. kot 31.6.2008 ko bo konec predsedovanja Slovenije EU...
Olivija popravi me če sem te narobe razumela

31.6. ne obstajauser posted image  ne 2008, ne 2009, ne 2010, ...user posted image

(odgovor članu nu_tella)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
29.4.2008 8:24:37   
RoZala
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

RoZala iz vseh Olvijinih postov sem razumela 31.6. kot 31.6.2008 ko bo konec predsedovanja Slovenije EU...
Olivija popravi me če sem te narobe razumela

31.6. ne obstajauser posted image  ne 2008, ne 2009, ne 2010, ...user posted image



BINGO! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
29.4.2008 9:05:38   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: RoZala

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

RoZala iz vseh Olvijinih postov sem razumela 31.6. kot 31.6.2008 ko bo konec predsedovanja Slovenije EU...
Olivija popravi me če sem te narobe razumela

31.6. ne obstajauser posted image  ne 2008, ne 2009, ne 2010, ...user posted image



BINGO! user posted image  user posted image  user posted image


pa še res je. user posted image  Mogoče bi ga pa uvedli, samo ne letos. user posted image Bomo pa vsaj prej fertig.

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
29.4.2008 10:37:19   
nu_tella
Olivija upam da bo poročilo uredu...pustimo se presenetiti do 1.11.2008 ko končam poskusno dobo...

ne vem al sem jaz čudna al kaj, ampak jaz hočem v službi neki "koristnega" počet ne "kr neki" (vem da sta ta dva poljma lahko pri vsakemu drugače interpretirana) ... zato tudi menjujem sluzbo... pač plača bo mal višja,...sam zanjo bom tudi dosti bolj garala... eni mi pravjo, da sem "zmešana ker to počnem"...

Torej Olivija, nam dvema, in vsem ostalim, ki iščete "idealno službo" dosti user posted image  in se tipkamo ob spremembah user posted image  da se mal vzpodbujamo.


p.s.1.  pa ne se pobit med sabo...
p.s. 2. a si se odločla za "pripravništvo na sodišču" al odhod med "pravnike oz. odvetnike"?

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
29.4.2008 12:30:48   
dory
Mislim,da v nobeni službi nisem bla tko nesrečna kot v tej...padem v depresijo vsako nedeljo zvečer ....iščem drugje v upanju na boljše čase :

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
29.4.2008 12:45:17   
kovač
Ja trenutno zelo uživam, ker sem z vami!

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
29.4.2008 15:18:33   
skokica01
Nasplošno obožujem delo, ampak me pa neverjetno moti in duši to, da moram biti tukaj točno 8 ur (ali več). To me je morilo že v šoli (sem reševala s špricanjem, pa vseeno končala študij, dobila dobro službo, itd.) in tudi zdaj mi ni všeč, da sem omejena. Bo treba najti neko drugo zadevo - iti na svoje in si prilagajati delovni čas.
Ali pa nimam taprave službe? Še sama ne vem čisto točno.

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
30.4.2008 8:13:05   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: nu_tella

Olivija upam da bo poročilo uredu...pustimo se presenetiti do 1.11.2008 ko končam poskusno dobo...


p.s.1.  pa ne se pobit med sabo...
p.s. 2. a si se odločla za "pripravništvo na sodišču" al odhod med "pravnike oz. odvetnike"?


Problem je, ker so nadrejeni čisto živčne razvaline. user posted image  Men se pa tudi ponoči že sanja o raznih dogodkih in številu delegatov, ...

Zaenkrat sem odločena, da grem na sodno pripravništvo in potem bom videla naprej. Sem pa dobila en prevajalski projekt, ki mi bo omogočil preživetje s pripravniško plačo, ki je pa res zelo nizka.

Ti pa kar pogumno v novo službo! user posted image


(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ali katera dejansko uživa v službi?
30.4.2008 9:11:30   
HuAnita
Približno tako sem si predstavljajo, da bo moje delo, ja. Nisem pa vedela, da to potegne s seboj toliko zavisti, hinavskosti, privoščljivosti in dela, ki ga moraš popraviti namesto drugih, ki (nevede ali nalašč) nagajajo... Če bi to vedela, bi šla študirat kaj bolj 'samotarskega'.  (delam v medijih)

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 62
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Katero etrično olje najraje uporabljaste?
tropical



YLANG YLANG (18%)

SIVKA (42%)

MELISA (13%)

BERGAMOTKA (2%)

EVKALIPTUS (21%)

BAZILIKA (4%)


Število vseh glasov: 530

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!