|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali, predno greste na sprehod...
8.3.2005 10:51:36   
Pikapolonica
... svoje pikece še nahranite, čeprav so morda jedli komaj pred kakšno uro in še ne kažejo nobenih znakov lakote. Greste pa ven za nekaj ur in si seveda ne želite, da se lačni zbudjo kje daaaaaaaleč od doma.

LP, Pikapolonica :pika:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ali, predno greste na sprehod...
8.3.2005 10:53:09   
malika
Ko se je še dojil vedno. zdaj ko je večji pa vzamem zraven zalogo hrane za vsak slučaj. pa večinoma jo kar nazaj domov prinesem.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ali, predno greste na sprehod...
8.3.2005 10:53:30   
ZARA
...midve pojeva jo preoblecem,oblecem....in greva!!
S seboj vedno vzamem caj-to je obvezna oprema!
Sej zdej ko je tako mraz ne greva vec kot za 1 uro...

lp

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ali, predno greste na sprehod...
8.3.2005 10:54:13   
Mina1
Pri prvem:duda: sem imela vedno s seboj termosko s prekuhano vročo vodo in pa tisto 3-pretočno škatlico z adaptiranim mlekom in ko je bil lačen oz. ko je bila ura taprava, sem ga nahranila.

Vedno sem imela tudi flaško komarčka s seboj;)

Sedaj pri drugem:duda: pa še ne vem kako in kaj, smo še doma zaenkrat, me pa zanima, kako se bo obneslo, saj se moj pocarta pri meni PO adaptiranem mleku, tako da:zmeden::zmeden::zmeden:

pa-pa Mina1, na sveže mamica drugemu :modri:

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ali, predno greste na sprehod...
8.3.2005 10:55:36   
kofetek2010
Midva sva se dojila, tako, da je bila hrana na voljo kjerkoli in kadarkoli. ;)


lp
jana73

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ali, predno greste na sprehod...
8.3.2005 11:08:28   
kaja11
Mi pa planiramo izhode glede na hrano:zmeden:.... vedno počakam, da se naje - da je njegova ura.... potem pa greva... itak fuuul teži v vozičku:(, si sploh ne predstavljam kaj bi bilo, če bi bil slučajno malo lačen, neprevit:)-:) Kaj čmo... :)-škorpijonček pač9nebesa

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ali, predno greste na sprehod...
8.3.2005 12:16:44   
BONI*
Jaz za enkrat vsakodnevne sprehode planiram tako, da se po urniku naje, ga previjem in šibamo ven. Pogosto imam za vsak slučaj sabo flaško, pa jo do sedaj še nisem rabila, ker zunaj vedno spi in zdrži brez dojenja tudi več kot 3 ure. Če pa gremo na obisk, pa ga kar tam podojim ali pa mu dam flaško, če mi glih ni do tega, da bi tam joško ven vlekla (to se je zgodilo samo 1x). Če je le možno se raje vrnemo prav čas domov- za enkrat.

Lp, Boni

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ali, predno greste na sprehod...
8.3.2005 12:19:22   
žiža
Mi tud najprej jemo potem pa ven. Če gremo za dlje časa prekuhano vodo in mleko sabo vzamem, pa potem zmešam. Drugače jo pa tako, da takrat ko ni lačna ni šans da bi jedla. pa če še tako natančno planiram ure, bo na koncu tako kot bo gospodičnica hotela.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ali, predno greste na sprehod...
8.3.2005 13:14:33   
lin
Enako kot Malika

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ali, predno greste na sprehod...
8.3.2005 15:18:38   
Magi*
podojim, oblečem in ven. dojenje pred sprehodom je obvezno, četudi je ravno pred pol ure jedla - je bolj za pomiritev. drugače je cela štala na sprehodu. pa še tko se kdaj deremo, predvsem zdaj, ko je že velik firbec in ji gre na živce, da leži v vozičku zavita kot kak paket.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ali, predno greste na sprehod...
8.3.2005 15:55:43   
Tinca7
Mi Larine srehode prilagajamo njenemu hranjenju. Ponavadi 12.15. papca, potem pa gremo za 2 uri ven. Vedno pa imam sabo čaj, če se slučajno zgodi, da jo prime kakšna lakota.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?