|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 11:36:03   
TIIA
Likanje me počasi spravlja v obup!user posted image

Sedaj ko smo štrije, ne pridem več zraven, da bi sproti likala in se kup veča in veča!!!



Zanima me ALI LIKATE (oz. ali ste) OBLAČILCA ZA DOJENČKA ?user posted image
Jaz likam tudi tetra planiceuser posted image
Ker je navada železna srajca, zbiram pogum, da bi opustila likanje za najmanjša oblačilca in tetra plenice?user posted image

Naš sonček res zelo malo spi čez dan,  večji pride ob 12.30 iz vrtca in se hoče z mamico igrati, potem je kuhanje, kak sprehod,... Zmanjkuje mi časa za vedno večjo goro cot!



(Ne likam  brisač ,spodnjega perila, nogavic)

Hvala za vaša mnenja!!!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 11:47:33   
Taula
Iskreno povedano sva likala tetra plenice do danes. Danes sem pa user posted image in jih le zložila. Itak jih imava le za na previjalno, pa kupčke podirati. Na dan jih pa porabiva ful, tako da bi likala lahko vsak dan. Nimam volje, ne časa.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu TIIA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 11:53:23   
Lunc_a
Ne likam,samo od moža srajce in hlače,ki so res potrebni likanja

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 11:58:04   
mama_milchy
jaz likam še danes od Žigca vse bodije, majčke, hlače (razen spodnjic) pa bo Žigec čez 2tedna star 3leta, povrh vsega pa še moje in moževe službene srajce in uniforme tako da pri meni ne manjka likanja user posted image  včasih mi gre prav pošteno na živce ampak sem se navadla, da takoj ko cunje poberem, jih lepo zložim in čimprej polikam; torej zvečer, ko gre Žiga spat oziroma če jaz ne utegnem postori to moj user posted image .

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 11:58:50   
Zanica
Jaz sem likala tetra plenice samo na začetku, ko sam jih kupila, po tem pa nikoli več!! Pa sam jih zložila in 3 plenice na enkrat sam likala.
Zlikala sam oblekice po prvem pranju, po tem nikoli več. Jih pač lepše na vrv obesiš, in sploh ni treba likat! Posteljnine tudi ne, če lepo obesiš, res ne rabiš likat. Jaz likam samo srajce in hlače od moža (vsak dan je službeno oblečen), in kakšno majčko, to je to. Likam enkrat tedensko, dam možu otroka, in vse zrihtam naenkrat!

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 11:59:54   
Zanica
JOj MAMA MILCHY- kaj tvoj LIKA?!?!?!?! Blaaaaago tebi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 12:04:11   
muck
Joj, tako je bilo pri meni, gora cunj je kar rasla. Spremenila sem način obešanja in se na tak način znebila velike količine cunj za likat. Sedaj likam samo kako majico/srajico in hlače7kiklo. Naredim naslednje: takoj, ko stroj opere, poberem ven, poravnam in obesim, če je potrebno kako stvar tudi na obešalnik. Obešam brez klinčkov (imamo zaprt balkon). Za user posted image ne likam, ker se vse lepo poravna. In tako prišparam na cajtu user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Najboljša igrača je: atiiiiiiii.
http://rubens-place.myminicity.com/
http://rubens-place.myminicity.com/ind
http://rubens-place.myminicity.com/tra

(odgovor članu TIIA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 12:05:38   
Anonimen
Jaz likam vse. Sem si pa letos končno nabavila professionalni likalnik in je zadeva sedaj precej boljša.

(odgovor članu muck)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 12:06:34   
Paštetka
imamo sušilca zato, da ni treba likati. likala sem samo terta pleničke. Nobene cotike od otrok in dojenčkov ne likam. Vedno še toplo zložim iz sušilca in ne rabim likati.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu muck)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 12:11:53   
kristinaj
tetra plenic ne likam oz. sem jih dokler smo kupčke podirali. od takrat naprej samo zložim in po vrhu potegnem jih lepše zložim v omaro, rabim jih samo za previjalno, ostale oblekice likam, če nimam časa ji oblečem tudi majčko direkt s sušila in vso zmečkano....

kar se pa naju tiče likam samo,kar je vrhnjih oblačil, brisač, gat, ne likam, nogavic še manj, rjuh tudi ne, razen od tamale in tukaj se počasi konča, kuh krp tudi ne... in še majice in hlače ki jih imam samo za doma tudi ne, kratke majice samo potegnem po vrhu.....

upam,da sem vse naštela.....

(odgovor članu TIIA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 12:13:36   
mama_milchy
zanica, moj user posted image  dela čisto vse kar dela ženska oziroma še več; kuha, da prat cunje, jih pobere, počisti, posesa, pobriše tla, spuca kopalnico, zamenja rjuhe, če je treba, speče tudi kakšno pecivo in še kaj bi se našlo; ja, ja morda še kakšno žesnko prekaša v gospodinjstvu; user posted image user posted image user posted image  to pa ga je vse življenje naučilo, ko greš s 15 leti stran od doma in živiš v dijaških domovih pa kasneje v službenem domu, moraš vse sam postorit, ni ti druge; meni iskreno včasih paše, da on kej naredi čeprav sem tudi jaz od prej vajena vsega, veselje je še večje, ko skupaj kuhava, pospravljava in tako....

drugače pa imamo tisto likalno napravo, ki lepo zlika že iz prve tako da ti ni potrebno cunj obračat; sicer pa ko dam sušit faj stresem cunje in so pol manj zmečkane;


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 12:16:18   
sazi
Pri nas ne likmao skoraj nič. Samo moževe srajce, kakšno mojo bluzo ali majico, ki se mečka. Bombažnih majic, hlač in podobnih stvari ne likam. Tudi otorških oblačil ne, tetra plenice sem pa likala samo 1. mesec, potem pa ne več. Mi je čas preveč dragocen, da bi me motila kakšna guba na oblekah.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 12:18:53   
sandra85
cunjice mu še vedno vse likam, ker so zmečkane če ne.
tetra plenic pa mu ne likam že kr 2 meseca

star pa je 8,5m

likam pa kr 3x/teden po 2uri zvečer ko user posted image spi

takoj se kup nabere, ker sem taka, da dam vse takoj prat po 1 uporabi user posted image tudi moje in od dragega cunje, pol pa se takoj nabere 1 stroj za prat in tudi 1 kup za likatuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 12:40:15   
Naja31
Pri nas tudi mož lika, vse od dojenčka in vse od starejšega sina, posteljnino in najine obleke ki sse likajo (srajce, bluze,...).
Odkar smo štirje ne shajamo z umazanim perilom, s to razliko, da mene velik kup za likat ne gane. Bolj moža gane.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 12:40:26   
Solero
Do 6. meseca sva mu vse likala, še posebej bodije, zdaj pa ne več. Ponavadi zvečer, ko je cenejši tok, pa tisti, ki se mu je dalo.
Za naju likava srajce in majice. Če se lepo razvesi, pa še to ni treba.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 13:06:07   
noe
Likam vse razen brisač in nogavic, zlikam pa ko se mi nabere vsaj ene tri stroje.

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 13:14:48   
jajula
jst nč ne likam, ker zložim iz sušilca direkt v omaro.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 13:39:22   
ThinkPink
Jaz imam tudi sušilca, pa vseeno potem še malo preletim z likalnikom. Zgleda pa to tako, da se spravim k likanju, ko je že taki kup cot, da preko ne vidim in ko nam začne primanjkovati cunj.


(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 14:26:48   
anckabancka
Jaz pa nimam sušilca, niti ne likam dosti. Za tamaladva zlikam le kako srajčko ali hlače iz materiala, ki se mečka. Od moža  in mene pa moram likati srajce pa kake majice, hlače... Tetra plenice sem pri obeh otrocih zlikala samo enkrat, ko sem bila še noseča, po rojstvu otrok pa ne več. Ne si komplicirat življenja.

Spravim se pa k likanju 1-2x na mesec...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 14:48:24   
ursalara
Jaz likam vse razen brisač,nogavic spodnjega perila ne!Tetra plenice sem likala samo dva meseca potem nič več drugače je pa tudi meni obup likati!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 15:27:38   
Anonimen
Midva likava samo kar je za v službo/družbo (hlače, kavbojke, kratke majice, pa še to ne vse), cunj za doma ne, tetra plenice sva likala prvi mesec, pazim pa, kako obesim, da je že mokro perilo lepo poravnano in pa da iz sušilca takoj pospravim. Za likanje na teden porabim max. pol urice, pa še zelo počasi likam user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu TIIA)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 15:36:11   
ejša1
Imamo sušilca, tako da ne likamo veliko. Za malega nikoli nisem nič likala, tudi tetra planic ne. Za naju pa likamo hlače, majice, krila in bluze. Pravzaprav nam sedaj lika in pospravlja ena gospa. Midva z možem namreč kar velik delava, tako da proste trenutke preživimo skupaj, za gospodinjska opravila pač poskrbijo drugi.

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 15:49:56   
pufetta
Jaz pa imam tako taktiko, da takoj ko stroj opere vzamem ven perilo in ga fajn stresem in obesim. Perem tudi na programih, ki mi ne mečkajo pretirano perila (večja količina vode v stroju, ožemanje do 1000 obratov). Ko je suho pa lepo zložim po omarah. Mogoče so kakšne srajce od mojega user posted image kdaj zmečkane, pa jih na hitro polikam ali pa kakšen lep namizni prt...to je pa tudi vse. Raje čakam da mi stroj opere kot da bi mogla potem eno uro likatiuser posted image

(odgovor članu ejša1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 21:30:52   
Naja30
Če sušim v sušilcu, nič ne likam. Če sušim vzunaj, pa večinoma vse zlikam. Sušim na vrtu in imam boljši občutek, če zlikam, da sigurno ni med perilom kake mušice ipd user posted image

(odgovor članu pufetta)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ah to LIKANJE!!!
15.5.2008 21:34:09   
Anonimen
Meni je pa to najljubse opravilo, likanje otroskih oblekic :).

Najbolje, da odprem obrt user posted image

(odgovor članu TIIA)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?