|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ah, ta Avstrija danes
11.7.2008 22:46:59   
Anonimen
Sma šla mal v šoping, v Graz. Najprej H&M in Toys'r'us- do  sem je bilo še vse vredu. Potem pa Ikea- polomija od polomije. Nisma našla nič, v trgovini se težko znajdeš, zapirajo že ob 7.30, vse tko skup nametano,...nevem, al je tko sam trenutno, ko neki malega prenavljajo, al vedno. Par stvari sma našla in na blagajni je vse šlo skoz, razen ene košarice, ki jo je blagajničarka dala kar pod blagajno brez obrazložila. Midva sma si to nekako tko predstavljala, da so bli vrjetno razstavni eksponati. Nemško noben od naju ne zna(moj neki muti, pa bolše, da ne govori), tko da se nima mogla nič zmenit.
Pol sma šla še po sladkarije v Spar in za te sma dala 27 evrov. Da dol padeš. Sma kupila še malico za na pot. Ker so trgovino ravno zapirali, je on nabavil salamo pa sir, vmes pa pokazal, katere žemljice naj vzamem. Nekam bele so ble, sm mislila, da zato, ker so bio. Se vstavima na poti nazaj na počivališču, začnema jest. Žemlje so nekam lepljive. Pa nama ni šlo v glavo, kako to. In pol moj prebere na embalaži, da bi se morale peči še 8-10 minut. Lakota je bla prevelika, zato sma kr te pojedla in se zraven še fino nasmejala.

Sm se morala mal razpisat...user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ah, ta Avstrija danes
11.7.2008 23:09:27   
LoCa
pomoje je blo v ikei nametano k so pač dopusti in se vsak dan na novo izropa. stvari so pa itak več al manj iste, a ne?
js sm pa danes si kupla uno pašto v vrečki in hotla kuhat, paje blo samo v nemščnini gor napisano navodilo user posted image . pa jaz sem za razliko od tebe v slovenskem šparu v btc-ju to kupla....sej ne da nisem pol nrdila, samo wtf, a ni tko da bi morali imeti izdelki slovenske deklaracije?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ah, ta Avstrija danes
11.7.2008 23:28:07   
*Junona*
To je bla pa prava avantura. Ampak važno je, da sta kljub nevšečnostim uživala in se smejala - smeh je pol zdravjauser posted image user posted image user posted image user posted image

Ampak Ikea.... sicer še nisem bila tam, ampak veliko pohval sem slišala. Mogoče je samo momentalno tako. Ampak trgovke bi ppa lahko znale slovensko, sej ja cela Slovenija hodi tja v šoping(tut js bom kmal šla).


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ah, ta Avstrija danes
11.7.2008 23:29:22   
*Junona*
Očitno je blo nareto za tujino, ampak čudno, da niso ročno prilepl deklaracijeuser posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ah, ta Avstrija danes
12.7.2008 0:00:01   
Anonimen
Ikea bo imela nov katalog avgusta, morda ze prenavljajo razstavne eksponate.

Pa sej govorijo anglesko, ce nemsko ne razumes user posted image

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ah, ta Avstrija danes
12.7.2008 8:26:36   
Valeri
Ikeo prenavljajo oz. na novo postavljajo pohištvo.
Mi2 sva bila v sredo in res da zgleda mal nametano, ampak sva vse brez problema našla. user posted image
Še mogoče kaj preveč user posted image .

Sva bila kake 3 tedne nazaj in je bila ista slika, zato sem bila "pripravljena".
Sem si več ali manj vse artikle detaljno pogledala prek neta, že spisala številke,
tko, da je šlo v skladišču znatno lažje.

Je pa res, da če greš pogledat in kaj izbirat je to mal težje, ker so stvari pomešane, nametane in se mal težje znajdeš oz. tud ni vseh stvari razstavljenih.

Naslednjič pa res poskusi z angleščino, se da vse zmenit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ah, ta Avstrija danes
12.7.2008 8:52:24   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Valeri

Ikeo prenavljajo oz. na novo postavljajo pohištvo.


Tako je. Do konca julija.

(odgovor članu Valeri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ah, ta Avstrija danes
12.7.2008 9:08:13   
NevenkaP
Ja, Ikeo pranavljajo, ampak mi smo zadnjič kljub temu našli še prevečuser posted image
Kar se pa ostalega tiče pauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Samo, da sta imela prijeten izlet.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ah, ta Avstrija danes
12.7.2008 10:34:40   
*Junona*
Js sem že radovedna, kakšen bo nov kataloguser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kava
lenca8

Pijete jutranjo kavo?

Da (56%)

Ne (30%)

Kakor gdaj (14%)


Število vseh glasov: 43

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!