|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je dejansko možno, da...
10.11.2011 8:36:42   
Kerensa*
... luna vpliva na človeka (razpoloženje, obnašanje, dejanja)?

Če da - kako? Po kateri logiki?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 8:52:06   
3jeMi
http://www.lunin.net/vplivlune/polna.php

je pa res, da je najlažje tečnobo opravičiti s polno luno... user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 8:52:38   
mojcaziga
Na netu sem med drugim našla to:

Ne da bi se tega sploh dobro zavedali, luna uravnava naše počutje, razpoloženje, potrebe, zahteve, želje in življenjski bioritem. Vse to pa sploh ne čudi, če vemo, da je zelo tesno povezana z našo duševno in telesno občutljivostjo. Ne nazadnje ima opazen vpliv na celotno Zemljo: vpliva na plimovanje, vreme, rast, plodnost … Primitivna ljudstva se še danes ravnajo po luni, če želijo opravljati določene rituale. Razlika med plimo in oseko lahko doseže do trinajst metrov. Če ima luna tako močan vpliv na vodovja, morja in oceane, kako ne bo vplivala na človeško telo, saj je navsezadnje 75 odstotkov človeškega telesa voda. V različnih fazah luna na človeka vpliva različno: Mlaj: delovanje na človeka je pozitivno, osvežujoče. To je idealen čas za nov začetek, hujšanje ali dieto. Je odličen čas za meditacijo in sprostitev, za osredotočenje na svoje načrte, odpravljanje starih navad, spravo in razstrupljanje telesa. Luna narašča: sočasno z naraščanjem lune se veča dovzetnost in občutljivost telesa. Tiste, ki imate rade sladko, boste v tem času bolj sladkosnede. Nasvet: bodite pozorne, da se prehranjujete nizkokalorično, vendar z veliko vitamini in minerali, torej čim več sadja in zelenjave. V tem času se tudi uresničujejo odločitve, ki smo jih sprejele ob mlaju, saj je to čas dotoka in gradnje, zbiranja moči. V tem času dokazano bolje uspevajo tudi rastline. Polna luna ali ščip: ščip na nas vpliva najbolj močno, saj moč lune sedaj občutimo vsi, vse okoli nas je bolj intenzivno. Nekateri ne morejo spati, drugi so bolj razdražljivi ali žalostni. Ljudje se več prepirajo, v tem času pa naj bilo po raziskavah tudi več prometnih nesreč, samomorov in kriminalnih dejanj. Raziskave kažejo, da ob polni luni več ljudi poišče pomoč za psihične težave. Baje naj bi se v tem času povečal tudi spolni nagon. Ta čas, ki je tudi čas močnih čustev, lahko izkoristite, da se pogovorite o vsem, kar vas teži. Lunini moči se ne morejo izogniti niti živali, saj so biologi opazili, da se v času polne lune poveča število ugrizov živali. Luna pada: to je faza olajšanja in hkrati čas, da se rešimo težav, ne glede na to, ali so fizične ali psihične narave. Čas je priporočljiv za obisk savne, da iz telesa odplaknete vse strupe in odpadne snovi. Faza je ugodna za operacije in obiske pri zobozdravniku. Skrivnostna polna luna Zelo zanimiva so nova spoznanja znanstvenikov, ki kažejo, da naj bi lunina svetloba oz. mesečina vplivala na uravnavanje menstrualnega ciklusa. Torej z drugimi besedami, mesečina lahko pomaga ženskam, ki trpijo za zaradi nerednih menstruacij. Raziskave izhajajo iz dejstva, da je nekoč ovulacija pri mnogih ženskah sovpadala s polno luno. Znanstvenik, ki se je lotil poskusa, je omenjeno teorijo preizkusil na ženskah v sredini ciklusa. Tri do štiri dni so morale spati pri indirektni svetlobi svetilke, ki je bila podobna mesečini. Metoda je bila uspešna, saj so se ciklusi žensk normalizirali. Njeno moč so poznali že v starih časih Številne kulture so že v davnih časih ob polni luni opravljale obrede za plodnost. Primitivna ljudstva se še danes ravnajo po luni, če želijo opravljati določene rituale. Že Hipokrat, znani antični zdravnik, je bil prepričan, da obstaja povezava med luno, zvezdami in človeškim počutjem, ravno tako sveta Hildegarda, ki je bila začetnica naravnega zdravilstva. Naj ne pozabimo na znanega zdravnika Paracelsiusa, ki je daleč nazaj v srednjem veku vzpostavil zvezo med učinkovanjem zelišč in lunino meno. Tudi danes številni zdravilci za svoje diagnoze in terapije zvesto uporabljajo staro znanje o vplivu lune. Kakorkoli, v času polne lune, največje razdražljivosti in splošne napetosti, se potrudite, da ne boste začetnik nepotrebnih prepirov, bodite bolj previdne na cesti. V času mlaja pa si le privoščite kakšno masažo, na primer refleksno masažo stopal, ki zelo blagodejno deluje na telo.

Sama pa do sedaj nisem opazila kakega posebnega vpliva na mene  ali pa nisem bila pozorna.
lp


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 8:57:19   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi
je pa res, da je najlažje tečnobo opravičiti s polno luno... user posted image

Točno to me zanima, ja.

Če je kakšen dejanski znanstveni dokaz, kako in kdaj (v kakšnih primerih) luna vpliva na človeka.

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 9:12:44   
madela
Jaz v to ne verjamem,ali pa na meni pač ne delujeuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 9:33:05   
Anonimen
Kerensa, luna vpliva na ljudi podobno, kot vpliva na morje: plima je ob polni luni višja (recimo ko opozarjajo, da bo poplavilo Tartinijev trg). Ljudje smo pretežno zgrajeni iz vode in luna, ko je blizu ali polna, dviga višino ovde v našem telesu. Molekule se napnejo al kaj že, voda se zadržuje, namesto, da bi jo odvajali,... in to lahko vpliva na obnašanje. je prav veja meterologje, ki proučuje te pojave. Ne vpiva pa na vse, samo na določene bolj občutljive, tako kot vremenske spremembe.

Zanimivo je recimo tudi veter ima močan vpliv. V Švici je ena dolina, kjer piha močan fen (pri nas je to karavanški južni in severni fen), se vsem sfuzla in imajo lokalni predpis, da so takrat šole, vrtci, uradi, tovarne,... zaprte, ker se ljudem sfuzla, postanejo agresivni, bi se kar nekaj kregali in tepli, v tem času so imeli večje število prometnih nesreč,...
Podrobnosti se pa ne spomnim, bi morala pobrskati po zapiskih, to sem ene 10 let nazaj poslušala na faksu pri meteorologiji.

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 9:35:30   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

... luna vpliva na človeka (razpoloženje, obnašanje, dejanja)?

Če da - kako? Po kateri logiki?


neee, to je ena navadna vraža. sej ne more, a nisi brala teme al la post ob luni; da ne vpliva niti na menstruacijo, niti na vodo v telesu in hujšat po luni je brezveze. torej - to ni luna, to so pač na vsake tok časa ljudje in otroci mal sitni in nespečni.. pač, se dogaja.. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
Skrivnostna polna luna Zelo zanimiva so nova spoznanja znanstvenikov, ki kažejo, da naj bi lunina svetloba oz. mesečina vplivala na uravnavanje menstrualnega ciklusa. Torej z drugimi besedami, mesečina lahko pomaga ženskam, ki trpijo za zaradi nerednih menstruacij. Raziskave izhajajo iz dejstva, da je nekoč ovulacija pri mnogih ženskah sovpadala s polno luno.


a dej mojcaziga, saj smo na par straneh za luninem postu dognali da je to larifari user posted image


p.s. kerensa, vprašaj metulj333, njeni otroci baje določijo kdaj se bo zgodila polna luna user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 10.11.2011 9:43:15 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 9:36:21   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Kerensa, luna vpliva na ljudi podobno, kot vpliva na morje: plima je ob polni luni višja (recimo ko opozarjajo, da bo poplavilo Tartinijev trg). Ljudje smo pretežno zgrajeni iz vode in luna, ko je blizu ali polna, dviga višino ovde v našem telesu. Molekule se napnejo al kaj že, voda se zadržuje, namesto, da bi jo odvajali,... in to lahko vpliva na obnašanje. je prav veja meterologje, ki proučuje te pojave. Ne vpiva pa na vse, samo na določene bolj občutljive, tako kot vremenske spremembe.

Zanimivo je recimo tudi veter ima močan vpliv. V Švici je ena dolina, kjer piha močan fen (pri nas je to karavanški južni in severni fen), se vsem sfuzla in imajo lokalni predpis, da so takrat šole, vrtci, uradi, tovarne,... zaprte, ker se ljudem sfuzla, postanejo agresivni, bi se kar nekaj kregali in tepli, v tem času so imeli večje število prometnih nesreč,...
Podrobnosti se pa ne spomnim, bi morala pobrskati po zapiskih, to sem ene 10 let nazaj poslušala na faksu pri meteorologiji.


Jaz verjamem v vpliv lune na človekovo počutje in razpoloženje, to si pa razlagam točno tako, kot je Ankica zgoraj napisala. Človek je del narave in če luna vpliva na večji del le-te, zakaj ne bi tudi na človeka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 9:37:27   
skuštrana
Oja, pa še kako.

Naš najmaljši je že 2 dni tečen za znoret. In tako je vedno ko se bliža polna luna. Jaz takrat zelo slabo spim oz. nespim.

Je pa full odvisno od človeka do človeka.

A še nisi slišala za vpliv juga v Dalmaciji? Bog ne daj bit tam kadar je jugo user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 9:41:53   
mateyka
mislim, da se je tukaj vse začelo: http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=5793458

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 11:08:46   
tajtaja
Zadnjič je mož govoril z enim reševalcem, pa pravi, da ga je že zdaj strah naslednjega vikenda (se pravi tega), ker bo polna luna in bo spet cela štala. In pravi, da se res vedno ob polni luni full pozna, da majo norišnico.

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 11:10:29   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a dej mojcaziga, saj smo na par straneh za luninem postu dognali da je to larifari user posted image




Jaz sem samo kopirala iz ene x teme, ki se jo našla.

Nimam pa o tem nobenega mnenja, ker kot rečeno, name ne deluje user posted image
lp

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 11:11:55   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
... luna vpliva na človeka (razpoloženje, obnašanje, dejanja)?
Če da - kako? Po kateri logiki?

Jst si takole razlagam tole... Če vpliva na oceane, zakaj ne bi na človeka?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 11:12:30   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
Kerensa, luna vpliva na ljudi podobno, kot vpliva na morje: plima je ob polni luni višja (recimo ko opozarjajo, da bo poplavilo Tartinijev trg). Ljudje smo pretežno zgrajeni iz vode in luna, ko je blizu ali polna, dviga višino ovde v našem telesu. Molekule se napnejo al kaj že, voda se zadržuje, namesto, da bi jo odvajali

Torej si ljudje, občutljivi na luno, lahko pomagajo s tem, da konstantno hodijo na WC in čim manj pijejo? user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Naš najmaljši je že 2 dni tečen za znoret.

Naš je tečen tako ali tako non-stop, ampak danes zjutraj je bil pa extremen - in je moj g. Mož rekel, da se bliža polna luna. Zato sem potem tole vprašala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 12:13:46   
Najaa
Pri nas vpliva na vse, najbolj na otroke, tudi velikega otroka (mož). user posted image Dejansko sta tamali v teh dneh kot dva sršena. 

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 13:19:55   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
... luna vpliva na človeka (razpoloženje, obnašanje, dejanja)?
Če da - kako? Po kateri logiki?

Jst si takole razlagam tole... Če vpliva na oceane, zakaj ne bi na človeka?


jaz tudi, samo ronja pravi da bluzim (glej link) user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 13:25:52   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
Zanimivo je recimo tudi veter ima močan vpliv. V Švici je ena dolina, kjer piha močan fen (pri nas je to karavanški južni in severni fen), se vsem sfuzla in imajo lokalni predpis, da so takrat šole, vrtci, uradi, tovarne,... zaprte, ker se ljudem sfuzla, postanejo agresivni, bi se kar nekaj kregali in tepli, v tem času so imeli večje število prometnih nesreč,...
Podrobnosti se pa ne spomnim, bi morala pobrskati po zapiskih, to sem ene 10 let nazaj poslušala na faksu pri meteorologiji.

Enkrat mi je oče pravil, da je v zaselku blizu nas veliko dni v letu pihal močan veter (ki sicer ni značilen za te kraje) in je bilo takrat ogromno samomorov tam okoli. Je nekaj na tem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 13:59:52   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
... luna vpliva na človeka (razpoloženje, obnašanje, dejanja)?
Če da - kako? Po kateri logiki?

Jst si takole razlagam tole... Če vpliva na oceane, zakaj ne bi na človeka?

jaz tudi, samo ronja pravi da bluzim (glej link) user posted image

Mah, pusti ronjo, midve veva. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 14:05:57   
josephine27
jaz tud verjamem da ima določen vpliv na človeka. čeprav če je človek tečn ni nujno, da je ravno luna krivauser posted image ( se mi dozdeva da je luna večkrat samo izgovor). sem pa 2x doživela, da je mojega otroka ponoči nosila luna. znanstvene razlage ne poznam ampak verjamem tistemu kar vidim na lstne oči pa čeprav se sliši precej neverjetno.
drugače pa opažam, da luna vpliva tudi name v tem spmislu, da se ob polni luni ponoči večkrat zbujam kot običajno, občasno tud težje zaspim. mogoče pa so ljudje ob polni luni bol tečni zato ker ponoči ne spijo oz. splabo spijo. mogoče zarad tega tud slabša koncentracija in posledično več nesreč... ampak to je moja razlaga.


_____________________________



(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 14:06:53   
Anonimen
No, recimo, zakaj sprememba vremena, ko se pritisk spremeni za nekaj milibarov navzdol, tako vpliva na naše počutje, če pa je recimo razlika v pritisku (zračnem tlaku). ko gremo z gondolo na Vogel, precej večja in gor na Voglu vseeno nismo sitni, tečni in muhasti?


(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 14:31:13   
ronja
Če je kakšen dejanski znanstveni dokaz, kako in kdaj (v kakšnih primerih) luna vpliva na človeka.
obstajajo dokazi, da je več nesreč, samomorov, porodov, urgence so bolj polne, itd... Vzgojiteljice pravijo, da so tudi tamali bolj tečni takrat. Luna ima lahko kak vpliv, ne določa pa naše menstruacijeuser posted image .

jaz tudi, samo ronja pravi da bluzim (glej link)

Bluziš z menstruacijo in povezavo in pa razlaga ni prava - mi res nismo ocean in ne deluje enako kot na plimo in oseko. Ne pomeni pa to, da nima nobenega vpliva, samo da razlaga ni nujno prava.

Ankica, plima nastane zato, ker je luna na eni strani zemlje in njena gravitacija pritegne morje bolj k sebi, na drugi strani zato nastane oseka. Molekule se pri tem kaj dosti ne napenjajo;). Lahko da tudi ljudje takrat zadržujemo več vode v telesu, princip pa mi tu ni čisto jasen.

ko gremo z gondolo na Vogel, precej večja in gor na Voglu vseeno nismo sitni, tečni in muhasti?

ker si si to spremembo sama želela in ker si šla gor na oddih in se fajn met:) Drugo je pa, če moraš nekaj nujno naredit, pa se ti non stop zeha- jasno, da ti gre na živceuser posted image .

Meni je bila sicer polna luna vedno všeč,tako lepa je... jaz ne maram mlaja.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 16:06:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ankica, plima nastane zato, ker je luna na eni strani zemlje in njena gravitacija pritegne morje bolj k sebi, na drugi strani zato nastane oseka. Molekule se pri tem kaj dosti ne napenjajo;). Lahko da tudi ljudje takrat zadržujemo več vode v telesu, princip pa mi tu ni čisto jasen.




Princip plimovanja mi je jasen, ob polni luni je le bolj izrazit (večje razlike). Ali se molekule napenjajo al ne, ne vme, samo naj bi vplivalo na količino vode v telesu, kako to pa ne vem. Razlagam si tako, da če je plima v tako ogromnem sistemu, kot je morje, v času polne lune v Piranu pol metra višja, potem je ta vpliv v človeku, ki smo precej manjši, toliko manjši, a zgleda, da nekaj vseeno vpliva. Kako pa ne vem. Obstajajo raziskave, ki potrjujejo vpliv lune in take, ki zanikajo. Bomo vedeli čez nekaj sto let za zihr [sm=smiley36.gffif].



ko gremo z gondolo na Vogel, precej večja in gor na Voglu vseeno nismo sitni, tečni in muhasti?

ker si si to spremembo sama želela in ker si šla gor na oddih in se fajn met:) Drugo je pa, če moraš nekaj nujno naredit, pa se ti non stop zeha- jasno, da ti gre na živceuser posted image .




To z gondolo nas je na faksu vprašal profesor meteorologije. In potem vse tiho je bilo v predavalnici user posted image . No, saj smo na prvem predavanju tudi mislili, da se bomo pogovarjali o oblačkih in njihovih oblikah, pa nas je presenetil s Corliolisovo silo, gravitacijo in silo vzgona user posted image .


< Sporočilo je popravil Ankica. -- 10.11.2011 16:14:25 >

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 16:12:15   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Če je kakšen dejanski znanstveni dokaz, kako in kdaj (v kakšnih primerih) luna vpliva na človeka.
obstajajo dokazi, da je več nesreč, samomorov, porodov, urgence so bolj polne, itd... Vzgojiteljice pravijo, da so tudi tamali bolj tečni takrat. Luna ima lahko kak vpliv, ne določa pa naše menstruacijeuser posted image .


problem je, k za vsako raziskavo, ki 'potrdi' vpliv lune, obstaja tudi taka ki ga zavrže. recimo en zbirnik: http://faculty.washington.edu/chudler/moon.html

poznam pa veliko ljudi, predvsem zdravnikov in zdravstvenega osebja, ki pravi enako kot ronja - predvsem porodi; poznam tudi patologa, ki pravi, da so ob polni luni telesa bolj polna tekočine (zanimivo ob prazni niso bolj izsušena), pa tisti ki so mi včasih punkcijo delali so tut rekli da so ob polni luni slabši vzorci. pri nas na faksu so ugotavljali, da se mikroorganizmom meša ob polni luni. bivše sodelavke, ki so delale s strankami so rekle, da so po prvih 15 min delovnega dneva vedle, če je kaka luna (kar je blo pa itak cca 1x tedensko user posted image ). mene luna nosi, ob polni luni govorim, kolnem, pojem, (celo računam, je zadnjič vd mož ugotovil) v spanju, hodim, pospravljam, ... ni kar ni. ne vem če je ravno luna, dopuščam pa možnost da mam pač cca 1x mesečno te epizode in da se slučajno zadeva pokrije z luno.

@Tajtaja - si ziher, da reševalec ni mislil na _martinov_ vikend? mislim da ma to večji vpliv kot polna luna.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 16:17:33   
Anonimen
Če posekaš drevo ob polni luni, bo iz njega tekla voda. Zato se seka, če se le da, ob zadnjem krajcu.
Enkrat smo doma ribali zelje ob polni luni, voda je kar tekla od njega, bljak. Smo imeli pa veliko zeljnate vode tisto leto user posted image .

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 18:49:49   
lukec
Nobenega dokaza ni, da bi luna vplivala na obnašanje ljudi. Sploh pa ne znanstvenega. Pravzaprav ravno nasprotno.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?