|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 19:47:58   
mika
Na mene luna ne vpliva, poznam pa ljudi na ketere vpliva.

Sicer se nisem poglabljala ali je znanstveno dokazano, ampak pišete da ni. In če znanstveniki niso uspeli dokazat, še ne pomeni da vpliv ne obstaja. Ni človek(znanstvenik) nad naravo, ampak narava nad njim.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 20:44:10   
m_o_i
clovesko telo ima 80% vode in zato (naj bi) luna vplivala na nas user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
10.11.2011 20:52:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
10.11.2011 20:54:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A je dejansko možno, da...
10.11.2011 21:58:47   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: Gromska

Kar se tiče plimovanja telesnih tekočin sigurno vpliva, lahko pa manj na čustveno-duševne tokove. Verjetno si bolj stabilna, morda tudi zaprta. Kdo ve?


Kak misliš zaprta? Kot oseba sem odprta, če pa misliš na prebavo, pa motenj nimamuser posted image . Drugače ful zaznavam energije..sploh ljudi. Če se osredotočim na osebo, pa jo ne poznam dobro...npr. srečam prvič poslovno , brez problema sestavim njen "profil".
ampak luna na mene ne vpliva.

Je pa zanimivo pri moji hčeri, da moči posteljo ob polni luni. Smo bili pri nefrologu in je vse o.k.. Kontrolo imamo februarja in beležimo datume ko se polula. Spomnila sem se na vpliv lune in sem ugotovila, da se polula 1-2 dni zaporedoma, takrat ko je tik al pa na polno luno. Mož je imel eno obdobje takših ibung ponoči, da je joj. Sploh letos, ko je bila luna najbližje Zemlji po ne vem kolikem času...takrat pa eh...user posted image ...spomnil se ni ničesar.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
10.11.2011 22:25:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
10.11.2011 22:26:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A je dejansko možno, da...
11.11.2011 8:19:17   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
p.s. kerensa, vprašaj metulj333, njeni otroci baje določijo kdaj se bo zgodila polna luna user posted image


oz. pocakas, da 1x mesecno objavim post s pripombami, kako br. 2 pol noci prezdi in gnjavi mene in potem vprasam, ce je blizu polna luna. brez izjeme je.



sej TO govorim! br.2 napoveduje luno. če je ne bi napovedal, se ne bi zgodila user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A je dejansko možno, da...
11.11.2011 8:20:03   
skuštrana
Eto, naš tamali ki zadnje čase še kar spi, se je danes ponoči zbudil 10 krat. Za znoret. Vmes pa se je zbujal še najmaljši in najstarejša pa naj mi še kdo reče da luna nima vpliva user posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
11.11.2011 9:23:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
11.11.2011 9:24:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A je dejansko možno, da...
11.11.2011 9:49:57   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Eto, naš tamali ki zadnje čase še kar spi, se je danes ponoči zbudil 10 krat. Za znoret. Vmes pa se je zbujal še najmaljši in najstarejša pa naj mi še kdo reče da luna nima vpliva user posted image user posted image


eNAKO. S tem, da je ob 11 - ih pogruntal " da čarobni fižol ne obstaja" in proti jutru, ko se je v spanju režal je izjavil, da ga eli liže po obrazu user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A je dejansko možno, da...
11.11.2011 12:07:53   
mateyka
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=D8fKubr1wro

pri šesti minuti - full moon = bad mojo user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?