|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Že lahko......?
24.1.2007 16:21:53   
saraja
Pozdravljene!!

Naš Žan je star 5m in 2t in tehta 7200g. Lupinico imamo od Peg perego, ki je do 9 kilogramov, težava pa je, da sploh ne more več udobno sedeti v njej. Noge mu že kar krepko visijo čez, pa tudi sedet ne more več v kakšnem puloverju, kaj šele jakni.
Sprašujem vas, če ga lahko že posedam v avtosedež (Maxi cosi), v ležečem naklonu?

Vas prosim za odgovore!

Hvala

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Že lahko......?
24.1.2007 16:26:00   
Anonimen
Jaz sem našo dala okrog 6,5 meseca v avtosedež. Od koliko kg pa ga imaš?

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Že lahko......?
24.1.2007 16:30:25   
Anonimen
Lupinica je premajhna takrat, ko je višina otrokove glave višja od lupinice same. Ni važna starost in ni važna kilaža. Važno je tudi, da začetek naramnic ni višji od vrha ramen.

Malo pobrskaj po RR, se mi zdi, da je bilo pred kratkim govora o tem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Že lahko......?
24.1.2007 17:19:30   
April
Tako kot je sunqueen napisala, važno je, da glava ne gleda čez sedež. Za noge sploh ni problem. Jaz bi ga na tvojem mestu vsaj še kakšen mesec imela v lupinici. Za tako majhne otročke je še bolj varno (v primeru trka), da gledajo v nasprotno smer vožnje. Pa tudi 9 kg še nima- maxi cosi pa je od 9 kg naprej.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Že lahko......?
24.1.2007 20:48:01   
saraja
Hvala vsem za odgovore. Avtosedež se sicer  nismo nabavili, je pa od 9 kil naprej. Nabavili ga bomo čez dva tedna, takrat bo že ŽAn star 6 mesecev. Saj se mi ne mudi nikamor, samo tako težko že sedi. Zdaj se pa še kar pogosto vozimo na daljše relacije, k zdravniku.

LP, se še priporočam za odgovore.


Hvala

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Že lahko......?
24.1.2007 21:19:28   
frutka_
Moj mali je tudi bil med kapitalci po velikosti. V sedež sem ga dala pri 6-ih mesecih, ker mu  je bilo podobno kot pri vas, v lupinici pretesno. Pravzaprav bi ga v lupinico morala skoraj zatlačiti, ko je bil v bundici. Zato smo ga dali v Romerja na najbolj ležeč položaj, zdaj pri 2-eh in pol pa je že v tavelikem sedežu 15-36kg.  

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Že lahko......?
24.1.2007 21:26:15   
Blejka26
jaz imam tud tak avtosedež in mislim da ga že lahko daš tja v ležeči položaj seveda.user posted image ker je res ful v redu sedež

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?