|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   še enkrat, lupinica jane
6.1.2011 22:07:13   
lipikica
tiste ki uporabljate lupinico jane. povejte, vašotrok lahko sedi v njej' NAŠA NE. JE TAKO SKLJUČENA NOTER PRAV KU SIROTA  in tudi sama noče noter sedet, tako da uporabljamo drugo. stara je 2 meseca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: še enkrat, lupinica jane
6.1.2011 22:15:21   
K_a_t_i
sej v nobeni lupinici dojenčki ne sedijo user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: še enkrat, lupinica jane
7.1.2011 9:02:03   
smokyhawk
saj so skoraj vse lupinice takšne....daj eno brisačko podloži vspodaj in bo bolje....

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: še enkrat, lupinica jane
7.1.2011 13:27:20   
lipikica
imam na sposoji od CAM lupinico, je odlična. nima takega naklona hrbta kot jane, tako lepo sedi noter. v jane pa je ful pokončno in zgornji del jo prav stiska navzdol. tudi sama noče  sedet v njej, kar joče. sem podližila spodaj in za hrbtom pa ni nič boljše. občutek imam da glavo tako naprej potiska, da ni lepo v ravni liniji s hrbtom.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: še enkrat, lupinica jane
7.1.2011 19:44:30   
benika
Sori, ampak meni se zdi, da je ti ne znaš namontirat v Jane lupinico.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: še enkrat, lupinica jane
7.1.2011 21:59:10   
lipikica
ja očitno res ne znam. ma sej nimam kaj falit. ma meni se zdi da ima tak velik naklon, da leze otrok že kar našprej z zgornjim delom.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: še enkrat, lupinica jane
8.1.2011 0:48:11   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: lipikica

ja očitno res ne znam. ma sej nimam kaj falit. ma meni se zdi da ima tak velik naklon, da leze otrok že kar našprej z zgornjim delom.


Čaki, praviš, da ima previsok naklon in da otrok leze naprej, v prejšnjem postu si pa napisala, da ji hrbet še podlagašuser posted image Kako gre zdej to skup?

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: še enkrat, lupinica jane
8.1.2011 10:08:33   
lipikica
sej ne znam razložit kako tgledauser posted image  za hrbet sem ji dala ruto zato da je bil hrbet bolj v liniji z glavo, da se je bolj poravnala, tako da je še hrbet malo bolj naprejm ker je res prav usločena noter. če sama noter protestira potem se ve da neki ne štima. in protewstira če je ruta podložena lai pa tudi če je ni

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: še enkrat, lupinica jane
8.1.2011 14:06:12   
mamicaaa
Jaz mam tudi lupinico Jane in sem ful zadovoljna z njo. Tisti naslon za glavo mora bit pri dojenčkih do nekje četrtega meseca v najnižjem položaju- poglej, mogoče imaš preveč dvignjen naslon.
Je pa moja pikica stara osem mesecev in se še vedno ful rada vozi v njej, tudi če gremo kam dalje.user posted image


_____________________________

Sara 2010
Hana 2012

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Tai/Taj
Meri 07

Kako napisati ime: TAI ali TAJ?

Tai (42%)

Taj (58%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!