|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Široko previjanje, temperatura.....
17.10.2004 13:08:10   
Aly
Lep pozdrav,

naj se najprej vsem na tem forumu zahvalim za prelepe čestitke....sedaj smo doma in se cartamo9nebesa9nebesa.

Tako kot ponavadi, je v začetku novega vedno mnogo vprašanj..... Zanima me kako previjate široko tiste, ki uporabljate bombažne pleničke (Štorkljice in Racmane)...še dodate kakšno tetra pleničko, ali je bombažna plenička z vložkom dovolj ? Kako pa široko previjate tiste, ki uporabljate pamperske ?

Koliko imate čez dan temperaturo v stanovanju, in koliko v sobici, kjer spi dojenček čez noč.... Midva z našim atijem "ne moreva priti skupaj", on bi samo segreval, meni pa se zdi prevroče......

Hvala za vsak nasvet in lep dan :rozica: Aly
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Široko previjanje, temperatura.....
17.10.2004 15:59:13   
Dadi
Hojla!Če imaš Racmana ali Štorkljo, ti ni treba široko povijati. Pri Pamperskah pa daš čez pampersko povijalno pa je.
Glede temperature je pa tako, če imata normalno temperaturo(21-23 stopinj) je čisto dobro tudi za otročka. Če se ti zdi hladno pa otročka bolj pokrij. Za kopanje in previjanje pa rabiš kar dobro segreti prostor.:)
Upam da sem kaj pomagala, če ne ti bodo pa še druge kej povedale.
Lepo se imejte s štručko.

(odgovor članu Aly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Široko previjanje, temperatura.....
17.10.2004 16:06:01   
Blink1
Ola

Jaz Nejo povijam tako,kot so mi pokazali v MB. pemperska, ena navadna plenička, zmajček in povijalna... še samo pol meseca

temperaturo pa imava podnevi 22, ponoči pa 20. Za kopanje pa bolj toplo

Lp in veselo cartanje

(odgovor članu Aly)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Široko previjanje, temperatura.....
17.10.2004 16:09:09   
filipinka
Pozdravljena Aly!
Še enkrat, čestitke :rozica:.
Naš Filip bo jutri star 14 dni. Iz porodnišnice sva prišla že četrti dan po porodu ( rojen v pon., v čet. ob 12.00 sva bla doma) in ti povem da smo imeli vse polno vprašanj. Zdaj smo se končno malo ujeli in najin ati gre jutri v službo. :((Bova videla kako bo, ko bova sama!:zmeden2:
Torej glede temperature-isto kot pri vas, meni je bilo vroče, on je pa trdil, da je prehladno. Zdaj imamo ponoči in podnevi, nekje med 21 in 22, ko pa se umivamo pa dodatno segrejemo na 25. Meni se zdi zdaj ful prijetno, po celem stanovanju je enaka temperatura.
Naš Filip ima čisto vredu kolke, zato mi v bistvu sploh ne bi bilo treba na široko previjati. Jaz mu dam pampersko, čez pa eno tetra pleničko in povijalno, da mu je bolj toplo in da mamo kaj prijet, ko ga cartamo. Se mi zdi, da je samo pamperska premalo. Glede Štorkelj pa nimam izkušenj, ker nisem navdušena nad pranjem (ga je že zdaj dovolj)!

Zdaj pa brž cartat našo malo štručko!:sloncek::sloncek::sloncek:

Lepo se mejte!
V. in mali Filip:muca:

(odgovor članu Aly)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Široko previjanje, temperatura.....
17.10.2004 16:16:24   
Blink1
;);) Joj, moja Neja je že velika...pa se mi zdi da ni kaj prijet ko je brez "velikih" plenic:zmeden:

(odgovor članu Aly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Široko previjanje, temperatura.....
17.10.2004 18:39:03   
Annny
Ja, meni se zdi široko previjanje zelo fajn...zato, ker lahko dojenčka lepo primeš..sploh je to v redu za razne obiske...
Jaz previjam takole: plenička Fixies (izkazale so se za zelo OK v primerjavi s pamperskami, ki so naši Naji zaenkrat do kolen:)), čez dam tetra pleničko (jo zložim 'v trak'), čez vse to pa še povijalno plenico...no, pa pride ven en tak lušten knedlček:miska:

Tudi od mene še enkrat iskrene čestitke, Aly:sloncek::rozica::rozica:

(odgovor članu Aly)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Široko previjanje, temperatura.....
17.10.2004 20:11:16   
*
Ninika...za lička jo primi..tam pa imamo kaj za prijeti:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Aly)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Široko previjanje, temperatura.....
17.10.2004 21:32:18   
Anonimen
Aly, pri štorkljinih pleničkah ti ni treba široko povijat, so same bombažne plenice in vložek že dovolj brez tetra plenice. Meni je sestra povedala, da so jim prejšnji teden na medicinski fakulteti predavali, da se izpah kolkov prepreči že samo z eno pleničko med nogicami.

Če se kam odpravljaš, pa pod bombažno plenico daš le eno pampersko, pa bo to dovolj!

Kakšno oceno kolkov pa je dobil Anej?

(odgovor članu Aly)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




prsna črpalka
tina202

Ali ste potrebovale prsno črpalko? ( pa še kakšen komentar zraven prosim)

Da, ker dojenje ni steklo (26%)

Da, čeprav sem tudi normalno dojila (39%)

Ne, ker sem dojila (29%)

Ne, ker sem dajala drug mlek (5%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!