|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čaj-kdaj?
29.11.2004 10:21:58   
pikala
Živijo!
Zanima me, kdaj ste svojim malim začele dajati čaj po flaški.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   čaj-kdaj?
29.11.2004 10:23:19   
malika
Jaz sem ga mojemu ponujala od 1 meseca dalje, pa ni hotel. Pit je začel šele pri 6,5 meseca.

(odgovor članu pikala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   čaj-kdaj?
29.11.2004 11:13:14   
jagoda
Pri šestih tednih je skapiral kako to gre. Namreč piti po flaški. Najraje je takrat imel Plantex čaj proti krčkom.

(odgovor članu pikala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   čaj-kdaj?
29.11.2004 11:19:15   
Tipi
Jaz sem ji ga ponudila šele pri 5 mescih. Prej sva se polno dojile.

lp:sloncek:

(odgovor članu pikala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   čaj-kdaj?
29.11.2004 13:15:44   
BARBARA R.
Baby čaj je sprejela šele pri 5.-h mesecih,mesec dni prej je pa začela piti vodo in pa kompotno vodo.
Pije pa iz kozarčka že skoraj dva meseca.

:muca:

(odgovor članu pikala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   čaj-kdaj?
29.11.2004 21:27:27   
Miško
Hi

Mi futramo našega otročiča s sladkanim čajčkom že od 1 meseca dalje, ker ga muči zaprtje:((:((:((. Dajem pa mu ga po žlički, ker se samo dojiva pa ga ne bi rada na stekleničko navadila.

LP


Miško&Matija

(odgovor članu pikala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   čaj-kdaj?
29.11.2004 21:53:16   
Babsy
Jaz sem mu ga tudi že ponujala, od komarčka, pa bebe čaj, pa tudi vodo, pa nič ne prime. MOgoče naredi kakšen požirek, sicer pa cucelj kar po ustih premika. Se mi zdi, da še ne zna piti, saj se sicer polno dojiva.
Star pa je tri mesece.

Pa še to - pri pediatru ti strogo naročijo, da če dojiš, ponujaj dodatno tekočino, če je treba, po žlički. Jaz mislim, da ni pravila in da ni nujno, da če mu daš piti po flaški, bo potem zavračal zizo. Moja sestra je obema otrokoma dajala čajček že od parih tednov dalje, pa je dojila kar eno leto.

Babsy
:kuza:

(odgovor članu pikala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   čaj-kdaj?
30.11.2004 2:36:21   
Annny
Od prvega meseca dalje..komarčkov čaj Alete..ampak žal 'ne zna' piti po flaški (ali pa noče:zmeden:) in naredi le par požirkov, potem pa pljuva in se pači:zmeden: Najraje ima kar mlekca:)

(odgovor članu pikala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   čaj-kdaj?
30.11.2004 11:33:03   
pikala
Hvala za vse izkušnje. Mi smo stari tri mesece in sprašujem namreč zato, ker se Filip včasih zbuja ponoči tudi na uro in pol in ker je kar močan fant (dobrih šest kil), se mi ne zdi potrebno, da tako pogosto je, zlasti ne ponoči. Zato sem mislila, da bi ga poskusila potolažiti s flaško bebe čaja. Navadna duda namreč ne zaleže kaj dlje kot 10 minut. (ker nič ven ne priteče :) ) Kakšno je vaše mnenje?

(odgovor članu pikala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?