čaj-kdaj? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


pikala -> čaj-kdaj? (29.11.2004 10:21:58)

Živijo!
Zanima me, kdaj ste svojim malim začele dajati čaj po flaški.




malika -> čaj-kdaj? (29.11.2004 10:23:19)

Jaz sem ga mojemu ponujala od 1 meseca dalje, pa ni hotel. Pit je začel šele pri 6,5 meseca.




jagoda -> čaj-kdaj? (29.11.2004 11:13:14)

Pri šestih tednih je skapiral kako to gre. Namreč piti po flaški. Najraje je takrat imel Plantex čaj proti krčkom.




Tipi -> čaj-kdaj? (29.11.2004 11:19:15)

Jaz sem ji ga ponudila šele pri 5 mescih. Prej sva se polno dojile.

lp:sloncek:




BARBARA R. -> čaj-kdaj? (29.11.2004 13:15:44)

Baby čaj je sprejela šele pri 5.-h mesecih,mesec dni prej je pa začela piti vodo in pa kompotno vodo.
Pije pa iz kozarčka že skoraj dva meseca.

:muca:




Miško -> čaj-kdaj? (29.11.2004 21:27:27)

Hi

Mi futramo našega otročiča s sladkanim čajčkom že od 1 meseca dalje, ker ga muči zaprtje:((:((:((. Dajem pa mu ga po žlički, ker se samo dojiva pa ga ne bi rada na stekleničko navadila.

LP


Miško&Matija




Babsy -> čaj-kdaj? (29.11.2004 21:53:16)

Jaz sem mu ga tudi že ponujala, od komarčka, pa bebe čaj, pa tudi vodo, pa nič ne prime. MOgoče naredi kakšen požirek, sicer pa cucelj kar po ustih premika. Se mi zdi, da še ne zna piti, saj se sicer polno dojiva.
Star pa je tri mesece.

Pa še to - pri pediatru ti strogo naročijo, da če dojiš, ponujaj dodatno tekočino, če je treba, po žlički. Jaz mislim, da ni pravila in da ni nujno, da če mu daš piti po flaški, bo potem zavračal zizo. Moja sestra je obema otrokoma dajala čajček že od parih tednov dalje, pa je dojila kar eno leto.

Babsy
:kuza:




Annny -> čaj-kdaj? (30.11.2004 2:36:21)

Od prvega meseca dalje..komarčkov čaj Alete..ampak žal 'ne zna' piti po flaški (ali pa noče:zmeden:) in naredi le par požirkov, potem pa pljuva in se pači:zmeden: Najraje ima kar mlekca:)




pikala -> čaj-kdaj? (30.11.2004 11:33:03)

Hvala za vse izkušnje. Mi smo stari tri mesece in sprašujem namreč zato, ker se Filip včasih zbuja ponoči tudi na uro in pol in ker je kar močan fant (dobrih šest kil), se mi ne zdi potrebno, da tako pogosto je, zlasti ne ponoči. Zato sem mislila, da bi ga poskusila potolažiti s flaško bebe čaja. Navadna duda namreč ne zaleže kaj dlje kot 10 minut. (ker nič ven ne priteče :) ) Kakšno je vaše mnenje?




Stran: [1]