|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Črni čeveljčki za otroka
17.9.2009 19:45:24   
kallia
Mož je danes kupil čevlje za ta majhnega (starega 20 mesecev) in sicer črne z rdečo črto. Ne vem od kje mi ideja, da črni čevlji niso primerni za majhne otroke user posted image  Mož pravi, da so imeli še temno modre in zdaj razmišljam, da bi jih šla zamenjat, po drugi strani pa se bojim, da preveč kompliciram.

Koliko črne obutve za otroke imate vi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Črni čeveljčki za otroka
17.9.2009 19:46:41   
Pika Zoja
Precej. Najbolj hvaležna barva. Recimo bele adistarke za otroke so groza, ker se tako hitro umažejo, črne so enako lepe in celo dolgo ostanejo lepe.

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Črni čeveljčki za otroka
17.9.2009 19:48:31   
Splišni
Če imaš večinoma modra oblačila za otroka, potem bi jaz šla menjat. Ker rdeče-črno na modro mi je pa grdo.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Črni čeveljčki za otroka
17.9.2009 19:53:52   
vaney
No, mi smo pa vsi radi v svetlih barvah, oba z možem imava ponavadi (jaz vedno) bele teniske, jaz pa tudi večino druge obutve, pa se mi sploh ne zdi problematična. Tudi naš mali (20 mesecev) ima že 3. bele teniske, pa svetlomodre, olivno zelene, belo-modre in se mi zdi, da se še lažje vzdržujejo kot črne. Jaz osebno črnih za sina ne bi kupila, pa niti nisem nobenih lepih še videla (nisem niti gledala tako temnih barv).

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Črni čeveljčki za otroka
17.9.2009 22:11:02   
Najaa
Jaz tud ponava zbiram bolj svetle barve, čeprav s črno ni nič narobe. Če bi mi bili čevlji všeč, bi jih vzela.
Nimata pa veliko črnega. Sploh ne vem, če kaj.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Črni čeveljčki za otroka
17.9.2009 22:59:00   
mateyka
ravno razmišljam, da bi tamali kupila črne zimske škornje. ne vem, meni se zdijo fine za kombinirat(če nimašveliko temnomodre seveda user posted image ). da je morbidna barva za otroke - zame bolj v primeru, da maš celega v črnem,pašeto je lahko bolj frajersko na koncu. naša ima nekaj oblačil črnih in črtastih v širokih čb pasovih in ful dobro izpade. zato sem tuhtala o črnih čevljih. saj ne vem, rjave tud niso glih slabe.. jaz se nisem še odločila, ampak ne bi apriori skenslala črne user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?