|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
21.12.2014 21:49:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Umetna ali naravna smrekica?
21.12.2014 21:56:11   
malaMravljica
Jaz sem bila zagovornik umetne, sedaj je to misija nemogoce, pri nas more bit naravna in sem se sprijazlna. Jutri jo dobim, 2.3 m in najlepso kar jih imajo sem narocila. Bo tudi pri nas zlato rdeca in nekaj slamnatih okraskov bomo imeli gor. Pa jaslce na snegu spodaj.
Bom letos sprovala in dala kis v podstavek, da bo dlje ostala sveza.
Sedaj se ze prav veselim praznikov.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Umetna ali naravna smrekica?
21.12.2014 22:12:23   
Stanislava_
Kakor kdaj, letos bo umetna, postavili jo bomo v sredo, krasili do novega leta, ko bomo dodali letošnjo kolekcijo okraskov, ki se morajo vklapljajti v vse prejšnje kolekcije, postavljena bo do Valentinovega.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Umetna ali naravna smrekica?
21.12.2014 22:35:12   
liliana
Mi imamo vedno umetno.....nekoč so bili na njej samo slamnati okraski....odkar jo pa dete krasi je pa gor vse živo....in izgleda precej kičastouser posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Umetna ali naravna smrekica?
21.12.2014 22:39:50   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

odkar jo pa dete krasi je pa gor vse živo....in izgleda precej kičastouser posted image


o tem bi lahko debatirale user posted image

meni naša smreka ni le... no, prelepa je, ker sta jo otroka okrasila user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Umetna ali naravna smrekica?
21.12.2014 22:56:00   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Mi imamo vedno umetno.....nekoč so bili na njej samo slamnati okraski....odkar jo pa dete krasi je pa gor vse živo....in izgleda precej kičastouser posted image



jp user posted image

jaz sicer prisegam na naravno, vendar imamo vseeno umetno, staro ene 18 let. naravna mi je krasna, ampak take, ki so mi všeč in take velikosti, kot bi jo imela jaz, so enostavno predrage in si za ta denar raje privoščimo izlet v kakšno večje mesto v okolici v času božiča.

okraske pa smo imeli najprej rdeče-slama.
potem smo vseeno dve leti meli naravno in smo imeli bele steklene kroglice. s prihodom mulčka, je to postalo nevarno in smo šli nazaj na umetno, na katero smo navesili tavžent plišastih božičnih medvedkov in lesenih okraskov o obliki starinskih igrač.
potem pa je tamali zapinjal, da bomo imeli vijolično z dodatki vsega možnega kiča...
letos sem ga poskušala prepričati, da gremo nazaj na belo, pa se mulči ni dal user posted image tak, da imamo vijola z dodatki rdeče, pink in še enega divjega kompleta kroglic vseh možnih barv....saj ne vem, po kom je poherbal tak žmahuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Umetna ali naravna smrekica?
21.12.2014 22:57:10   
RIJA*
aja...bi pa mela tole

http://www.xmas3.si/

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 21.12.2014 22:59:03 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Umetna ali naravna smrekica?
21.12.2014 23:04:07   
mateyka
ja, odkar je mini šefica zadolžena za okrasje, je zelo pisano user posted image
imamo pa dve - eno mini v kuhinji
user posted image
in eno večjo v dnevni
user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Umetna ali naravna smrekica?
21.12.2014 23:27:04   
RIJA*
tole recimo je všeč mojemu mulčku....od lani user posted image
user posted image user posted image user posted image

letos sem edino pravočasno uspela te zlate perlaste trakove v smeti zabrisat user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Umetna ali naravna smrekica?
21.12.2014 23:44:53   
mateyka
vidim da majo vsi isti okus user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Umetna ali naravna smrekica?
22.12.2014 6:08:51   
Hope2
Umetna, beli okraski (kugle, metuljcki, zvoncki, snezinke, angelcki, snezaki, palcki....), nekaj se crnih kugel. Lani smo imeli bele in vijola okraske.

Da se izognemo kreganju in prevec kicas_temu drevescku, smo kupili malemu svojo smrekico, ki jo ima v sobi in si jo okrasi po zelji (zlata, rdeca, vijola, bela, slama). Tak smo vsi veseliuser posted image

Me mika naravna, predvsem zaradi vonja, ampak glede na to, da jo postavimo 1.12 in podremo 7.1. in glede na nase toplo vreme, bi bila mal huda. Mogoce pa nabavim sprej z vonjem po naravni smrekiuser posted image



< Sporočilo je popravil Hope2 -- 22.12.2014 6:09:32 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
22.12.2014 9:32:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Umetna ali naravna smrekica?
22.12.2014 9:38:02   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

A smrekice se tudi dobi pri vas, Hope? Palme OK, sam smrekice? Uvožene al kako?



Ce imamo poli salamo v trgovini, pol se bodo tudi smrekce nasle v trgoviniuser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Umetna ali naravna smrekica?
22.12.2014 9:42:36   
RIJA*
http://www.eurobalkanshop.com/

tu naročaš kaj? user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Umetna ali naravna smrekica?
22.12.2014 9:52:01   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

http://www.eurobalkanshop.com/

tu naročaš kaj? user posted image


Ne, je tudi povsod drugod.

Dobr da si me spomnila, bi lahk sli mal nostalgije nabavit za praznike.


(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Umetna ali naravna smrekica?
22.12.2014 9:56:30   
alda
zunaj je kdaj naravna,ki jo potem vrnemo v gozd .
noter pa umetna.
Otroka sta jo okrasila po svoje-jaz nemam pravo glasanja, ker bi jim baje zamorila praznike.
Sta pa naredila kar fajn_vijola v treh odtenkih in malo modrih . Sta pa letos samo bučke, dve verigi "perl" v vijola barvi in lučk gor obesila, tako da je kar lepa user posted image

Ja pa zvezda se nam je zlomila, tako da moram v lov za drugo

< Sporočilo je popravil alda -- 22.12.2014 9:58:04 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Umetna ali naravna smrekica?
22.12.2014 12:24:54   
ronja
Oboje ima + in -. Ker je smreke za naše naravne razmere odločno preveč, ker pogozdujejo s smreko, kjer bi morala bit bukev, se mi ne zdi neka huda reč, če jih tudi posekajo. Umetne namreč tudi iz nečesa izdelajo in ta proces navadno tudi ni tako zelo nedolžen... Skratka: mi ostajamo pri naravni, ker lepo diši in ni nekega dobrega razloga proti (oz. so za in proti približno izenačeni, če pogledaš ekološko). Je pa še nimamo, čakamo da jo dobimo od tam, kjer bojo itak redčili:). Sicer ni tako velika potem, ampak dokler so otroci mali, jim je tudi smreka velika:D Ker imava gnečo pred božičem, jo bomo krasili po njem (kar je za nas normalno, ker itak praznujemo novo leto).
Ankica, si sama klekljala? Bi me to kdaj naučila? Tega pa še ne znam, pa mi gre malo na živce...

LIli, Lulu i
n ostale, haha, smo v istem čolnuuser posted image . Zgleda imajo res vsi okus: čim več in čim bolj pisano:D. Moja mami nam ni nikoli dovolila čisto svobodnih odločitev tu in so bile smrečke vedno elegantne in meni nikoli niso bile všeč, vedno sem si strašno želela tako pisano kičasto, da bi lahko dali gor vse, kar bi hoteli, pa doma narejene otroške (grde;) okraske,... Zato svojim pustim to veselje, ker mislim, da je več vredno kot lepa smrekca:)
Hope, mi je pa všeč tvoja rešitev:). MOgoče bomo mi tudi kaj takega kdaj naredili:) Saj se mi zdi, da so nam bivši lastniki pustili eno umetno smrečko.

Zunaj imamo pa eno ogromno, višjo kot hiša verjetno, vendar so moški te hiše sprejeli odločitev, da bo padla, ker se bojijo, da bi se prevrnila in jim ni všeč itd... Meni se sicer zdi, da če je preživela tisti žled lani brez ene same praske, da bo še nekaj časa stala, vendar sem v zelooo veliki manjšini (čakam, da punci zrasteta, potem bomo pa že tam tam, hehe:) in seveda tudi jaz ne bi rada, da bi sosedom ali nam porušila kaj, če bi se slučajno zmotila v svojih izračunih;). Si pa ne upam preveč navezat na to smreko, ker vem, da jo bojo podrli... Mi je bilo pa zadnjič prav hudo, ko sem jo objela. Zdaj si je sploh ne upam.user posted image Pa že tako je preperel štor, na katerem je bila ena prekrasna ovijalka... Za nekoga, ki ni ravno na rože, se prekelto fejst navežem nanje...

< Sporočilo je popravil ronja -- 22.12.2014 12:27:18 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
22.12.2014 12:46:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Umetna ali naravna smrekica?
22.12.2014 12:50:44   
ronja
ma, ja, tečaji so, samo po pravici povedano je še glih milijon želja prej za kaj bi ta denar porabila;). Sem gledala v knjigi, pa mi začetek ni jasen (tam so razni vzorci, jaz pa še začet ne znam). Vse ostale stvari sem se lahko iz knjig naučila, mi je to fajn, ker je poceni ali čisto zastonj (če si knjigo sposodiš:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
22.12.2014 12:52:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Umetna ali naravna smrekica?
22.12.2014 12:54:44   
ronja
Bi se rada naučila v bistvu predvsem zato, ker je to naša dediščina in je malo trapasto, da znam plest, kvačkat, kar češ, kljekljat pa ne, pa je to od tu... BI bilo lepo, da bi tamalim lahko pokazala, kako se to dela, ne da jim rečeš, ma tam ene sukance vrtiš med prsti:D. Enkrat, saj bojo še dolgo časa dovolj mali za to:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Umetna ali naravna smrekica?
22.12.2014 15:04:24   
jaz_sem_jaz
Letos po dolgem časuuu naravna, v lončku.
Okraski: belo-rdeči :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Umetna ali naravna smrekica?
22.12.2014 15:41:33   
malaMravljica
Ankica, a tvoja mama je v kaksnem zdruzenju in a mogoce ves kam daja niti navijat? Jaz morem dat navit preden bulo prinesem k sebi, pa ne vem kdo bi mi navil.

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
22.12.2014 22:15:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Umetna ali naravna smrekica?
22.12.2014 22:35:29   
nananaja

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Ankica, a tvoja mama je v kaksnem zdruzenju in a mogoce ves kam daja niti navijat? Jaz morem dat navit preden bulo prinesem k sebi, pa ne vem kdo bi mi navil.

mM od kje si?

Tečaji klekljanja so različno dragi, glede na to, kdo jih izvaja. Že pri sami ceni tečaja enakega obsega se razlikujemo, kaj šele v količini podanega znanja - no to zadnje je vsaj malo tudi odvisno od kandidatke/a :) ampak kandidatke, ki so spretne v šivanju, pletenju, kvačkanju... ponavadi nimajo hudih težav.
Me pa izkušnje učijo, da samoučenja iz knjig ne predlagam, vsaj pri osnovah ne. Že tako imamo probleme, ko se se ne moremo poenotiti, kaj je prav in kaj narobe (kdor pozna sceno, ve kaj mislim), kajti tradicija izdelovanja se po Sloveniji malo razlikuje.

Sicer pa sem ravno danes razmišljala, da bi si tja do novega leta probala naredit enih par klekljanih okraskov - bi vsaj za naslednje leto imela narejene, pa nisem prepričana, da bo kaj iz tega :(

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?