|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   široko povijanje...
27.1.2007 17:13:50   
majas
ena ali dve tetra plenici??? user posted image
ker mi je ravno včeraj prijateljica rekla zakaj jo povijam v dve ker je ena čisto dovolj, da so tako tudi rekli v materinski in da je ona svojo v eno in je bilo vse vredu. Jaz pa se ne spomnim, zdaj pa nevem...
čeprav se mi tako smili v tistih debelih dveh plenicah, bi priklopila na eno..
lp


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: široko povijanje...
27.1.2007 17:26:07   
dskubin
Če je s kolki kaj narobe in moraš široko povijati, potem 2 tetra plenici zloženi na tretjine. Če pa so kolki v redu in povijaš široko samo zato, da je otrok bolj zaščiten, stabilen,.. je dovolj 1 plenica prepognjena na četrtine.

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: široko povijanje...
27.1.2007 21:52:04   
***pika***
Hm, jaz sej morala tudi na široko povijati, pa mi niso nič rekli, da bi morala z dvema plenicama. Vseskozi sem z eno, pa še to mi je patronažna rekla, naj na ožje zložim, da ne bo imela nog ful narazen.

Zdaj, po 3 mesecih, so kolki OK

MajaS - najbolje, da vprašaš svojo patronažno ali pa zdravnico - bo najbolj ziher.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: široko povijanje...
28.1.2007 8:39:47   
coolbabe
pri nas so rekli če je navodilo široko povijanje potem ena plenica, če je pa strogo široko pa dve

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: široko povijanje...
28.1.2007 16:28:12   
Strawberrie Cherrie
Dokler sem povijala, sem uporabljala samo eno zloženo na četritne...
če pa ima user posted image slabše kolke, potem bi pomojem ostala na dveh...

(odgovor članu coolbabe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: široko povijanje...
28.1.2007 18:09:47   
frufru
jaz sem uporabljala zeleno racmanko, pa mi je pediater po 1 mesecu rekel, da ne rabim več široko povijat (ob rojstvu je bil UZ kolkov 1b)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: široko povijanje...
28.1.2007 18:24:01   
majas
potem  mislim da lahko nadaljujem z eno ker ob pregledu in da ni hudo ampak da naj vseeno povijam široko. Morala pa bi imeti že zdaj pri dveh mesecih pregled pa so naju kar pri treh v valdoltri naročili-češ da niso imeli prostora več. Haloo, sem bila tako jezna.
Hvala za odgovore, lp


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: široko povijanje...
29.1.2007 11:32:55   
SAJA
Zaradi tega ,da so te pri treh mesecih naročil,ni nič hudega,saj v postojnski porodnišnici in mislim daltudi v ljubljani  že ob odhodu iz porodnišnice dobiš datum za pregled in to čez tri mesece.Če je kaj narobe s kolki,boljše,da nosi še en mesec,kot premalo.

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: široko povijanje...
29.1.2007 16:00:56   
Alisa
Men so ga že v porodnišnici povijali samo v eno tetro plenico. V šoli za starše pa so rekl 2. Sm jaz sem ga povijala sm v eno, ker se mi je zdelo dovolj na široko.
Slikanje smo imeli nekje 3. mesece po porodu in je bilo vse uredu.



_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu SAJA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: široko povijanje...
31.1.2007 13:50:12   
Miška76
mi smo pa imeli Racman plenice za široko povijanje, spodaj pa Pampersko, ker se nam je zdelo tisto s tetra plenicami too much.user posted image je bila kot žoga user posted image , pa še poleti je blo to. Pediatrinja v porodnišnici je svetovala, da so najboljše Racmanke. Pri naslednjem pregledu je blo pa s kolki k sreči user posted image vse O.K.
Rabiš pa samo dve, ker ima spodaj itak Pampersko.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: široko povijanje...
31.1.2007 15:34:45   
eya
Povijala sem široko z eno tetra plenico, tako mi je pokazala patronažna. UZ kolkov je imel pri 2 mesecih, so bili 1a, pa mi je pediatrinja svetovala naj vseeno nadaljujem s takim povijanjem, da je tako bolje za kolke, tako da sem še kak mesec tako naprej povijala.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: široko povijanje...
31.1.2007 19:35:19   
solatja
nam so v Po porodnišnici slikali, smo meli skrbno široko povijanje (mislim, da 1b), pol pa po 2,5 mesca ni blo več treba. sem pa povijala v 2 tetra in je včasih kr prav prislo, če je se pokakala, smo včasih celo kej nad bodijem rešliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: široko povijanje...
1.2.2007 13:34:29   
sneška_
Svojo punčko sem povijala pampersko plus dve tetra plenice do 4 meseca pol pa do 6 samo pampersko pa ena tetra plenica.Kako mi je patronažna povedala  tako sem delala čeprav uz kolkov je bil v redu.  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?