cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

zrediti se kako????

clock-img

11.01.2006, 18:00

clock-img

Anonimen

Punce mogoče brcam v temo z vprašanjem ampak jest se bom pa glih vska čas prelomila sem že tolk suha.Pa sej sem bila vedno bolj pri drobniha ampak zdej ko pa imam dvoletnika je pa prava groza.Vse visi kar oblečem z mene ( vam povem prav nič lepo) Jem isto kot prej celo probala sem jemati kont.tablete da se malo zredim pa mi je uspelo prav nasprotno - shujšala sem za celih 5 kg .Kaj še kaj naj probam da dobim mal mase.Ali ima katera kakšno idejo oz. nasvet.Lp

clock-img

11.01.2006, 18:11

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.01.2006, 18:12

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Imaš normalen apetit? Če ga imaš, ješ normalno, pa kljub temu hujšaš, je možno, da je kaj z ščitnico narobe. Najbolje da greš do zdravnika, saj ti jaz ne morem diagnoze na daljavo "pripopat". Pri meni je bilo tako. Ostali znaki: nenormalna utrujenost, neenakomerno bitje srca, "cmok" v grlu in hujšanje.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

11.01.2006, 19:32

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Tudi jaz sem pomislila na težave s ščitnico. Baje je to precej pogosto po porodu. Zateži osebnemu zdravniku, da te pošlje k endokrinologu.




_____________________________

lp

clock-img

11.01.2006, 22:00

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Tudi jaz ti z veseljem in seveda zastonj odstopim celih 8 kg. user posted image  
Kot sta predhodnici napisali - ali je v genih, ali pa morda kaj z ščitnico. Pojdi na kak pregled, da boš vsaj vedela, če je vse O.k.

clock-img

11.01.2006, 22:31

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Anonimna, jaz sem tudi pomislila na ščitnico.  V primeru, da si dolgo dojila, si naslednja tri leta od odstavitve statistično veliko bolj podvržena obolenju ščitnice, kot mamica, ki je malo dojila.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

11.01.2006, 22:38

clock-img

morskadeklica

pencil-img

891

Upam, da se bo našla kakšna "dieta" kako se zrediti. Se s tem ubadam že od svojega 15 leta, pa rešitve še zdaj nisem našla. Sem mislila da mi bo po nosečnosti kaj ostalo (sem jih pridobila 20), pa imam še celo 2 manj kot prejuser posted image .

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem