cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

zrediti se

clock-img

14.09.2009, 19:53

clock-img

bebii

pencil-img

72

Živjo,

Ma saj ne vem, če se vam na tej temi to sploh zdi problem, ampak meni je in to kar velik. Imam problem s tem da sem presuha (170 cm/53 kg) in se ne morem zredit, bi se pa zelo rada vsaj kakih 5 kg ali še več, pa ne gre. Jem normalno, ne pretiravam ker ne morem pojest ogromnih količin hrane naenkrat pa verjamem d atudi tiste ki imate problem s previsoko težo pojeste isto ali celo manj kot jaz, ker sem to že večkrat videla in ljudje kar verjet ne morejo da jem normalno sigurno celo več kot marsikatera ženska ki se bori z odvečnimi kg. Torej, ne premaknem se s te teže, shujšam hitro, predvsem če sem pod stresom in slabše jem, se takoj pozna, kontra pa ne gre. Ima katera kako idejo, izkušnjo... aja, še to; ko mi kdo reče joj kako si ti suha, kaj nič ne ješ... mi je zelo hudo , ker jaz bi rada imela kak kg več, pa ne gre. Isto boli kot če bi imela 30 kg preveč in bi mi kdo rekel joj si debela, takih komentarjev pa ne vem če je prav pogosto slišat, tudi če je kdo debel ker bi ga s tem mogoče užalili, če si suh si pa kao sam kriv za to .... hvala vsem ki skušate pomagat.
lp

clock-img

14.09.2009, 20:00

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

Ne sekiraj se sej bodo prišla leta ko boš dobila kak kilogramček več.
Jast sem imela tam pri 15ih enak problem zdaj bi pa kak kilogram rajši dala dol pa ne da sem  pa zdaj debela samo nekako se ne počutim OK.

clock-img

14.09.2009, 20:04

clock-img

bebii

pencil-img

72

ja, mogoče še ta podatek; imam otroka, stara pa sem 30 let tako da nisem več prav rosno mlada in mi kak kg ne bi škodil že zaradi boljšega počutja, ker me je včasih prav sram da ljudje mislijo da stradam ali kaj. tudi po porodu sem dobljene kg hitro izgubila, in prišla spšet na isto težo čeprav sem bila dobljenih kg vesela, so hitro zginli. Po porodu sem bila super, postava kot se šika, zdej sem spet suhica....user posted image

clock-img

14.09.2009, 20:34

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

mene bi bilo pa sram,da bi kaj delala samo zato ker kaj ljudje govorijo ,si mislijo o meni ....

clock-img

14.09.2009, 20:35

clock-img

luka jan

pencil-img

1799


IZVIRNO SPOROČILO: bebii

ja, mogoče še ta podatek; imam otroka, stara pa sem 30 let tako da nisem več prav rosno mlada in mi kak kg ne bi škodil že zaradi boljšega počutja, ker me je včasih prav sram da ljudje mislijo da stradam ali kaj. tudi po porodu sem dobljene kg hitro izgubila, in prišla spšet na isto težo čeprav sem bila dobljenih kg vesela, so hitro zginli. Po porodu sem bila super, postava kot se šika, zdej sem spet suhica....user posted image


Blagor tebi, veš kaj bi dala jaz za to, da bi bila na tvojem mestu.user posted image

clock-img

14.09.2009, 21:00

clock-img

Anonimen

Zacni se ukvarjat s telovadbo oz. sportom.
Jaca misicno maso in odpravlja stres ter potenciale za hujsanje. Plus redna! in pestra prehrana. V bistvu enako kot ce bi hotla shujsat user posted image .

clock-img

14.09.2009, 21:21

clock-img

bebii

pencil-img

72

ledenaa- ne želim si delati nekaj ali izgledati drugače zaradi kogarkoli drugega ampak samo zaradi sebe!!! 

clock-img

14.09.2009, 22:41

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Bebii jaz imam čisto enake mere kot ti, stara sem pa 29. Bi se tudi rada zredila za vsaj 2 kilci pa ne gre. Pa sem 7 ali 8 let nazaj tehtala okrog 60 kil, imela fajn joške... Ampak sem se skoz sekirala, ker sem se zdela sama sebi predebela... Potem sem kar tako mimogrede počasi shujšala, ko se je moje življenje uredilo in sem spoznala bodočega moža, se mi ni bilo treba več tolažiti s hrano. Pa še po vsakem porodu sem šla kako kilco dol - tudi nenamerno.
Imam pa 3 otroke, najstarejši ima 4 leta. Tudi se mi vsi čudijo, da se mi trije otroci nikjer ne poznajo. Moja mama me stalno sekira, da nič ne jem, kar pa sploh ni res. Večkrat pojem celo več od moža. Nič se ne šparam pri sladkarijah, maščobi...

Jaz sem se sprijaznila. da sem pač suhica. Mogoče lažje kot takrat, ko sem imela blizu 10 kil več kot danes. Nimamo kaj, vedno si želimo nečesa, kar nimamo. user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

clock-img

15.09.2009, 10:03

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

glede na pisanje ni res

clock-img

15.09.2009, 11:55

clock-img

bebii

pencil-img

72

Ne ledenaa, mogoče si narobe razumela pisanje, čeprav sem napisala da je zaradi mene same; hudo mi je ker se trudim zrediti se zaradi sebe ker se tako suha slabo počutim, tudi z oblačenjem imam težave, ker mi kaka stvar dobesedno visi z mene in je MENI to grdo,. Sem pa žalostna da ljudje mislijo da če si suh to hočeš bit, ker to ni rečeno. Verjetno tudi komu drugemu ni vseeno če se trudi doseči neko stvar, mu ne rata, drugi pa ga še žali na t aračun. samo toliko glede odnosa do drugih, zredila bi se rada za radi sebe, ker se bi potem počutila bolje v svoji koži. samo to. lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem