cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

zgodovina

clock-img

05.12.2006, 22:15

clock-img

sanasan

pencil-img

1264

ali in kako je možno v zgodovini videti ob kateri uri je bila obiskana določena spletna stran?

ali je možno, da se kakšna stran kar 'pojavi' ne da bi jo kdo obiskal?

hvala user posted image in lp, s.

clock-img

05.12.2006, 22:48

clock-img

GATA

pencil-img

550

IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

ali in kako je možno v zgodovini videti ob kateri uri je bila obiskana določena spletna stran?



Ja je, če je nastavljeno da se shranjuje seveda. Najprej poglej kam se ti shranjujejo temporary internet files. To pogledaš tako, OPTIONS > internet options > general > pod Temporary internet files greš na Settings. Tam vidiš če se ti shranjujejo temp.int.fajli in kam se ti shranjujejo. Potem pa samo naklikaš do tja in potem lepo vidiš vse.



ali je možno, da se kakšna stran kar 'pojavi' ne da bi jo kdo obiskal?

hvala user posted image in lp, s.



Ja je možno, še posebej če si na kakšnih čudnih straneh.

clock-img

05.12.2006, 22:49

clock-img

Tula

pencil-img

154

IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

ali in kako je možno v zgodovini videti ob kateri uri je bila obiskana določena spletna stran?Ura se ne vidi, edino po dnevih lahko vidiš.

ali je možno, da se kakšna stran kar 'pojavi' ne da bi jo kdo obiskal?Ni možno, ker sicer ne bi bila na seznamu obiskanih strani.

hvala user posted image in lp, s.



_____________________________

Tia 26.11.2002
Lea 16.7.2005
Matija 11.11.2009

clock-img

06.12.2006, 09:31

clock-img

sanasan

pencil-img

1264

GATA, najlepša hvala! Sem našla...
Sem upala, da se je mož malo pozabaval, pa je zgleda bil naš dvanajstletnikuser posted image
Sem čisto šokirana....moram premisliti, kako se bom lotila zadeve... zgleda, da mu je nekdo povedal točne naslove - slovenske! še jaz nisem vedela, da obstajajouser posted image

clock-img

06.12.2006, 16:39

clock-img

GATA

pencil-img

550

sanasan ni zakaj...

Ja je pa internet zbirališče svega i svašta... Upam, da rešite zadevo.

clock-img

06.12.2006, 21:39

clock-img

sanasan

pencil-img

1264

ja, jaz sem se že kar lotila zadeve in se pogovorila z njim, naslove je pa dobil na šolskem računalnikuuser posted image
sva se oba strinjala, da te stvari še niso primerne zanj ter naj še par let počaka....mislim, da je bil tudi sam kar šokiran nad vsebino in (upam) da ima zaenkrat dovolj... se je pa kar ustrašil in sam od sebe obljubil, da teh strani zaenkrat ne bo več gledal...
pa hvala še enkrat!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem