cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

zelo nizek pritisk

clock-img

21.02.2011, 13:03

clock-img

PC Baby

pencil-img

1385

Sem  3 tedne po CR in imam že tretji dan zelo nizek pritisk (cca. 60/85). Ne vem če je to kaj v zvezi s poporodnim stanjem, hormoni itd, ali bi vseeno morala do svoje tdravnice. Ma te dni je naš ZD pol bolanih in gripoznih ljudi pa se mi z dojenčico prav nič ne gre tja v čakalnico. Ne morem je namreč pustit z očijem doma, ker se doji na 1,5 ure user posted image

clock-img

21.02.2011, 13:35

clock-img

Precious

pencil-img

524

Ne razumem zakaj bi zaradi tega morala k zdravnici?za to ni zdravila.  Svetujejo  uživanje malo bolj slane hrane, rekreativno športno dejavnost, uživanje kave...

clock-img

21.02.2011, 21:30

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

23.02.2011, 12:54

clock-img

PC Baby

pencil-img

1385

Ma patronažna mi je rekla, da je lahko znak anemije. Zato pravim, da bi morala k zdravnici, da me napoti v laboratorij. Danes sem klicala pa me je naročila čez en teden, tako, da prav hudo ne more bit... user posted image

Vrti se mi pa že tako, da semoram občasno kar prijet za steno.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem