cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

zdravi prigrizki

clock-img

01.03.2009, 14:00

clock-img

m_m

pencil-img

1417

Zanima me kakšen je vaš recept za kakšne prigrizke, razen svežega sadja in zelenjave, ki so takoj pripravljeni in užitni... Ponavadi eno jabolko ne prežene tiste želje po čokoladi pa niti polurno glodanje korenčka ne.

Jst sem nekaj časa nazaj pekla polnozrnate mufine z gozdnimi sadeži in jih zamrznila. Tako sem imela vsak dan zraven navadnega jogurta odlično malico. Verjetno imate tudi ve kakšno finto za lakoto na zalogi...



_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

clock-img

01.03.2009, 15:02

clock-img

nuala

pencil-img

1653

Meni je najboljsi navadni jogurt, tisti cvrsti, zmesan s sladilom in cimetom, ce bi nekaj sladkega, kremastega...
Pa sveze narezane kumare z arasidovim maslom ( v zmernih kolicinah seveda ), kadar pase kaj pikantnega.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

clock-img

01.03.2009, 16:27

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

zadnjič sem v jablani kupila take velike kroglice, narejene iz prosene kaše, v njih je še sadje (mislim da slive) in v kokos so povaljane, fajn. pa imajo še razne majhne kroglice, večinoma iz sadja, brez sladkorja seveda.
če sem kje v tujini, pa prigriznem še kakšen suši, jih imajo ponavadi v vsaki trgovini.

clock-img

01.03.2009, 18:31

clock-img

Muca Copatarica

pencil-img

418

Pražena soja.

_____________________________



clock-img

01.03.2009, 19:30

clock-img

tintin

pencil-img

3293

jaz si naredim belo kavo, čaj in malo osladkam...
al pa kak jogurt s sadjem
al pa kroglice iz suhega sadja (medexove) eno al pa dve
suhe brusnice
kakav brez sladkorja

clock-img

01.03.2009, 20:24

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Če sem ful lačna, si ponavadi naredim belo kavo brez sladkorja ali pa zeleni čaj z zelo malo mleka.

Včasih pojem par koščkov lahkega sira.

Ko me pa daje huda huda želja po sladkem, pa tudi kako zeleno frutabelo ali par koščkov čokolade s 70% kakavom.


_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

01.03.2009, 20:35

clock-img

alička

pencil-img

2082

IZVIRNO SPOROČILO: nuala
Pa sveze narezane kumare z arasidovim maslom ( v zmernih kolicinah seveda ), kadar pase kaj pikantnega.



Tole mi zveni zanimivo, ker imam rada arašidovo maslo, če te prav razumem surova olupjena kumara namazana z arašidovim maslom?

clock-img

01.03.2009, 21:28

clock-img

Splišni

pencil-img

2373

Indijski oreški so fajn, neslani, pa sir meni poteši lakoto.

clock-img

03.03.2009, 08:29

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Muffini na vse načine. Ker jih pa ponavadi nimam časa pečt, to ni pogosto. To z zmzovalnikom je dobra ideja. Jih napečeš ene tri platoje... Sam jaz imam problem - mali zmrzovalnik... 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem